Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-67/1 "2021-2023 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 маусымдағы № 7С-7/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 шілдеде № 23241 болып тіркелді
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-67/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8326 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 175150,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 90491,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84659,3 мың теңге;
2) шығындар – 183772,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8622,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8622,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18357,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2415,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15942,0 мың теңге;
2) шығындар – 19507,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1150,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1150,7 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16396,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1732,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14664,0 мың теңге;
2) шығындар – 17387,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 991,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 991,1 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С-67/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2021-2023 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16 июня 2021 года № 7С-7/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2021 года № 23241
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С-67/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8326) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Макинск на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 175150,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90491,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 84659,3 тысячи тенге;
2) затраты – 183772,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8622,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8622,4 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Вознесенского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18357,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2415,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15942,0 тысячи тенге;
2) затраты – 19507,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1150,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1150,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16396,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1732,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14664,0 тысячи тенге;
2) затраты – 17387,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 991,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 991,1 тысяча тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2021-2023 жылдарға арналған Айнакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10479,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 518,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9961,0 мың теңге;
2) шығындар – 10568,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 89,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89,7 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16971,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1662,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15309,0 мың теңге;
2) шығындар – 17162,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 191,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 191,7 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Капитоновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21766,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3301,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18465,0 мың теңге;
2) шығындар – 22523,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 757,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 757,1 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Новобратск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14239,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1826,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12413,0 мың теңге;
2) шығындар – 14720,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 481,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 481,1 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

"4. Утвердить бюджет Айнакольского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10479,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 518,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9961,0 тысяча тенге;
2) затраты – 10568,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 89,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16971,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1662,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 15309,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17162,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 191,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 191,7 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Капитоновского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21766,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3301,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 18465,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22523,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 757,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 757,1 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Новобратского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14239,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1826,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12413,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14720,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 481,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 481,1 тысяча тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Никольского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

салықтық түсімдер – 1744,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14356,0 мың теңге;
2) шығындар – 17072,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 972,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 972,6 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 14-1 тармақпен толықтырылсын:
"14-1. 2021 жылға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтері бюджеттерінің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 38 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомасын бөлу Макинск қаласы, Бұланды ауданының ауылдық округтері әкімінің шешімімен белгіленеді.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
жоғарыда көрсетілген шешім осы шешімнің 13 қосымшасына сәйкес 38 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Ж.Тлеукенов
Бұланды аудандық
мәслихатының хатшысы
Ш.Кусаинов
Бұланды аудандық мәслихатының
2021 жылғы 16 маусымдағы
№ 7С-7/1 шешіміне
1 қосымша
Бұланды аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-67/1 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Макинск қаласының бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

налоговые поступления – 1744,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14356,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17072,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 972,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 972,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Учесть, что в составе расходов бюджетов города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 38.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города Макинск, сельских округов Буландынского района.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению;
вышеуказанное решение дополнить приложением 38, согласно приложению 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Буландынского районного
маслихата
Ж.Тлеукенов
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 16 июня
2021 года № 7С-7/1
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С-67/1
Бюджет города Макинск на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы