Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қазандағы № 15/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 қарашада № 25005 болып тіркелді
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8308 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 676 981,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 522 338,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 709,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 117 640,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 028 293,4 мың теңге;
2) шығындар – 9 947 866,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 131 955,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 188 147,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 192,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 39 500,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 340,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 340,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 70/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 22 октября 2021 года № 15/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2021 года № 25005
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 70/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8308) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 676 981,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 522 338,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 709,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 117 640,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 028 293,4 тысяч тенге;
2) затраты – 9 947 866,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 131 955,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 188 147,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 192,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 442 340,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 340,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

4 687 841,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
198 490,3
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
169 342,3
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
67 770,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 481,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6 178,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 482,0
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
41 911,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
39 776,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай - ақ мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес шипажайлық-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6 814,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29 148,0
Республикалық бюджеттен мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
29 148,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
4 301 204,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
665 404,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісінің құрылысын) салу
80 604,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 Разъезд станциясына инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желісінің құрылысын) салу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісінің құрылысын) салу

4 687 841,3
Целевые текущие трансферты
198 490,3
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
169 342,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
67 770,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 481,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6 178,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2 482,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
41 911,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико- социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
39 776,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение инвалидов протезно – ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно – курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалидов
6 814,3
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29 148,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
29 148,0
Целевые трансферты на развитие
4 301 204,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
665 404,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство улично-дорожной сети) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
80 604,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (строительство водопроводной сети) на станции Разъезд 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (строительство линии электропередач) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области

138 587,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 Разъезд станциясына инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желісінің құрылысын) салу
146 213,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округінің 42 Разъезд станциясына инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісінің құрылысын) салу
200 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 635 800,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында, Жібек жолы ауылында газ құбырын және олардың тармақталуын салу
618 223,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде автоматты газ тарату станциясын салу
64 586,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбырын және оның тармақталуын салу
1 000 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Донецк ауылына, Анар станциясына жеткізуші газ құбырын салу
323 590,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ және Ақтасты ауылдарында газ құбырын және тармақталуын салу
260 678,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылында, Бабатай станциясында газ құбырын және тармақталуын салу
269 684,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Түрген ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
133 642,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бірсуат ауылында, Байдалы ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
290 651,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылына, 42 Разъезд станциясына, Қойгелді ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
340 223,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ижев ауылында және Шөптікөл станциясында газ құбырын және оның тармақталуын салу
334 523,0
Бюджеттік кредиттер
188 147,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
188 147,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
188 147,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 қазандағы
№ 15/2 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70/2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1 329 607,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
804 082,2
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
85 411,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қыска мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

138 587,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (строительство водопроводной сети) на станции Разъезд 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
146 213,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры (строительство улично- дорожной сети) на станции Разъезд 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
200 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 635 800,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы, селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
618 223,0
Строительство автоматической газораспределительной станции в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
64 586,0
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
1 000 000,0
Строительство подводящего газопровода к селу Донецкое, станции Анар Аршалынского района Акмолинской области
323 590,0
Строительство газопровода и ответвления в села Акбулак и Актасты Аршалынского района Акмолинской области
260 678,0
Строительство газопровода и ответвления в селе Арнасай, станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
269 684,0
Строительство газопровода и ответвления в село Турген Аршалынского района Акмолинской области
133 642,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Берсуат, селе Байдалы Аршалынского района Акмолинской области
290 651,0
Строительство подводящего газопровода в селе Волгодоновка, на станции Разъезд 42, селу Койгельды Аршалынского района Акмолинской области
340 223,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Ижевское и станции Шоптиколь Аршалынского района Акмолинской области
334 523,0
Бюджетные кредиты
188 147,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
188 147,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
188 147,0
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 22 октября
2021 года № 15/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 23 декабря
2020 года № 70/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 329 607,1
Целевые текущие трансферты
804 082,2
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
85 411,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения

13 705,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 575,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10 301,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14 061,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
34 479,0
Облыстық бюджеттен мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай - ақ мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес шипажайлық-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 909,5
Облыстық бюджеттен нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Бірінші жұмыс орны" іс- шарысына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
700,1
Облыстық бюджеттен "Күміс алқа" және "Алтын алқа" алқаларымен марапатталған көп балалы аналарға және төрт және одан да көп 18 жасқа дейінгі балалары бар көп балалы аналарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3 668,1
Облыстық бюджеттен Чернобыль атом электр станциясындағы аварияны жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 012,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
54 447,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7 001,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
47 446,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

13 705,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 575,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда
10 301,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
14 061,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
34 479,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение инвалидов протезно- ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно- курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалидов
4 909,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 года "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
700,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа" и многодетным матерям, имеющим от четырех и более детей до 18 лет
3 668,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
2 012,7
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
54 447,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
7 001,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оплату труда государственных служащих
47 446,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

657 900,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
594 900,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бабатай станциясы көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 Разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылы көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылына кіреберіс жолының ағымдағы жөндеуі
94 900,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
13 000,0
Жібек жолы ауылында спорт алаңын орнату
13 000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
50 000,0
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
5 823,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мәдениет объектілерін жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 823,8
Аршалы ауданы Арнасай ауылдық мәдениет үйінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 823,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
500,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыпта мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
500,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
525 524,9
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
326 829,9
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
9 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісі) салу
791,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (жолдардың құрылысы) салу
228 569,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 469,9
Аршалы ауданы Бабатай станциясындағы сумен жабдықтаудың тарату желілерін реконструкциялау, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу.

657 900,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
594 900,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц Разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Текущий ремонт подъезд к селу Акбулак Аршалынского района Акмолинской области
94 900,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі", в том числе:
13 000,0
Установка спортивной площадки в селе Жибек жолы
13 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно - коммунального хозяйства
50 000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5 823,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт объектов культуры
5 823,8
Текущий ремонт здания Арнасайского сельского Дома культуры Аршалынского района
5 823,8
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа на антикоррупционную тематику
500,0
Целевые трансферты на развитие
525 524,9
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
326 829,9
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
9 000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
791,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в селе Жибек жолы (строительство дороги)
228 569,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы по реконструкции сетей водоснабженияв селе Жалтырколь Аршалынского района
1 469,9
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения по станции Бабатай

1 000,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында РП-2 құрылысы
11 000,0
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісі) салу
50 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Қойгелді ауылы мекенжайы бойынша орналасқан хоккейдің жаттығу базасын салу
25 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
198 695,0
Аршалы ауданы әкімдігі жанындағы "Аршалы Су-2030" шаруашылық жүргізуге құқықты мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
29 800,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ижев ауылында, Шөптікөл станциясында газ құбырын және оның тармақталуын салу
42 313,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде газ құбырын және оның тармақталуын салу
20 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Донецк ауылына, Анар станциясына жеткізуші газ құбырын салу
34 644,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылына, 42 Разъезд станциясына, Қойгелді ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
18 901,5
Ақмола облысы Аршалы ауданы Ақбұлақ және Ақтасты ауылдарында газ құбырын және тармақталуын салу
14 482,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай ауылында, Бабатай станциясында газ құбырын және тармақталуын салу
14 982,5
Ақмола облысы Аршалы ауданы Түрген ауылына газ құбырын және тармақталуын салу
7 424,5
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бірсуат ауылында, Байдалы ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
16 147,5
Аршалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 қазандағы
№ 15/2 шешіміне
4 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70/2 шешіміне
6 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
625 364,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
625 364,6
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 764,3
Автомобиль сатып алуға аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу, оның ішінде:
9 464,3
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
4 464,3
"Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
5 000,0
Іссапар шығыстары мен мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру қызметтеріне ақы төлеу (әкім)
300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 353,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
27 353,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 000,0
Строительство РП-2 в селе Жалтырколь Аршалынского района
11 000,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (линия электропередач) в селе Жалтырколь Аршалынского района
50 000,0
Строительство тренировочной базы по хоккею, расположенного по адресу: Акмолинская область Аршалынский район село Койгельды
25 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
198 695,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аршалы Су-2030" при акимате Аршалынского района
29 800,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Ижевское, станции Шоптиколь Аршалынского района Акмолинской области
42 313,0
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
20 000,0
Строительство подводящего газопровода к селу Донецкое, станции Анар Аршалынского района Акмолинской области
34 644,0
Строительство подводящего газопровода в селе Волгодоновка, на станции Разъезд 42, селу Койгельды Аршалынского района Акмолинской области
18 901,5
Строительство газопровода и ответвления в села Акбулак и Актасты Аршалынского района Акмолинской области
14 482,0
Строительство газопровода и ответвления в селе Арнасай, станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
14 982,5
Строительство газопровода и ответвления в село Турген Аршалынского района Акмолинской области
7 424,5
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Берсуат, селе Байдалы Аршалынского района Акмолинской области
16 147,5
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 22 октября
2021 года № 15/2
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 23 декабря
2020 года № 70/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2021 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
625 364,6
Целевые текущие трансферты
625 364,6
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
9 764,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из районного бюджета на приобретение автомобилей, в том числе:
9 464,3
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
4 464,3
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жибек жолы"
5 000,0
Оплата командировочных расходов и услуг повышения квалификации государственных служащих (аким)
300,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 353,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико- социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
27 353,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

532 292,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
500 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бабатай станциясы көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 Разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылы көшелерінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
150 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Анар ауылдық округінің Астана көшесі бойымен ұзындығы 2,4 шақырым жолды ағымдағы жөндеу
6 979,9
Анар ауылдық округіне сорғы сатып алу
535,0
Донецк ауылының су тегеурінді мұнарасын ағымдағы жөндеу
990,1
Аршалы кентінің су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
2 773,6
Жібек жолы ауылдық округінде су ұңғымаларын бұрғылау
12 000,0
Аршалы кентінің жолдарын қысқы уақытта ұстау
1 500,0
Жібек жолы ауылы жолдарын қысқы уақытта ұстау
2 000,0
Байдалы ауылының сорғы станциясын ағымдағы жөндеу
1 074,1
Анар станциясындағы су құбыры желісін ағымдағы жөндеу
4 438,7
Ақмола облысы Аршалы ауданы Қостомар ауылындағы кентішілік автомобиль жолдарды күрделі жөндеу
1,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55 954,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
55 954,9

532 292,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
500 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц станции Бабатай Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц Разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
100 000,0
Капитальный ремонт автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
150 000,0
Текущий ремонт дороги протяженностью 2,4 километра по улице Астана Анарского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
6 979,9
Приобретение центробежного насоса для Анарского сельского округа
535,0
Текущий ремонт водонапорной башни села Донецкое
990,1
Текущий ремонт водопроводных сетей поселка Аршалы
2 773,6
Бурение водяных скважин в сельском округе Жибек жолы
12 000,0
Зимнее содержание дорог поселка Аршалы
1 500,0
Зимнее содержание дорог в селе Жибек жолы
2 000,0
Текущий ремонт насосной станции села Байдалы
1 074,1
Текущий ремонт водопроводной сети на станции Анар
4 438,7
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Костомар Аршалынского района Акмолинской области
1,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55 954,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оплату труда государственных служащих
55 954,9