Егіндікөл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С55-2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 7С2-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 8416 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С55-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8310 тіркелген, 2021 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Абай ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 090,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 109,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 981,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 106,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16,8 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 200,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 111,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С55-2 "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2021-2023 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 15 марта 2021 года № 7С2-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 апреля 2021 года № 8416
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С55-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8310, опубликовано 18 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Абай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 090,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 109,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 981,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 106,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16,8 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 200,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 111,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

1) кірістер – 10 232,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 143,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 089,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 272,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40,1 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 28-қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-тармақтар алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 19, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
жоғарыда көрсетілген шешім осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес 28-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
К.Ошакбаев
Егіндікөл аудандық мәслихатының хатшысы Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 15 наурыздағы
№ 7С2-4 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С55-2 шешіміне
1 қосымша
Абай ауылының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге
сома
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

1) доходы – 10 232,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 143,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 089,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 272,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40,1 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть, что в бюджетах сельских округов и сел на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 28.";
пункты 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 исключить;
приложения 1, 4, 10, 13, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению;
вышеуказанное решение дополнить приложением 28 согласно приложению 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Егиндыкольского районного маслихата
К.Ошакбаев
Секретарь Егиндыкольского районного маслихата Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 15 марта
2021 года № 7С2-4
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С55-2
Бюджет села Абай на 2021 год
Категория
тысяч тенге сумма
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

446 410,2
Аудандық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
68 543,2
оның ішінде:
Спиридоновка ауылының бюджеті
23 148,0
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
345,0
Елді мекендерде балалардың жаттығу алаңдарын орнату, ағымдағы жөндеу
1 800,0
Әкімшілік ғимараттың жылу жүйесін ағымдағы жөндеу
2 802,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін
18 201,0
Қоржынкөл ауылының бюджеті
7 580,0
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
230,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2 000,0
Елді мекендерде балалардың жаттығу алаңдарын орнату, ағымдағы жөндеу
5 350,0
Бауман ауылының бюджеті
7 529,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2 179,0
Елді мекендерде балалардың жаттығу алаңдарын орнату, ағымдағы жөндеу
5 350,0
Алакөл ауылдық округінің бюджеті
20 387,2
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
575,0
Елді мекендерде балалардың жаттығу алаңдарын орнату, ағымдағы жөндеу
7 701,2
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын қамтамасыз ету
1 701,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін
10 110,0
Кентішілік жолдарды қысқы күтіп-ұстауға
300,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
9 899,0
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
4 051,0
Елді мекендерде балалардың жаттығу алаңдарын орнату, ағымдағы жөндеу
5 350,0
Кентішілік жолдарды қысқы күтіп-ұстауға
498,0
Облыстық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
172 668,0
оның ішінде:
Егіндікөл ауылының бюджеті
145 911,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
22 668,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін
123 243,0
Алакөл ауылдық округінің бюджеті
5 600,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін
5 600,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
21 157,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін
21 157,0
Республикалық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
205 199,0
оның ішінде:
Спиридоновка ауылының бюджеті
81,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
81,0
Қоржынкөл ауылының бюджеті
166,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
166,0
Бауман ауылының бюджеті
984,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
984,0
Егіндікөл ауылының бюджеті
203 788,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
686,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

446 410,2
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
68 543,2
в том числе:
Бюджет села Спиридоновка
23 148,0
Освещение улиц населенных пунктов
345,0
Устройство, текущий ремонт детских, тренажерных площадок в населенных пунктах
1 800,0
Текущий ремонт отопительной системы административного здания
2 802,0
На ремонт автомобильных дорог
18 201,0
Бюджет села Коржинколь
7 580,0
Освещение улиц населенных пунктов
230,0
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2 000,0
Устройство, текущий ремонт детских, тренажерных площадок в населенных пунктах
5 350,0
Бюджет села Бауманское
7 529,0
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2 179,0
Устройство, текущий ремонт детских, тренажерных площадок в населенных пунктах
5 350,0
Бюджет Алакольского сельского округа
20 387,2
Освещение улиц населенных пунктов
575,0
Устройство, текущий ремонт детских, тренажерных площадок в населенных пунктах
7 701,2
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 701,0
На ремонт автомобильных дорог
10 110,0
На зимнее содержание внутрипоселковых дорог
300,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
9 899,0
Освещение улиц населенных пунктов
4 051,0
Устройство, текущий ремонт детских, тренажерных площадок в населенных пунктах
5 350,0
На зимнее содержание внутрипоселковых дорог
498,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
172 668,0
в том числе:
Бюджет села Егиндыколь
145 911,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
22 668,0
На ремонт автомобильных дорог
123 243,0
Бюджет Алакольского сельского округа
5 600,0
На ремонт автомобильных дорог
5 600,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
21 157,0
На ремонт автомобильных дорог
21 157,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
205 199,0
в том числе:
Бюджет села Спиридоновка
81,0
Установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
81,0
Бюджет села Коржинколь
166,0
Установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
166,0
Бюджет села Бауманское
984,0
Установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
984,0
Бюджет села Егиндыколь
203 788,0
Установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
686,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"