Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-57/2-20 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 қарашадағы № 7С-15/2-21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қарашада № 25193 болып тіркелді
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-57/2-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8292 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 761 742,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 071 767,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 802,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 579,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 656 593,2 мың теңге;
2) шығындар – 5 076 133,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 901,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 502,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 600,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 21 568,7 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 21 568,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -340 860,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 340 860,8 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 12 600,6 мың теңге сомасында мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік кредиттер бойынша жоғары тұрған бюджетке негізгі борышын өтеу қарастырылғаны ескерілсін.";
8-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіппен 2021 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 235 959,4 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 6С-57/2-20 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 9 ноября 2021 года № 7С-15/2-21. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2021 года № 25193
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 6С-57/2-20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8292) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 761 742,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 071 767,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 802,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24 579,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 656 593,2 тысяч тенге;
2) затраты – 5 076 133,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 901,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 502,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 600,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 568,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 21 568,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -340 860,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 340 860,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрено погашение основного долга перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 12 600,6 тысяч тенге.";
пункт 8-1 изложить в новой редакции:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2021 года в сумме 235 959,4 тысяч тенге.";

7 156,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 468,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 468,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 468,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
367 087,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
367 087,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 917,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
108 998,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 547,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
33 948,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
112,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 444,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
689,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
594,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40 999,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
22 295,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 702,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 776,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 064,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
486 720,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
0,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
0,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
202 921,9
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
0,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау

7 156,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 468,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 468,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 468,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
367 087,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
367 087,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 917,0
002
Программа занятости
108 998,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 547,0
005
Государственная адресная социальная помощь
33 948,4
006
Оказание жилищной помощи
112,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 444,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
689,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
594,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40 999,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22 295,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 702,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 776,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7 064,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
486 720,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
0,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
0,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
202 921,9
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов

019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
131 002,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
67 455,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 611,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12 611,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17 613,4
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 613,4
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37 230,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 453,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 777,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 390,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 059,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 059,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
24 331,9
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 531,6
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12 800,3
12
Көлік және коммуникация
94 612,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
94 612,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 450,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
8 665,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
84 497,0
13
Басқалар
23 768,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16 200,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
16 200,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3 222,4
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
3 222,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 346,2
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

019
Развитие теплоэнергетической системы
131 002,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
67 455,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 611,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12 611,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17 613,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17 613,4
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37 230,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
34 453,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 777,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 390,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 059,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
14 059,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
24 331,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
11 531,6
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
12 800,3
12
Транспорт и коммуникации
94 612,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
94 612,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 450,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
8 665,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
84 497,0
13
Прочие
23 768,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16 200,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
16 200,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3 222,4
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 222,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 346,2
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

1 200,0
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
3 690,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2 304,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарын өтеу бойынша демеу-қаржылау үшін
11 008,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеу
24 547,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
11 391,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
11 074,4
"Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
700,1
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, сондай-ақ арнайы мемлекеттік жәрдемақы алатын 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға бір жолғы әлеуметтік көмек төлеуге
7 511,3
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
516,3
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
4 161,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 480,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
2 188,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
9 292,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
14 322,6
Еркіншілік ауылының дамыту және құрылыс салу схемаларын әзірлеу
11 827,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2 495,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
236 850,0
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласындағы № 5 қазандықты, су өткізгіш жылытқышты ауыстырумен ағымдағы жөндеу
58 041,0
Ұзындығы 2 километр Ерейментау ауданының "КС ER-18 Малтабар ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеу
84 497,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
72 067,0
Ерейментау ауданындағы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
20 000,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2 245,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2 529,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2 529,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
4 345,5
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
4 345,5
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 678,4
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
15 678,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2 262,5
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2 262,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 923,1
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 923,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 169,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2 169,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
1 779,3
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 779,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
2 739,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2 739,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
768,5
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
768,5
Дамуға арналған нысаналы трансферттер

1 200,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
3 690,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2 304,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
11 008,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
24 547,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
11 391,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 074,4
На мероприятие "Первое рабочее место"
700,1
На выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
7 511,3
На выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
516,3
На оплату труда государственных служащих
4 161,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 480,0
На увеличение размера подъемного пособия
2 188,0
На оплату труда государственных служащих
9 292,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14 322,6
Разработка схем развития и застройки села Еркиншилик
11 827,0
На оплату труда государственных служащих
2 495,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
236 850,0
Текущий ремонт с заменой водоводяного подогревателя котельной №5 в городе Ерейментау Ерейментауского района
58 041,0
Средний ремонт автомобильной дороги "КС ER-18 подъезд к селу Малтабар" Ерейментауского района протяженностью 2 километра
84 497,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
72 067,0
Текущий ремонт водопроводных сетей в Ерейментауском районе
20 000,0
На оплату труда государственных служащих
2 245,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
2 529,0
На оплату труда государственных служащих
2 529,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
4 345,5
На оплату труда государственных служащих
4 345,5
Аппарат акима района (города областного значения)
15 678,4
На оплату труда государственных служащих
15 678,4
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2 262,5
На оплату труда государственных служащих
2 262,5
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 923,1
На оплату труда государственных служащих
1 923,1
Отдел строительства района (города областного значения)
2 169,0
На оплату труда государственных служащих
2 169,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1 779,3
На оплату труда государственных служащих
1 779,3
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
2 739,0
На оплату труда государственных служащих
2 739,0
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
768,5
На оплату труда государственных служащих
768,5
Целевые трансферты на развитие

250 982,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
237 782,3
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында бассейіні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
64 770,3
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45-пәтерлі жалға берілетін коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы (1 позиция)
30 985,0
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45-пәтерлі жалға берілетін коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы (2 позиция)

250 982,3
Отдел строительства района (города областного значения)
237 782,3
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном в городе Ерейментау, Ерейментауского района
64 770,3
Строительство 45-ти квартирного арендного коммунального жилого дома в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области (позиция 1)
30 985,0
Строительство 45-ти квартирного арендного коммунального жилого дома в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области (позиция 2)