Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-58/2-20 "2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 маусымдағы № 7С-7/2-21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23306 болып тіркелді
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-58/2-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8331 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-14-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128 087,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74 161,0 мың теңге;
2) шығындар – 129 561,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 474,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 474,8 мың теңге.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 797,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 436,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 361,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 797,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 6С-58/2-20 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 18 июня 2021 года № 7С-7/2-21. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23306
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 6С-58/2-20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8331) следующие изменения:
пункты 1-14 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 087,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 926,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 161,0 тысяч тенге;
2) затраты – 129 561,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 474,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 474,8 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 797,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 436,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 361,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 797,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Е.Дүйсен
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Абжиков
Мәслихаттың
2021 жылғы 18 маусымдағы

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
Е.Дүйсен
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
М.Абжиков
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 июня 2021 года