Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 6С-32-2 "Астрахан аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 7С-7-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 8435 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 наурыздағы № 6С-32-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6512 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Бейсенбенов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет

О признании утратившим силу решения Астраханского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 6С-32-2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Астраханского районного маслихата"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 14 апреля 2021 года № 7С-7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 апреля 2021 года № 8435
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Астраханского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Астраханского районного маслихата" от 15 марта 2018 года № 6С-32-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6512).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
А.Бейсенбенов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет