Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23253 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі баскару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бұланды ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Бұланды ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы С. Жүсіповке жүктелсін.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі Т.Ерсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Бұланды ауданы әкімінің
2021 жылғы "28" маусымдағы
№ 4 шешіміне
қосымша
Бұланды ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1.
№ 277 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 36, Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Бұланды аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Мәлік Ғабдуллин көшесі - 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48; Мәлік Ғабдуллин 1 тұйық көшесі- 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Мәлік Ғабдуллин 2 тұйық көшесі- 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; Михаил Яглинский көшесі - 46, 48, 52, 54, 60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67, 75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 149, 153; Луговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95; Амангелді Иманов көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109; 2-ші Станционная көшесі - 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Станционная көшесі - 19; Станционный 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27; 9 Май көшесі - 2В, 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 20Г, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; Садовая көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 46А, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95; Садовый 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Садовый 2 тұйық көшесі - 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19; Садовый 3 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Садовый 4 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Садовый 5 тұйық көшесі - 1У, 2А, 2В; 2-ші Садовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б; Сәкен Сейфуллин көшесі - 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104; Интернациональная көшесі - 91, 92, 95, 97, 98, 101, 104, 105.
2.
№ 278 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы Михаил Яглинский көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының Балуан Шолақ атындағы мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Буландынского района Акмолинской области от 28 июня 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23253
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Буландынского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Буландынского района" С. Жусупова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Буландынского района Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Буландынская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение к решению
акима Буландынского
района от "28" июня
2021 года № 4
Избирательные участки на территории Буландынского района
1.
Избирательный участок № 277
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Сакена Сейфуллина, 36, здание государственного коммунального казенного предприятия "Буландынский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Буландынского района.
Границы: улица Малика Габдуллина - 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48; 1 переулок Малика Габдуллина - 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 2 переулок Малика Габдуллина - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; улица Михаила Яглинского - 46, 48, 52, 54, 60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67, 75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 149, 153; улица Луговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95; улица Амангельды Иманова - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109; улица Станционная - 19; улица 2-ая Станционная - 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; 2 переулок Станционный - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27; улица 9 Мая - 2В, 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 20Г, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; улица Садовая - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 46А, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95; 1 переулок Садовый - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; 2 переулок Садовый - 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19; 3 переулок Садовый - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; 4 переулок Садовый - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; 5 переулок Садовый - 1У, 2А, 2В; улица 2-ая Садовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б; улица Сакена Сейфуллина - 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104; улица Интернациональная - 91, 92, 95, 97, 98, 101, 104, 105.
2.
Избирательный участок № 278
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Михаила Яглинского, 19, здание коммунального государственного учреждения "Школа - лицей имени Балуана Шолака города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Некрасов көшесі - 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89; Некрасов 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 19; Некрасов 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16; Кенесары көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Кенесары 1 тұйық көшесі - 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Михаил Яглинский көшесі - 1А/1, 1А/2, 8, 10, 11, 17, 19, 23А, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16, 28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59; Сәкен Сейфуллин көшесі - 2, 9, 12, 14, 16, 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 76, 78; Фрунзе көшесі - 5, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39; Станционный 1 тұйық көшесі - 7, 16, 20; Правда көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 54; Интернациональная көшесі - 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 82, 89; Мирон Ким көшесі - 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3, 9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28; Урицкий көшесі - 1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 55; Урицкий 1 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 18, 20; Попов көшесі - 1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28; Шоқан Уәлиханов көшесі - 2, 4, 6, 7Г, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30; Чехов көшесі - 2Б, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20; Чапаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57; 26 жолайрық бекеті - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20.
3.
