Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 81/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 3/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 наурызда № 8386 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 81/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8307 тіркелген, 2021 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4838706 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 673130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17144 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16873 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4131559 мың теңге;
2) шығындар – 4786831,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (- 60823) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 4375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65198 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 61384 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 61384 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 51313,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (- 51313,1) мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихат
хатшысы
С.Агымбаева
"КЕЛICIЛДI"
Есіл ауданының әкімдігі
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 9 наурыздағы
№ 3/2 шешіміне
қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 81/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 81/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 9 марта 2021 года № 3/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 марта 2021 года № 8386
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 81/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8307, опубликовано 18 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4838706 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 673130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17144 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16873 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4131559 тысяч тенге;
2) затраты – 4786831,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 60823) тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65198 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 61384 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 61384 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 51313,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (- 51313,1) тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Есильского района
Приложение к решению
Есильского районного
маслихата от 9 марта
2021 года № 3/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 81/2
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы