Есіл ауданы Красногорский кентінің, Ақсай ауылының, Орловка ауылының, Знаменка ауылының, Московский ауылының, Свободный ауылдық округінің, Бұзылық ауылдық округінің, Двуречный ауылдық округінің, Заречный ауылдық округінің, Қаракөл ауылдық округінің, Юбилейный ауылдық округінің, Интернациональный ауылдық округінің, Красивинский ауылдық округінің, Жаныспай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 ақпандағы № а-2/37 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 наурызда № 8372 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына, Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9 - бабы 1 - тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл ауданы Красногорский кентінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Есіл ауданы Ақсай ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Есіл ауданы Орловка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Есіл ауданы Знаменка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 4 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Есіл ауданы Московский ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 5 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Есіл ауданы Свободный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 6 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 7 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
8. Есіл ауданы Двуречный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 8 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
9. Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 9 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. Есіл ауданы Қаракөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 10 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ поселка Красногорский, села Аксай, села Орловка, села Знаменка, села Московское, Свободненского сельского округа, Бузулукского сельского округа, Двуреченского сельского округа, Зареченского сельского округа, Каракольского сельского округа, Юбилейного сельского округа, Интернационального сельского округа, Красивинского сельского округа, Жаныспайского сельского округа Есильского района
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 26 февраля 2021 года № а-2/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 марта 2021 года № 8372
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ поселка Красногорский Есильского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Аксай Есильского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Орловка Есильского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Знаменка Есильского района, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Московское Есильского района, согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
6. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Свободненского сельского округа Есильского района, согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
7. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Бузулукского сельского округа Есильского района, согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
8. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Двуреченского сельского округа Есильского района, согласно приложению 8 к настоящему постановлению.
9. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Зареченского сельского округа Есильского района, согласно приложению 9 к настоящему постановлению.
10. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Каракольского сельского округа Есильского района, согласно приложению 10 к настоящему постановлению.

11. Есіл ауданы Юбилейный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 11 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
12. Есіл ауданы Интернациональный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 12 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
13. Есіл ауданы Красивинский ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 13 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
14. Есіл ауданы Жаныспай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 14 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
15. Есіл ауданы әкімдігінің "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Есіл ауданының Красногорский кентінің, Ақсай ауылының, Орловка ауылының, Знаменка ауылының, Курский ауылының, Свободный ауылының, Бұзылық ауылдық округінің, Двуречный ауылдық округінің, Заречный ауылдық округінің, Қаракөл ауылдық округінің, Юбилейный ауылдық округінің, Интернациональный ауылдық округінің, Красивинский ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 4 мамырдағы № а-5/129 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7189 болып тіркелген, 2019 жылғы 21 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
16. Осы қаулының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары А.И.Баймановқа жүктелсін.
17. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Балжанов
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
1 қосымша
Есіл ауданы Красногорский кентінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
2 қосымша
Есіл ауданы Ақсай ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
3 қосымша
Есіл ауданы Орловка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
4 қосымша
Есіл ауданы Знаменка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
5 қосымша
Есіл ауданы Московский ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
6 қосымша
Есіл ауданы Свободный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
7 қосымша
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
8 қосымша
Есіл ауданы Двуречный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
9 қосымша
Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
10 қосымша
Есіл ауданы Қаракөл ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
11 қосымша
Есіл ауданы Юбилейный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
12 қосымша
Есіл ауданы Интернациональный ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
13 қосымша
Есіл ауданы Красивинский ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Есіл ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ а-2/37 қаулысына
14 қосымша
Есіл ауданы Жаныспай ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

11. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Юбилейного сельского округа Есильского района, согласно приложению 11 к настоящему постановлению.
12. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Интернационального сельского округа Есильского района, согласно приложению 12 к настоящему постановлению.
13. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Красивинского сельского округа Есильского района, согласно приложению 13 к настоящему постановлению.
14. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жаныспайского сельского округа Есильского района, согласно приложению 14 к настоящему постановлению.
15. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ поселка Красногорский, села Аксай, села Орловка, села Знаменка, села Курское, села Свободное, Бузулукского сельского округа, Двуреченского сельского округа, Зареченского сельского округа, Каракольского сельского округа, Юбилейного сельского округа, Интернационального сельского округа, Красивинского сельского округа Есильского района" от 4 мая 2019 года № А-5/129 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7189, опубликовано 21 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
16. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Байманова А.И.
17. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района С.Балжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ поселка Красногорский Есильского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Аксай Есильского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Орловка Есильского района
Приложение 4
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Знаменка Есильского района
Приложение 5
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Московское Есильского района
Приложение 6
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Свободненского сельского округа Есильского района
Приложение 7
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Бузулукского сельского округа Есильского района
Приложение 8
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Двуреченского сельского округа Есильского района
Приложение 9
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Зареченского сельского округа Есильского района
Приложение 10
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Каракольского сельского округа Есильского района
Приложение 11
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Юбилейного сельского округа Есильского района
Приложение 12
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Интернационального сельского округа Есильского района
Приложение 13
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Красивинского сельского округа Есильского района
Приложение 14
к постановлению акимата
Есильского района
от 26 февраля 2021 года
№ а-2/37
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жаныспайского сельского округа Есильского района