№ 279 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Парковая көшесі, 2, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мамандандырылған Бұланды балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Некрасова - 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89; 1 переулок Некрасова - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 19; 2 переулок Некрасова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16; улица Кенесары - 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; 1 переулок Кенесары - 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Михаила Яглинского - 1А/1, 1А/2, 8, 10, 11, 17, 19, 23А, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16, 28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59; улица Сакена Сейфуллина - 2, 9, 12, 14, 16, 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 76, 78; улица Фрунзе - 5, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39; 1 переулок Станционный - 7, 16, 20; улица Правды - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 54; улица Интернациональная - 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 82, 89; улица Мирона Кима - 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3, 9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28; улица Урицкого - 1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 55; 1 переулок Урицкого - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 18, 20; улица Попова - 1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28; улица Шокана Уалиханова - 2, 4, 6, 7Г, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 29,30; улица Чехова - 2Б, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20; улица Чапаева - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57; Станция 26 разъезд - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20.
3.
Избирательный участок № 279
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Парковая, 2, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная Буландынская детско - юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.

Шекаралары: Мәншүк Мәметова көшесі - 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98; Шевченко көшесі - 3, 4, 10, 11, 18, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101; Шевченко 1 тұйық көшесі - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; Шевченко 2 тұйық көшесі - 6, 10; Матросов көшесі - 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79; Московская көшесі - 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68; Орджоникидзе көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41; Интернациональная көшесі - 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121; Сәкен Сейфуллин көшесі - 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148, 149, 152, 168; Парковая көшесі - 1Б, 2А, 3, 4, 4Д, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15; Лесная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7Д, 8, 9А, 9В, 10, 10/1, 10/2, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34, 37, 38, 39, 40, 42; Болашақ шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21; Иван Остроконь көшесі - 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2; Дзержинский көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23А, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4.
4.
№ 280 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Мир көшесі, 13, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының мектеп - гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Маншук Маметовой - 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98; улица Шевченко - 3, 4, 10, 11, 18, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 48,49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101; 1 переулок Шевченко - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; 2 переулок Шевченко - 6, 10; улица Матросова - 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79; улица Московская - 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68; улица Орджоникидзе - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41; улица Интернациональная - 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121; улица Сакена Сейфуллина - 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148, 149, 152, 168; улица Парковая - 1Б, 2А, 3, 4, 4Д, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15; улица Лесная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7Д, 8, 9А, 9В, 10, 10/1, 10/2, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34, 37, 38, 39, 40, 42; микрорайон Болашак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21; улица Ивана Остроконя - 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2; улица Дзержинского - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23А, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4.
4.
Избирательный участок № 280
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Мира, 13, здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Клубная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30, 30А; Новая көшесі - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23; Геологическая көшесі - 5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2; Мир көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Спортивная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
5.
№ 281 сайлау учаскесі

Границы: улица Клубная - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30, 30А; улица Новая - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23; улица Геологическая - 5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2; улица Мира - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Спортивная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
5.
Избирательный участок № 281

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 39, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шоқан Уәлиханов көшесі - 31, 33, 35, 35Г, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54А, 56, 60, 60А, 61, 66, 68; Шоқан Уәлиханов 1 тұйық көшесі - 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/1, 28/2, 30, 31, 32; Шоқан Уәлиханов 3 тұйық көшесі - 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Олег Кошевой көшесі - 2, 4, 8, 9, 11/7, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Фурманов көшесі - 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Суворов көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49; Суворов 1 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 5; Суворов 2 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; Лихачев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Қайыржан Ескендіров көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 2, 6, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84; Шәмші Қалдаяқов атындағы көшесі - 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96; Балуан Шолақ тұйық көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16; Бөгенбай батыр көшесі - 25А, 25Б, 34, 36, 38, 42, 47, 51, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 82, 88, 90; Степная көшесі - 9, 11, 12, 14, 15, 17; Павлов көшесі - 4, 6, 7, 8; Абай Құнанбаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Қаныш Сәтбаев көшесі - 1/1, 1/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 5, 5А, 9, 11; Микрорайон көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; РЭС көшесі - 1, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16; Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 38, 45, 47, 51, 53; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; Мәлік Ғабдуллин 3 тұйық көшесі - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25; Мәлік Ғабдуллин 4 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7; Мәлік Ғабдуллин 5 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4.
