Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 6С23-4 "Егіндікөл ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 7С4-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 8460 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "Егіндікөл ауылы және Егіндікөл ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 30 наурыздағы № 6С23-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6549 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
К.Ошакбаев
Егіндікөл аудандық мәслихатының хатшысы Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімдігі

О признании утратившим силу решения Егиндыкольского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 6С23-4 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Егиндыкольского района"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2021 года № 7С4-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2021 года № 8460
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 6С23-4 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Егиндыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6549).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Егиндыкольского районного маслихата
К.Ошакбаев
Секретарь Егиндыкольского районного маслихата Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района