Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № С-40/5 "Сот шешімімен Біржан сал ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № С-9/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25148 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "Сот шешімімен Біржан сал ауданының коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 19 маусымдағы № С-40/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7250 болып тіркелді) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының хатшысы С.Шауенов

О признании утратившим силу решения маслихата района Биржан сал от 19 июня 2019 года № С-40/5 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность района Биржан сал"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 5 ноября 2021 года № С-9/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25148
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Биржан сал "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность района Биржан сал" от 19 июня 2019 года № С-40/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7250).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Биржан сал С.Шауенов