6.
№ 282 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Балуан Шолақ атындағы көшесі, 30, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Макинск қаласының балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Мухтара Ауезова, 39, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: улица Шокана Уалиханова - 31, 33, 35, 35Г, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54А, 56, 60, 60А, 61, 66, 68; 1 переулок Шокана Уалиханова - 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/1, 28/2, 30, 31, 32; 3 переулок Шокана Уалиханова - 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Олега Кошевого - 2, 4, 8, 9, 11/7, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; улица Фурманова - 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35; улица Суворова - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49; 1 переулок Суворова - 1, 2, 3, 5; 2 переулок Суворова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; улица Лихачева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; улица Кайыржана Ескендирова - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Мухтара Ауезова - 1, 2, 6, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84; улица имени Шамши Калдаякова - 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96; переулок Балуан Шолака - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16; улица Богенбай батыра - 25А, 25 Б, 34, 36, 38, 42, 47, 51, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 82, 88, 90; улица Степная - 9, 11, 12, 14, 15, 17; улица Павлова - 4, 6, 7, 8; улица Абая Кунанбаева - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23; улица Каныша Сатпаева - 1/1, 1/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 5, 5А, 9, 11; улица Микрорайон - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица РЭС - 1, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16; улица Алии Молдагуловой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 38, 45, 47, 51, 53; улица Малика Габдуллина - 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; 3 переулок Малика Габдуллина - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25; 4 переулок Малика Габдуллина - 3, 4, 5, 6, 7; 5 переулок Малика Габдуллина - 1, 2, 3, 4.
6.
Избирательный участок № 282
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица имени Балуан Шолака, 30, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа города Макинск при отделе образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Гастелло көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2; Алтын Әбішева көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/1, 48/2, 49/1, 49/10, 49/12, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52/1, 52/3, 52/4, 52А, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 55А/1, 55А/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2; Чкалов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67; Балуан Шолақ атындағы көшесі - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 46А, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89; Дорстрой 1 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6; Дорстрой 2 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37; Дорстрой 3 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8; Айым Серікбаев атындағы көшесі - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А; Крупская 1 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; Тельман көшесі - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 66, 70, 72, 74, 76, 78; Островский көшесі - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62; Жамбыл Жабаев көшесі - 3, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36; Панфилов көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 53А, 54, 55А, 56, 56А; Зоя Космодемьянская көшесі - 2, 3А, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65; Заводская көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17; Транспортная көшесі - 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2; Автомобильная көшесі - 1/1, 1/2, 1Б, 1В, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А, 8А, 9А, 10А, 13, 15, 22, 24; Иван Омигов көшесі - 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/3, 20/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26; Мичурин көшесі - 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24; Бөгенбай батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24; Солтүстік - шығыс өндірістік аймағы - 12, 19, 21, 24, 26, 31, 34, 39.
7.
№ 283 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Иван Скуридин көшесі, 62 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Громова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15А, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 75А, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4; Пархоменко көшесі - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74, 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94; НовосҰлов көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2; НовосҰлов 1 тұйық көшесі - 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; НовосҰлов 2 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Элеваторная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/2, 10/3, 10/11, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б, 15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23; Целинная көшесі - 10; Молодежный көшесі - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2; 1 Май көшесі - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34; Кооперативная көшесі - 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20; Свердлов көшесі - 3, 6, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Энгельс көшесі - 7, 9, 10, 14, 15, 15А, 16А, 17, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48; Пугачев көшесі - 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76; Пушкин көшесі - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76; Пристанционная көшесі - 1, 2, 5, 9, 16, 17, 18, 19; Герцен көшесі - 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 21А; Гагарин көшесі - 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28; Гоголь көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15; Райавтодор көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 12Б, 12В, 4А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18; Чернореченск саяжайлары – 1, 2, 3, 4, 5, 7.
8.
