Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 47/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 мамырдағы № 7С 4/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 мамырда № 8490 болып тіркелді
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 47/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8296 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 косымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 983 204,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 267 963,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 638 941,4 мың теңге;
2) шығындар – 6 511 973,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 257,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 751,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 494,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 96 884,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 96 884,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -628 909,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 628 909,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 151 654,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 494,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 482 749,6 мың теңге.";
4-тармақ алынып тасталсын;
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Комбатуров
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 мамырдағы
№ 7С 4/3 шешіміне
1 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 47/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С 47/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28 мая 2021 года № 7С 4/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 мая 2021 года № 8490
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С 47/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8296) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 983 204,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 267 963,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 45 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 638 941,4 тысяча тенге;
2) затраты – 6 511 973,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 257,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 751,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 494,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 96 884,0 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 96 884,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -628 909,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 628 909,6 тысяч тенге:
поступление займов – 151 654,0 тысячи тенге;
погашение займов – 5 494,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 482 749,6 тысяч тенге.";
пункт 4 исключить;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.";
приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Атбасарского районного
маслихата
Н.Рахимов
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 28 мая
2021 года № 7С 4/3
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С 47/2
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

31 560,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 028,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
633 813,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 011,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
597 801,9
02
Қорғаныс
27 179,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27 179,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 688,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8 500,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
12 991,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 096,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 096,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 096,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
441 738,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
441 738,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 512,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
73 340,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 527,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
109 883,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
254,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46 389,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 147,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38 031,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

31 560,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 028,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
633 813,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
36 011,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
597 801,9
02
Оборона
27 179,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27 179,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 688,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8 500,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
12 991,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 096,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
13 096,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 096,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
441 738,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
441 738,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 512,2
002
Программа занятости
73 340,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 527,0
005
Государственная адресная социальная помощь
109 883,0
006
Оказание жилищной помощи
254,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46 389,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 147,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 031,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1 396,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9 816,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 360,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 085,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 085,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12 759,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 759,2
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21 516,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 274,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6 242,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 426,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
19 083,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 083,7
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
17 342,6
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 342,6
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11 000,0
12
Көлiк және коммуникация
152 185,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
152 185,6
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
137 163,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15 022,0
13
Басқалар
214 378,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
205 315,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
205 315,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9 063,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 759,4
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
303,9
14
Борышқа қызмет көрсету
52 808,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52 808,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

1 396,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9 816,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 360,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 085,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 085,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12 759,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 759,2
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21 516,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 274,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6 242,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 426,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
19 083,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
19 083,7
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17 342,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 342,6
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
11 000,0
12
Транспорт и коммуникации
152 185,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
152 185,6
020
Развитие транспортной инфраструктуры
137 163,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15 022,0
13
Прочие
214 378,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
205 315,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
205 315,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9 063,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8 759,4
004
Капитальные расходы государственного органа
303,9
14
Обслуживание долга
52 808,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52 808,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

5 000,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
150 000,0
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
11 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
245 774,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
205 522,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 659,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
117 747,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
69 729,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
8 387,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
25 130,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 204,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 541,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4 385,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 122,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 910,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 396,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7 816,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 434,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 626,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 626,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12 994,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 994,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 814,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 572,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 242,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20 556,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 211,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 211,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі

5 000,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
150 000,0
028
Развитие коммунального хозяйства
11 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
245 774,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
205 522,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 659,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
117 747,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
69 729,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8 387,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
25 130,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 204,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 541,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 385,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 122,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 910,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 396,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7 816,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 434,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 626,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 626,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12 994,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 994,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 814,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 572,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 242,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20 556,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 211,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
14 211,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

17 502,0
қоғамдық жұмыстар
32 400,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге, оның ішінде:
108 600,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
93 000,0
кепілдік берілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
15 600,0
Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
7 671,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
12 040,0
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі қызметкерлерінің ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
33 130,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға, оның ішінде:
18 839,5
протездік-ортопедиялық құралдар
1 184,7
сурдотехникалық құралдар
115,0
тифлотехникалық құралдар
4 771,8
санаторий-курорттық емдеу
12 768,0
Бюджеттік кредиттер
8 751,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
8 751,0
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 мамырдағы
№ 7С 4/3 шешіміне
4 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 47/2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
576 753,2
Шуйское ауылында су құбырлары желілерін және құрылыстарын реконструкциялау
38 318,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында Жастар демалысы орталығын салу
32 258,0
Бастау ауылында көше жарығын электрмен жабдықтау желісін салу
76 897,0
Бес жүз пәтерлі тұрғын үйлерді қосу үшін Атбасар қаласының жылу желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
29 950,0
Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы "Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
62 384,0
Атбасар қаласының медицина қызметкерлері үшін қан орталығы ғимаратын тұрғын үй етіп реконструкциялау
192 154,6
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйге (15, 16 позициялар) сыртқы инженерлік желілер салу және жайластыру (жылумен жабдықтау, байланыс, сумен жабдықтау және су бұру желілері)
10 000,0
Атбасар қаласында Армандастар шағын ауданында жол салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

17 502,0
общественные работы
32 400,0
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
108 600,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
93 000,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
15 600,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7 671,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 040,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
33 130,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида, в том числе:
18 839,5
протезно-ортопедические изделия
1 184,7
сурдо-технические изделия
115,0
тифло- технические средства
4 771,8
санаторно-курортное лечение
12 768,0
Бюджетные кредиты
8 751,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
8 751,0
Приложение 4 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 28 мая
2021 года № 7С 4/3
Приложение 5 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С 47/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
576 753,2
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в селе Шуйское
38 318,0
Строительство Центра досуга молодежи в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
32 258,0
Строительство линии электроснабжения уличного освещения в селе Бастау
76 897,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство тепловых сетей города Атбасар для подключения пяти стоквартирных жилых домов
29 950,0
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района
62 384,0
Реконструкция здания центра крови под жилой дом для медицинских работников города Атбасар
192 154,6
Строительство наружных инженерных сетей и обустройства к двум сорокапятиквартирным жилым домам (позиции 15, 16) в микрорайоне № 1 города Атбасар (сети теплоснабжения, связи, водоснабжения и водоотведения)
10 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство дороги в микрорайоне Армандастар в городе Атбасар

12 525,3
Атбасар қаласы, 1 шағын ауданы, 1 квартал мекенжайы бойынша жаңа құрылыстарға орамдық жол салу
122 266,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
476 293,7
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
4 607,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
13 827,0
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 400,0
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
4 675,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
21 527,0
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
1 575,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға, оның ішінде:
6 977,2
протездік-ортопедиялық құралдар
3 397,2
тифлотехникалық құралдар
1 732,0
санаторий-курорттық емдеу
1 848,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
3 000,0
Атбасар қаласында Ағыбай батыр көшесі, 57 бойынша бес қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
3 915,0
Атбасар қаласында Ағыбай батыр көшесі, 53 "а" бойынша төрт қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
2 408,0
Атбасар қаласында Ш.Уәлиханов көшесі, 14 бойынша бес қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
2 296,0
Атбасар қаласының Буденный, Х.Қошанбаев көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
33 175,8
Атбасар қаласының Мир, М.Мәметова көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
24 257,7
Атбасар қаласының Жеңіс, С.Сейфуллин көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
73 219,0
Атбасар қаласының Әлия Молдағұлова, Электростанционная көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
34 515,9
Атбасар қаласының Өндіріс көшесі бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу (Н.Нұрсейітов көшесінен Жеңіс көшесіне дейін)
32 155,1
Атбасар ауданының Новосельское ауылында Бірлік көшесі бойынша асфальтбетонды жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16 606,5
Атбасар ауданының Сочинское ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
23 911,9
Атбасар ауданы Сепе ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 751,0
Коммуналдық меншік объектілерін жөндеу
18 493,6
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
50 000,0
Бюджеттік кредиттер
142 903,0
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын салу
142 903,0

12 525,3
Строительство квартальной дороги к новостройкам по адресу: городу Атбасар, микрорайон 1, квартал 1
122 266,3
Целевые текущие трансферты
476 293,7
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
4 607,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
13 827,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 400,0
На оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
4 675,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
21 527,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 575,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида, в том числе:
6 977,2
протезно-ортопедические изделия
3 397,2
тифло-технические средства
1 732,0
санаторно-курортное лечение
1 848,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
3 000,0
Текущий ремонт фасада пятиэтажного жилого дома по улице Агыбай батыра, 57 в городе Атбасар
3 915,0
Текущий ремонт фасада четырехэтажного жилого дома по улице Агыбай батыра, 53 "а" в городе Атбасар
2 408,0
Текущий ремонт фасада пятиэтажного жилого дома по улице Ч.Валиханова, 14 в городе Атбасар
2 296,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Буденного, Х.Кошанбаева
33 175,8
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Мира, М.Маметовой
24 257,7
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Женис, С.Сейфуллина
73 219,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Алии Молдагуловой, Электростанционная
34 515,9
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Ондирис (от улицы Н.Нурсеитова до улицы Женис)
32 155,1
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтобетонным покрытием по улице Бирлик в селе Новосельское Атбасарского района
16 606,5
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сочинское Атбасарского района
23 911,9
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Сепе Атбасарского района
100 000,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 751,0
Ремонт объектов коммунальной собственности
18 493,6
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
50 000,0
Бюджетные кредиты
142 903,0
Строительство жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
142 903,0