Астрахан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 59 "Астрахан ауданының шалғайдағы елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртiбiн бекiту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 80 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 8425 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің "Астрахан ауданының шалғайдағы елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртiбiн бекiту туралы" 2019 жылғы 7 наурыздағы № 59 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7100 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Астрахан ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Н.Сеилов

О признании утратившим силу постановления акимата Астраханского района от 7 марта 2019 года № 59 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Астраханского района"
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 7 апреля 2021 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 апреля 2021 года № 8425
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Астраханского района "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Астраханского района" от 7 марта 2019 года № 59 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7100).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Астраханского района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района Н.Сеилов