№ 284 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы Иван Скуридин көшесі, 62 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Макинск қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Школьная көшесі - 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 33, 34, 36; Пристанционная көшесі - 22, 22А, 30, 31, 36/1, 36/2; Свердлов көшесі - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58; Герцен көшесі - 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38; Кооперативная көшесі - 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55, 55В, 56, 57, 59А, 60, 61, 62; Иван Скуридин көшесі - 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23А, 24, 25А, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 89, 93; Иван Скуридин 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; Достоевский көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; Елена Мейтина көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84; Николай Сергиенко көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52; Куйбышев көшесі - 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 67, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Киров көшесі - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46; Лермонтов көшесі - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Калинин көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 46; Маяковский көшесі - 1А, 2/1, 2/2, 3, 3А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 43, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Ломоносов көшесі - 1, 1А, 1/1, 1/2, 1Б/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Гагарин көшесі - 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79; Горький көшесі - 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Гоголь көшесі - 15, 16, 18, 20, 22.
9.
№ 285 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Карьерная көшесі, 10 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Макинск қаласының "Айгөлек" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: улица Гастелло - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2; улица Алтын Абишевой - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/1, 48/2, 49/1, 49/10, 49/12, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52/1, 52/3, 52/4, 52А, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 55А/1, 55/А2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2; улица Чкалова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67; улица имени Балуан Шолака - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 46А, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89; 1 переулок Дорстроя - 3, 4, 5, 6; 2 переулок Дорстроя - 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37; 3 переулок Дорстроя - 1, 2, 3, 4, 6, 8; улица имени Айыма Серикбаева - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А; 1 переулок Крупской - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; улица Тельмана - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 66, 70, 72, 74, 76, 78; улица Островского - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62; улица Жамбыла Жабаева - 3, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36; улица Панфилова - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 53А, 54, 55А, 56, 56А; улица Зои Космодемьянской - 2, 3А, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65; улица Заводская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17; улица Транспортная - 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2; улица Автомобильная - 1/1, 1/2, 1Б, 1В, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А, 8А, 9А, 10А, 13, 15, 22, 24; улица Ивана Омигова - 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/3, 20/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26; улица Мичурина - 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24; улица Богенбай батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24; Северо-восточная промышленная зона - 12, 19, 21, 24, 26, 31, 34, 39.
7.
Избирательный участок № 283
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Ивана Скуридина, 62 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: улица Громовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15А, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 75А, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4; улица Пархоменко - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74, 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94; улица НовосҰлов - 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2; 1 переулок НовосҰлов - 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; 2 переулок НовосҰлов - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Элеваторная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/2, 10/3, 10/11, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б, 15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23; улица Целинная - 10; улица Молодежная - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2; улица 1 Мая - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34; улица Кооперативная - 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20; улица Свердлова - 3, 6, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Энгельса - 7, 9, 10, 14, 15, 15А, 16А, 17, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48; улица Пугачева - 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76; улица Пушкина - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76; улица Пристанционная - 1, 2, 5, 9, 16, 17, 18, 19; улица Герцена - 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 21А; улица Гагарина - 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28; улица Гоголя - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15; улица Райавтодор - 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 12Б, 12В, 14А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18; Чернореченские дачи - 1, 2, 3, 4, 5, 7.
8.
Избирательный участок № 284
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Ивана Скуридина, 62 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Макинск отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: улица Школьная - 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 33, 34, 36; улица Пристанционная - 22, 22А, 30, 31, 36/1, 36/2; улица Свердлова - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58; улица Герцена - 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38; улица Кооперативная - 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55, 55В, 56, 57, 59А, 60, 61, 62, 64; улица Ивана Скуридина - 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23А, 24, 25А, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 89, 93; 1 переулок Ивана Скуридина - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; улица Достоевского - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; улица Елены Мейтиной - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84; улица Николая Сергиенко - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52; улица Куйбышева - 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 67, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; улица Кирова - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46; улица Лермонтова - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Калинина - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 46; улица Маяковского - 1А, 2/1, 2/2, 3, 3А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17,18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 43, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; улица Ломоносова - 1, 1А, 1/1, 1/2, 1Б/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; улица Гагарина - 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79; улица Горького - 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52; улица Гоголя - 15, 16, 18, 20, 22.
9.
Избирательный участок № 285
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Карьерная, 10 А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Айголек" города Макинск при отделе образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Карьерная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10Г, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Каменная көшесі - 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17; Гранитная көшесі - 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5; Новостройка көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19; Проектная көшесі - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22; Достық көшесі - 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 21; Бауыржан Момышұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19; Полевая көшесі - 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 37, 37А.
10.
№ 286 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Вознесенка ауылы, Комсомольская көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Вознесенка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Вознесенка ауылы.
11.
№ 287 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Тастыөзек ауылы, Достық көшесі, 44, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Тастыөзек ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Тастыөзек ауылы.
12.
№ 288 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Аққайың ауылы, Школьная көшесі, 17 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Аққайың ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Аққайың ауылы.
13.
№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Купчановка ауылы, Школьная көшесі, 12, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бұланды ауданы, Купчановка ауылы арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Купчановка ауылы.
14.
№ 290 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Қараөзек ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 27, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Қараөзек ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Қараөзек ауылы.
15.
№ 291 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Байсуат ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Байсуат ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Байсуат ауылы, Еруслановка ауылы.
16.
№ 292 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Алтынды ауылы, Тұрсынбек Кәкішев көшесі, 14, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Алтынды ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Алтынды ауылы, Боярка ауылы.
17.
№ 294 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Алакөл ауылы, Молодежная көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Алакөл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Алакөл ауылы.
18.
№ 295 сайлау учаскесі

Границы: улица Карьерная - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10Г, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Каменная - 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17; улица Гранитная - 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5; улица Новостройки - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19; улица Проектная - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22; улица Достык - 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 21; улица Бауыржана Момышулы - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19; улица Полевая - 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 37, 37А.
10.
Избирательный участок № 286
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Вознесенка, улица Комсомольская, 24, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Вознесенка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Вознесенка.
11.
Избирательный участок № 287
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Тастыозек, улица Достык, 44, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Тастыозек отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Тастыозек.
12.
Избирательный участок № 288
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Аккайын, улица Школьная, 17 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Аккайин отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Аккайын.
13.
Избирательный участок № 289
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Купчановка, улица Школьная, 12, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг село Купчановка, Буландынский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Купчановка.
14.
Избирательный участок № 290
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Караозек, улица Шокана Уалиханова, 27, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Караозек отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Караозек.
15.
Избирательный участок № 291
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Байсуат, улица Абая Кунанбаева, 19, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Байсуат отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Байсуат, село Еруслановка.
16.
Избирательный участок № 292
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Алтынды, улица Турсынбека Какишева, 14, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Алтынды отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Алтынды, село Боярка.
17.
Избирательный участок № 294
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Алаколь, улица Молодежная, 6, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Алаколь отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Алаколь.
18.
Избирательный участок № 295

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Елтай ауылы, Ұялы көшесі, 6/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Елтай ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Елтай ауылы.
19.
№ 296 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Жаңаталап ауылы, Ақбұлақ көшесі, 12, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Жаңаталап ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Жаңаталап ауылы.
20.
№ 297 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Тоқтамыс ауылы, Садовая көшесі, 10, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Тоқтамыс ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Тоқтамыс ауылы, Новокиевка ауылы.
21.
№ 298 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Иванковка ауылы, Степная көшесі, 12, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Иванковка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Иванковка ауылы.
22.
№ 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Гордеевка ауылы, Центральная көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Гордеевка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Гордеевка ауылы.
23.
№ 301 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Журавлевка ауылы, Киров көшесі, 43, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Журавлевка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Журавлевка ауылы.
24.
№ 302 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Воробьевка ауылы, Сарыарқа көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Воробьевка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Воробьевка ауылы.
25.
№ 303 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Ельтай, улица Уялы, 6/1, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Ельтай отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Ельтай.
19.
Избирательный участок № 296
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Жанаталап, улица Акбулак, 12, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Жанаталап отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Жанаталап.
20.
Избирательный участок № 297
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Токтамыс, улица Садовая, 10, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Токтамыс отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Токтамыс, село Новокиевка.
21.
Избирательный участок № 298
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Иванковка, улица Степная, 12, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Иванковка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Иванковка.
22.
Избирательный участок № 300
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Гордеевка, улица Центральная, 24, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Гордеевка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Гордеевка.
23.
Избирательный участок № 301
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Журавлевка, улица Кирова, 43, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Журавлевка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Журавлевка.
24.
Избирательный участок № 302
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Воробьевка, улица Сарыарка, 1, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Воробьевка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Воробьевка.
25.
Избирательный участок № 303

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Ярославка ауылы, Школьная көшесі, 11, "Журавлевка - 1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Ярославка ауылы.
26.
№ 304 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новодонецк ауылы, Новая көшесі, 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Новодонецк ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новодонецк ауылы.
27.
№ 305 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Айнакөл ауылы, Жеңіс көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Айнакөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Айнакөл ауылы, Острогорка ауылы.
28.
№ 306 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Шұбарағаш ауылы, Абылайхан көшесі, 20, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Шұбарағаш ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Шұбарағаш ауылы, Мат ауылы.
29.
№ 307 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Отрадное ауылы, Школьная көшесі, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Отрадное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Отрадное ауылы, Суворовка ауылы.
30.
№ 308 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Партизанка ауылы, Мәншүк Мәметова атындағы көшесі, 13 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Партизанка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Партизанка ауылы, Ортақшыл ауылы.
31.
№ 309 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Капитоновка ауылы, Первомайская көшесі, 6, "Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы Капитоновка ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Капитоновка ауылы, Балуан Шолақ ауылы, Пушкино ауылы.
32.
№ 310 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Ярославка, улица Школьная, 11, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Журавлевка - 1".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Ярославка.
26.
Избирательный участок № 304
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Новодонецк, улица Новая, 17, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Новодонецкое отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Новодонецкое.
27.
Избирательный участок № 305
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Айнаколь, улица Женис, 6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Айнаколь отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Айнаколь, село Острогорка.
28.
Избирательный участок № 306
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Шубарагаш, улица Абылайхана, 20, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Шубарагаш отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Шубарагаш, село Мат.
29.
Избирательный участок № 307
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Отрадное, улица Школьная, 4, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Отрадное отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Отрадное, село Суворовка.
30.
Избирательный участок № 308
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Партизанка, улица имени Маншук Маметовой, 13 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Партизанка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Партизанка, село Ортакшиль.
31.
Избирательный участок № 309
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Капитоновка, улица Первомайская, 6, здание Капитоновского сельского Дома культуры при государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков Буландынского района".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Капитоновка, село Балуан Шолак, село Пушкино.
32.
Избирательный участок № 310

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Никольск ауылы, Советская көшесі, 5 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Никольск ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Никольск ауылы, Ұлтуған ауылы.
33.
№ 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новобратск ауылы, Школьная көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Новобратск ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новобратск ауылы.
34.
№ 312 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Буденовка ауылы, Школьная көшесі, 38, "Ақмола облысы білім басқармасының Бұланды ауданы бойынша білім бөлімі Буденовка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Буденовка ауылы, Добровольное ауылы, Красносельское ауылы.

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Никольское, улица Советская, 5 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Никольское отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Никольское, село Ултуган.
33.
Избирательный участок № 311
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Новобратское, улица Школьная, 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Новобратское отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Новобратское.
34.
Избирательный участок № 312
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Буденовка, улица Школьная, 38, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Буденовка отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Буландынский район, село Буденовка, село Добровольное, село Красносельское.