Есіл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 81/2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 шілдедегі № 9/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 4 тамызда № 23845 болып тіркелді
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 81/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8307 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4578605 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 673130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17144,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16873 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3871457,8 мың теңге;
2) шығындар – 4615180,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (- 60823) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 4375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 65198 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 72934 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 72934 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 48686,9) мың теңге;

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 81/2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 30 июля 2021 года № 9/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 августа 2021 года № 23845
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 81/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8307) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4578605 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 673130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17144,2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16873 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3871457,8 тысяч тенге;
2) затраты – 4615180,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 60823) тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65198 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 72934 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 72934 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 48686,9) тысяч тенге;

37077
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
138356,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21130
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
117226,9
02
Қорғаныс
6665,2
1
Әскери мұқтаждар
4559
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4559
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4559
2
Төиенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
2106,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2106,2
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2106,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
388938
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
123417
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
123417
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
123417
2
Әлеуметтік көмек
218413,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
218413,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
84853
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21440
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17971
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1023
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43238
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық
құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
22121,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27367
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
47107,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47107,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

37077
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
138356,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
21130
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
117226,9
02
Оборона
6665,2
1
Военные нужды
4559
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4559
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4559
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2106,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2106,2
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2106,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
388938
1
Социальное обеспечение
123417
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
123417
005
Государственная адресная социальная помощь
123417
2
Социальная помощь
218413,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
218413,4
002
Программа занятости
84853
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21440
006
Оказание жилищной помощи
400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17971
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1023
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43238
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22121,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27367
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
47107,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47107,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения