Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 47/12 "2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 7С 3/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 наурызда № 8369 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 47/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8302 тіркелген, 2021 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 399 334,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 157 232,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 663,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 237 439,0 теңге;
2) шығындар – 456 576,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 57 242,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 242,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 57 242,9 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 484,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 6 974,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С 47/12 "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2021 года № 7С 3/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 марта 2021 года № 8369
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С 47/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8302, опубликовано 15 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 399 334,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 157 232,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 663,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 237 439,0 тысяч тенге;
2) затраты – 456 576,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 242,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 242,9 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 57 242,9 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Акана Курманова на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 484,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 510,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 6 974,0 тысячи тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 750,9 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 291,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 318,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 973,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 648,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 357,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 357,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 357,9 мың теңге.";
14-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. 2021-2023 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 101,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 8 451,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 297,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 196,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 196,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 196,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Р.Досмуханов
Атбасар аудандық мәслихатының хатшысы Б.Комбатуров
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.А.Қалжанов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 25 ақпандағы
№ 7С 3/5 шешіміне
1 қосымша
Атбасар аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С 47/12 1 қосымша
2021 жылға арналған Атбасар қаласының бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 3 750,9 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Шункыркольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 291,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 318,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 973,0 тысячи тенге;
2) затраты – 39 648,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 357,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 357,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 357,9 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Ярославского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 101,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 650,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 8 451,0 тысяча тенге;
2) затраты – 16 297,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 196,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 196,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 196,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Атбасарского районного маслихата
Р.Досмуханов
Секретарь Атбасарского районного маслихата Б.Комбатуров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 25 февраля
2021 года № 7С 3/5
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С 47/12
Бюджет города Атбасар на 2021 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы