Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 47/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 7С 9/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қарашада № 25290 болып тіркелді
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 47/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8296 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-косымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 834 419,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 343 652,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 509,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 83 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 363 157,3 мың теңге;
2) шығындар – 7 280 252,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 257,6 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 751,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 493,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 194 820,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 194 820,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -643 910,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 643 910,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 151 654,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 493,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 497 749,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С 47/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2021 года № 7С 9/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2021 года № 25290
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С 47/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8296) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 834 419,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 343 652,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 44 509,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 83 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 363 157,3 тысяч тенге;
2) затраты – 7 280 252,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 257,6 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 751,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 493,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 194 820,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 194 820,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -643 910,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 643 910,2 тысяч тенге:
поступление займов – 151 654,0 тысячи тенге;
погашение займов – 5 493,4 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 497 749,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

7 280 252,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 283 027,8
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
27 878,4
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27 232,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
646,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
191 248,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
159 349,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 700,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12 198,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
94 962,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 787,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 028,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
324,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
48 822,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 300,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1 300,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
967 638,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 881,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
912 756,2
02
Қорғаныс
26 727,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
26 727,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 688,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8 446,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
12 592,2
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 011,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11 011,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
11 011,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
445 892,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

7 280 252,2
01
Государственные услуги общего характера
1 283 027,8
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
27 878,4
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
27 232,4
003
Капитальные расходы государственного органа
646,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
191 248,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
159 349,9
003
Капитальные расходы государственного органа
19 700,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12 198,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
94 962,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43 787,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 028,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
324,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
48 822,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 300,0
040
Развитие объектов государственных органов
1 300,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
967 638,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
54 881,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
912 756,2
02
Оборона
26 727,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
26 727,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 688,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8 446,8
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
12 592,2
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 011,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11 011,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11 011,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
445 892,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

445 148,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 777,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
74 390,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 527,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
89 183,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48 425,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 355,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
551,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44 481,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
36 561,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 890,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44 550,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13 541,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
16 914,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
744,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
744,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 590 460,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
868 590,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
349 020,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
126 246,2
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 050,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
50,0
058
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
392 223,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

445 148,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 777,2
002
Программа занятости
74 390,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 527,5
005
Государственная адресная социальная помощь
89 183,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48 425,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 355,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
551,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 481,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36 561,0
021
Капитальные расходы государственного органа
6 890,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44 550,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13 541,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
16 914,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
744,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
744,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 590 460,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
868 590,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
349 020,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
126 246,2
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 050,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
50,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
392 223,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

16 276,3
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23 090,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 848,3
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6 242,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46 919,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
26 298,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 298,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
20 621,2
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 553,5
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11 067,7
12
Көлiк және коммуникация
151 799,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
151 799,0
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
136 810,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14 988,4
13
Басқалар
297 050,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
80 000,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
80 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
205 315,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
205 315,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
11 735,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 431,4
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
303,9
14
Борышқа қызмет көрсету
52 807,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52 807,3
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
52 807,3
15
Трансферттер
3 005 892,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 005 892,8
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару

16 276,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23 090,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 848,3
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6 242,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46 919,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
26 298,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
26 298,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20 621,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
9 553,5
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
11 067,7
12
Транспорт и коммуникации
151 799,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
151 799,0
020
Развитие транспортной инфраструктуры
136 810,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14 988,4
13
Прочие
297 050,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
80 000,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
80 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
205 315,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
205 315,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
11 735,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
11 431,4
004
Капитальные расходы государственного органа
303,9
14
Обслуживание долга
52 807,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52 807,3
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
52 807,3
15
Трансферты
3 005 892,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 005 892,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

425 135,5
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
8 887,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
1 254,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
68 733,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
18 831,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
17 502,0
қоғамдық жұмыстар
32 400,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге, оның ішінде:
84 900,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
69 300,0
кепілдік берілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
15 600,0
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
21 597,0
оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
13 926,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
12 040,0
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі қызметкерлерінің ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
32 485,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға, оның ішінде:
18 839,5
протездік-ортопедиялық құралдар
1 184,7
сурдотехникалық құралдар
115,0
тифлотехникалық құралдар

425 135,5
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
8 887,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 254,0
На развитие рынка труда, в том числе:
68 733,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
18 831,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
17 502,0
общественные работы
32 400,0
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
84 900,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
69 300,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
15 600,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
21 597,0
в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
13 926,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 040,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
32 485,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида, в том числе:
18 839,5
протезно-ортопедические изделия
1 184,7
сурдо-технические изделия
115,0
тифло- технические средства

4 771,8
санаторий-курорттық емдеу
12 768,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
148 372,0
оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
148 372,0
Атбасар ауданының Титовка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
28 028,0
оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
28 028,0
Бюджеттік кредиттер
8 751,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
8 751,0
Атбасар аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 10 қарашадағы
№ 7С 9/2 шешіміне
3 қосымша
Атбасар аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 47/2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер

4 771,8
санаторно-курортное лечение
12 768,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Полтавка Атбасарского района
148 372,0
в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
148 372,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Титовка Атбасарского района
28 028,0
в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
28 028,0
Бюджетные кредиты
8 751,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
8 751,0
Приложение 3 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 10 ноября
2021 года № 7С 9/2
Приложение 5 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С 47/2
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие

668 676,8
Шуйское ауылында су құбырлары желілерін және құрылыстарын реконструкциялау
38 318,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында Жастар демалысы орталығын салу
32 258,0
Бастау ауылында көше жарығын электрмен жабдықтау желісін салу
69 054,6
Бес жүз пәтерлі тұрғын үйлерді қосу үшін Атбасар қаласының жылу желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
29 950,0
Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы "Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
162 384,0
Атбасар қаласының медицина қызметкерлері үшін қан орталығы ғимаратын тұрғын үй етіп реконструкциялау
190 920,6
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйге (15, 16 позициялар) сыртқы инженерлік желілер салу және жайластыру (жылумен жабдықтау, байланыс, сумен жабдықтау және су бұру желілері)
10 000,0
Атбасар қаласында Армандастар шағын ауданында жол салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
12 525,3
Атбасар қаласы, 1 шағын ауданы, 1 квартал мекенжайы бойынша жаңа құрылыстарға орамдык жол салу
122 266,3
Атбасар қаласының Степной кентіндегі сорғы станциясы мен таза су резервуарларын реконструкциялау
1 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 106 215,0
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
4 607,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
13 827,0
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 400,0
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
4 675,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
21 527,0
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
1 575,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға, оның ішінде:
6 227,5
протездік-ортопедиялық құралдар
3 397,2
тифлотехникалық құралдар
1 732,0
санаторий-курорттық емдеу
1 098,3
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
3 000,0
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, сондай-ақ арнайы мемлекеттік жәрдемақы алатын 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға бір жолғы әлеуметтік көмек төлеуге
5 994,4
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге

668 676,8
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в селе Шуйское
38 318,0
Строительство центра досуга молодежи в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
32 258,0
Строительство линии электроснабжения уличного освещения в селе Бастау
69 054,6
Разработка проектно-сметной документации на строительство тепловых сетей города Атбасар для подключения пяти стоквартирных жилых домов
29 950,0
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района
162 384,0
Реконструкция здания центра крови под жилой дом для медицинских работников города Атбасар
190 920,6
Строительство наружных инженерных сетей и обустройства к двум сорокапятиквартирным жилым домам (позиции 15, 16) в микрорайоне № 1 города Атбасар (сети теплоснабжения, связи, водоснабжения и водоотведения)
10 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство дороги в микрорайоне Армандастар в городе Атбасар
12 525,3
Строительство квартальной дороги к новостройкам по адресу: городу Атбасар, микрорайон 1, квартал 1
122 266,3
Реконструкция насосной станции и резервуаров чистой воды в поселке Степной города Атбасар
1 000,0
Целевые текущие трансферты
1 106 215,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
4 607,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
13 827,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 400,0
На оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
4 675,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
21 527,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 575,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида, в том числе:
6 227,5
протезно-ортопедические изделия
3 397,2
тифло-технические средства
1 732,0
санаторно-курортное лечение
1 098,3
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
3 000,0
На выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
5 994,4
На выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции

425,2
Атбасар қаласында Ағыбай батыр көшесі, 57 бойынша бес қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
3 915,0
Атбасар қаласында Ағыбай батыр көшесі, 53 "а" бойынша төрт қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
2 408,0
Атбасар қаласында Ш.Уәлиханов көшесі, 14 бойынша бес қабатты тұрғын үйдің қасбетін ағымдағы жөндеу
2 296,0
Атбасар қаласының Буденный, Х.Қошанбаев көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
33 175,8
Атбасар қаласының Мир, М.Мәметова көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
24 257,7
Атбасар қаласының Жеңіс, С.Сейфуллин көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
73 219,0
Атбасар қаласының Әлия Молдағұлова, Электростанционная көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
34 515,9
Атбасар қаласының Өндіріс көшесі көше-жол желісін орташа жөндеу (Н. Нұрсейітов көшесінен Жеңіс көшесіне дейін)
29 467,6
Атбасар ауданының Новосельское ауылында Бірлік көшесі бойынша асфальтбетонды жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16 606,5
Атбасар ауданының Сочинское ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
23 911,9
Атбасар ауданы Сепе ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
217 750,4
Атбасар ауданының Полтавка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16 486,1
Атбасар ауданының Титовка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
3 114,2
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 751,0
Коммуналдық меншік объектілерін жөндеу
18 493,6
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
257 174,0
Атбасар қаласында су құбыры және кәріз желілерін күрделі жөндеу
50 000,0
Атбасар қаласындағы № 1 қазандықты күрделі жөндеу
50 000,0
Аутизммен және мінез-құлық бұзылыстары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласындағы мамандарды оқытуға
87,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
1 050,2
Полтавка ауылында спорт алаңын орнату
17 857,0
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырып бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 000,0
Мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
162 420,0
Бюджеттік кредиттер
142 903,0
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын салу
142 903,0

425,2
Текущий ремонт фасада пятиэтажного жилого дома по улице Агыбай батыра, 57 в городе Атбасар
3 915,0
Текущий ремонт фасада четырехэтажного жилого дома по улице Агыбай батыра, 53 "а" в городе Атбасар
2 408,0
Текущий ремонт фасада пятиэтажного жилого дома по улице Ч.Валиханова, 14 в городе Атбасар
2 296,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Буденного, Х.Кошанбаева
33 175,8
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Мира, М.Маметовой
24 257,7
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Женис, С.Сейфуллина
73 219,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Алии Молдагуловой, Электростанционная
34 515,9
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Ондирис (от улицы Н.Нурсеитова до улицы Женис)
29 467,6
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтобетонным покрытием по улице Бирлик в селе Новосельское Атбасарского района
16 606,5
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сочинское Атбасарского района
23 911,9
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Сепе Атбасарского района
217 750,4
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Полтавка Атбасарского района
16 486,1
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Титовка Атбасарского района
3 114,2
На увеличение размера подъемного пособия
1 751,0
Ремонт объектов коммунальной собственности
18 493,6
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
257 174,0
Капитальные ремонты водопроводных и канализационных сетей в городе Атбасар
50 000,0
Капитальный ремонт котельной № 1 в городе Атбасар
50 000,0
На обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
87,0
На мероприятие "Первое рабочее место" в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
1 050,2
Установка спортивной площадки в селе Полтавка
17 857,0
На размещение государственного социального заказа на антикоррупционную тематику
1 000,0
На оплату труда государственных служащих
162 420,0
Бюджетные кредиты
142 903,0
Строительство жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
142 903,0