Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 шілдедегі № 11/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23405 болып тіркелді
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8308 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 888 128,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 488 134,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 455,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 239 439,4 мың теңге;
2) шығындар – 9 159 013,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 131 955,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 188 147,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 192,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 39 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 340,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 340,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Байгожин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Е.Казбеков
Аршалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 2 шілдедегі
№ 11/2 шешіміне
1 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 70/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 2 июля 2021 года № 11/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23405
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 70/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8308) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 888 128,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 488 134,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 455,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 239 439,4 тысяч тенге;
2) затраты – 9 159 013,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 131 955,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 188 147,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 192,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 442 340,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 340,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Байгожин
Секретарь районного
маслихата
Е.Казбеков
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 2 июля
2021 года № 11/2
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 23 декабря
2020 года № 70/2
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Ақмолы облысы Аршалы ауданы Анар ауылдық округінің Астана көшесі бойымен ұзындығы 2,4 шақырым жолды ағымдағы жөндеу
6 979,9
Анар ауылдық округіне сорғы сатып алу
535,0
Донецк ауылының су тегеурінді мұнарасын ағымдағы жөндеу
990,1
Аршалы кентінің су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
2 773,6
Жібек жолы ауылдық округінде су ұңғымаларын бұрғылау
12 000

Текущий ремонт дороги протяженностью 2,4 километра по улице Астана Анарского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
6 979,9
Приобретение центробежного насоса для Анарского сельского округа
535,0
Текущий ремонт водонапорной башни села Донецкое
990,1
Текущий ремонт водопроводных сетей поселка Аршалы
2 773,6
Бурение водяных скважин в сельском округе Жибек жолы
12 000,0