Біржан сал ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-61/2 "2021 - 2023 жылдарға арналған Біржан сал ауданының Степняк қаласының, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 15 сәуірдегі № С-3/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 8441 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Біржан сал ауданының Степняк қаласының, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-61/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8330 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Степняк қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 198 710,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 185 255,3 мың теңге;
2) шығындар – 201 710,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3000 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2021 жылға арналған Степняк қаласының бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 3000 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Макинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 040 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 040 мың теңге;
2) шығындар – 60 540 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1500 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Биржан сал от 24 декабря 2020 года № С-61/2 "О бюджетах города Степняка, сельских округов и сел района Биржан сал на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 15 апреля 2021 года № С-3/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 апреля 2021 года № 8441
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджетах города Степняка, сельских округов и сел района Биржан сал на 2021 - 2023 годы" от 24 декабря 2020 года № С-61/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8330) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Степняка на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 198 710,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 185 255,3 тысяч тенге;
2) затраты – 201 710,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете города Степняка на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 3000 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Макинского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 040 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 040 тысяч тенге;
2) затраты – 60 540 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1500 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1500 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2021 жылға арналған Макинка ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 1500 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Аңғал батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 823 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 129 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 694 мың теңге;
2) шығындар – 24 323 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 500 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған Аңғал батыр ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 500 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Баймырза ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 990 мың теңге;
2) шығындар – 26 990 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 650 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 650 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған Баймырза ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 650 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 249 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1500 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете Макинского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 1500 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ангалбатырского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 823 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 129 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 694 тысяч тенге;
2) затраты – 24 323 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете Ангалбатырского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 500 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Баймырзинского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 350 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 990 тысяч тенге;
2) затраты – 26 990 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 650 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 650 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете Баймырзинского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 650 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Бирсуатского сельского округа на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 249 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 25 249 мың теңге;
2) шығындар – 26 849 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 600 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 600 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2021 жылға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 600 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 317 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 679 мың теңге;
2) шығындар – 19 497 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 180мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 180 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2021 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 180 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Донской ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 572,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 786 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 783,4 мың теңге;
2) шығындар – 68 572,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021 - 2023 жылдарға арналған Еңбекшілдер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 602,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 151 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

поступления трансфертов – 25 249 тысяч тенге;
2) затраты – 26 849 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 600 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете Бирсуатского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 600 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 317 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 638 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 679 тысяч тенге;
2) затраты – 19 497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -180 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 180 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 180 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Донского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 572,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 789 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 783,4 тысяч тенге;
2) затраты – 68 572,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Енбекшильдерского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 602,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 151 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 68 451,2 мың теңге;
2) шығындар – 70 602,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2021 - 2023 жылдарға арналған Заурал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 719 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 569 мың теңге;
2) шығындар – 25 159,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 440,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 440,4 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2021 жылға арналған Заурал ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 440,4 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2021 - 2023 жылдарға арналған Үлгі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 280,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 671 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 609,6 мың теңге;
2) шығындар – 50 780,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –- 1500 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1500 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2021 жылға арналған Үлгі ауылдық округінің бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 1500 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 201 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 269 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

поступления трансфертов – 68 451,2 тысяч тенге;
2) затраты – 70 602,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Заураловского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 719 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 569 тысяч тенге;
2) затраты – 25 159,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -440,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 440,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в бюджете Заураловского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 440,4 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Ульгинского сельского округа на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 280,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 671 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 609,6 тысяч тенге;
2) затраты – 50 780,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1500 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1500 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в бюджете Ульгинского сельского округа на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 1500 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Аксу на 2021 – 2023 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 201 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 269 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2021 - 2023 жылдарға арналған Мамай ауылының бюджеті тиісінше 43, 44 және 45-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 272 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 449 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 823 мың теңге;
2) шығындар – 26 672 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 400 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 15-1-тармақпен толықтырылсын:
"15-1. 2021 жылға арналған Мамай ауылының бюджетінде 2021 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 400 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 47-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының сессия төрағасы М.Даулетханов
Біржан сал ауданы мәслихатының хатшысы С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет села Мамай на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 272 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 449 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 823 тысяч тенге;
2) затраты – 26 672 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 400 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 400 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Учесть, что в бюджете села Мамай на 2021 год, используются свободные остатки бюджетных средств образовавшиеся на 1 января 2021 года, в сумме 400 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 25, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 47 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата района Биржан сал М.Даулетханов
Секретарь маслихата района Биржан сал С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал