Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-57/2-20 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 маусымдағы № 7С-6/3-21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 маусымда № 23017 болып тіркелді
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-57/2-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8292 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 829 259,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 030 676,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 810,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 429,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 775 344,8 мың теңге;
2) шығындар – 5 140 951,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 901,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 502,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 601,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 23 653,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 23 653,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -340 245,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 340 245,8 мың теңге.";
8-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіппен 2021 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 235 344,8 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Е.Дүйсен
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Абжиков
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 6С-57/2-20 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 3 июня 2021 года № 7С-6/3-21. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2021 года № 23017
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 6С-57/2-20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8292) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 829 259,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 030 676,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 810,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 429,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 775 344,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5 140 951,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 901,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 502,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 601,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 23 653,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 23 653,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -340 245,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 340 245,8 тысяч тенге.";
пункт 8-1 изложить в новой редакции:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2021 года в сумме 235 344,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Е.Дүйсен
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
М.Абжиков
Приложение 1
к решению маслихата

5 140 951,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
295 529,4
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
20 873,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 873,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
106 587,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
104 125,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 506,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
955,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 043,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 194,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 018,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
831,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
117 348,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 828,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
102 519,8
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
9 677,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 677,0
02
Қорғаныс
12 480,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 480,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі
іс-шаралар
4 390,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
934,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7 156,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 043,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 043,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 043,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

5 140 951,6
01
Государственные услуги общего характера
295 529,4
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
20 873,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
20 873,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
106 587,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
104 125,8
003
Капитальные расходы государственного органа
1 506,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
955,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 043,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
39 194,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 018,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
831,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
117 348,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
14 828,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
102 519,8
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
9 677,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9 677,0
02
Оборона
12 480,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 480,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 390,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
934,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7 156,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 043,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 043,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 043,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

343 714,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
343 714,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 056,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
113 076,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 547,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
34 295,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
245,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 516,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
888,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
594,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27 804,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
25 078,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 925,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 776,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 914,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
688 554,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
0,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
103 330,1
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
0,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
426,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
93 041,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5 123,1
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4 350,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
390,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
585 224,5

343 714,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
343 714,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 056,0
002
Программа занятости
113 076,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 547,0
005
Государственная адресная социальная помощь
34 295,0
006
Оказание жилищной помощи
245,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 516,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
888,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
594,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 804,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
25 078,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 925,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 776,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 914,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
688 554,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
0,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
103 330,1
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
426,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
93 041,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5 123,1
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 350,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
390,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
585 224,5

15 834,1
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 834,1
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23 491,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 714,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 777,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
37 667,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
13 572,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 572,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
24 095,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 036,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15 059,0
12
Көлік және коммуникация
105 602,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
105 602,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
6 105,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
99 497,0
13
Басқалар
31 620,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 800,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
20 800,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3 090,0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
3 090,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 878,4
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
4 878,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 852,3
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
2 852,3
14
Борышқа қызмет көрсету
80 078,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

15 834,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 834,1
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23 491,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20 714,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 777,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
37 667,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
13 572,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
13 572,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
24 095,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
9 036,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
15 059,0
12
Транспорт и коммуникации
105 602,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
105 602,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
0,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
6 105,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
99 497,0
13
Прочие
31 620,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 800,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20 800,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3 090,0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 090,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 878,4
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4 878,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 852,3
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 852,3
14
Обслуживание долга
80 078,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

147 777,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
124 602,4
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
6 423,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
5 120,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 560,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
6 180,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
4 396,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
25 104,0
Кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
8 200,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасы мүшелеріне, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсынуға
11 668,0
Халықты мемлекеттік әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
5 867,0
Қоғамдық жұмысына
46 080,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
3 004,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
23 175,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
23 175,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
301 425,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
301 425,0
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Бестоғай ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту (Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен)
301 425,0
Бюджеттік кредиттер
17 502,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 502,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
17 502,0
Мәслихаттың
2021 жылғы 3 маусымдағы
№ 7С-6/3-21 шешіміне
3-қосымша
Мәслихаттың
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 6С-57/2-20 шешіміне
5-қосымша
Аудандық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне 2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
499 319,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер

147 777,4
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
124 602,4
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
6 423,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
5 120,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2 560,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6 180,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
4 396,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
25 104,0
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
8 200,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
11 668,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
5 867,0
На общественные работы
46 080,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 004,4
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
23 175,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
23 175,0
Целевые трансферты на развитие
301 425,0
Отдел строительства района (города областного значения)
301 425,0
Реконструкция системы водоснабжения села Бестогай Ерейментауского района Акмолинской области (за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан)
301 425,0
Бюджетные кредиты
17 502,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 502,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
17 502,0
Приложение 3
к решению маслихата
от 3 июня 2021 года
№ 7С-6/3-21
Приложение 5
к решению маслихата
от 23 декабря 2020 года
№ 6С-57/2-20
Целевые трансферты из областного бюджета администраторам районных бюджетных программ на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
499 319,0
Целевые текущие трансферты

241 336,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67 696,7
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 200,0
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
3 690,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2 304,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарын өтеу бойынша демеу-қаржылау үшін
11 008,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеу
24 547,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
11 391,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
13 556,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 188,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
2 188,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
13 914,0
Еркіншілік ауылының дамыту және құрылыс салу схемаларын әзірлеу
13 914,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
157 538,0
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласындағы № 5 қазандықты, су өткізгіш жылытқышты ауыстырумен ағымдағы жөндеу
58 041,0
Ұзындығы 2 километр Ерейментау ауданының "КС ER-18 Малтабар ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеу
99 497,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
257 982,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
237 782,3
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында бассейіні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
64 770,3
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45-пәтерлі жалға берілетін коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы (1 позиция)
30 985,0

241 336,7
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67 696,7
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1 200,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
3 690,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2 304,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
11 008,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
24 547,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
11 391,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 556,7
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 188,0
На увеличение размера подъемного пособия
2 188,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13 914,0
Разработка схем развития и застройки села Еркиншилик
13 914,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
157 538,0
Текущий ремонт с заменой водоводяного подогревателя котельной №5 в городе Ерейментау Ерейментауского района
58 041,0
Средний ремонт автомобильной дороги "КС ER-18 подъезд к селу Малтабар" Ерейментауского района протяженностью 2 километра
99 497,0
Целевые трансферты на развитие
257 982,3
Отдел строительства района (города областного значения)
237 782,3
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном в городе Ерейментау, Ерейментауского района
64 770,3
Строительство 45-ти квартирного арендного коммунального жилого дома в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области (позиция 1)
30 985,0