Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің "Есіл ауданының елді мекендерінде салық салу объектіcінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 27 қарашадағы № а-11/342 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 8 қарашадағы № а-11/240 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25146 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің "Есіл ауданының елді мекендерінде салық салу объектіcінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 27 қарашадағы № а-11/342 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8189 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасары Н. М. Саматовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Баяхметов

О признании утратившим силу постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 27 ноября 2020 года № а-11/342 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Есильского района"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 8 ноября 2021 года № а-11/240. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25146
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Есильского района" от 27 ноября 2020 года № а-11/342 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8189).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Акмолинской области Саматова Н.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Баяхметов