Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 25/6 "Сот шешімімен Аршалы ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 14/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қыркүйекте № 24445 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына 27 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Аршалы ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № 25/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6644 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е.Казбеков

О признании утратившим силу решения Аршалынского районного маслихата от 17 мая 2018 года № 25/6 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Аршалынского района"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 10 сентября 2021 года № 14/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2021 года № 24445
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Аршалынского района" от 17 мая 2018 года № 25/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6644).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Е.Казбеков