2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26081 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6364471,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 613058 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7227 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12834,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5731351,9 мың теңге;
2) шығындар – 6657691,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (- 170661,5) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 4594,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 175256 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 28500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 28500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 151058,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 151058,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 34/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджетке әлеуметтік салықты бөлу нормативі 100 пайыз мөлшерінде ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен 2875272 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемдері 97609 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ақсай ауылына – 8274 мың теңге;
Бұзылық ауылдық округіне – 9768 мың теңге;
Двуречный ауылдық округіне – 5580 мың теңге;
Жаныспай ауылдық округіне – 6256 мың теңге;
Заречный ауылдық округіне – 5388 мың теңге;
Знаменка ауылына – 6327 мың теңге;
Интернациональный ауылдық округіне – 2801 мың тенге;
Қаракөл ауылдық округіне – 6654 мың теңге;
Красивинский ауылдық округіне – 15833 мың теңге;
Красногорский кентіне – 6537 мың теңге;
Московский ауылына – 6453 мың теңге;
Орловка ауылына – 4193 мың теңге;
Свободный ауылдық округіне – 9394 мың теңге;
Юбилейный ауылдық округіне – 4151 мың теңге.
5. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдерінің құрамында Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.

О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2021 года № 17/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26081.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6364471,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 613058 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7227 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12834,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5731351,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6657691,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 170661,5) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4594,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 175256 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 28500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 151058,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151058,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2022 № 34/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть норматив распределения социального налога в районный бюджет в размере 100 процентов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год из областного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 2875272 тысячи тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселка Красногорский, сел, сельских округов в сумме 97609 тысяч тенге, в том числе:
селу Аксай – 8274 тысячи тенге;
Бузулукскому сельскому округу – 9768 тысяч тенге;
Двуреченскому сельскому округу – 5580 тысяч тенге;
Жаныспайскому сельскому округу – 6256 тысяч тенге;
Зареченскому сельскому округу – 5388 тысяч тенге;
селу Знаменка – 6327 тысяч тенге;
Интернациональному сельскому округу – 2801 тысяча тенге;
Каракольскому сельскому округу – 6654 тысячи тенге;
Красивинскому сельскому округу – 15833 тысячи тенге;
поселку Красногорский – 6537 тысяч тенге;
селу Московское – 6453 тысячи тенге;
селу Орловка – 4193 тысячи тенге;
Свободненскому сельскому округу – 9394 тысячи тенге;
Юбилейному сельскому округу – 4151 тысяча тенге.
5. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2022 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из Национального фонда Республики Казахстан, республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.

6. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
7. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында облыстық бюджеттен Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетiне 6 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерiлсiн.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.
8. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында республикалық бюджеттен Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетiне 7 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерiлсiн.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетiлген сомаларын бөлу Есіл ауданы әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.

6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.
7. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.
8. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов согласно приложению 7.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Есильского района.

9. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 175256 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу көзделгені ескерiлсiн, оның ішінде: жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 175256 мың теңге.
10. 2022 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 11867 мың теңге сомасында бекітілсін.
11. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық
мәслихатының хатшысы
С.Агымбаева
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет

9. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 175256 тысяч тенге, в том числе погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 175256 тысяч тенге.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 11867 тысяч тенге.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Есильского
районного маслихата
С.Агымбаева
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 17/2
Районный бюджет на 2022 год

1722,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
62134
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
11871
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35102
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
70216
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70216
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47869,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
806
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13869
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7271,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1492482,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
433568,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
429594,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
289603,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
139991,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3973,9
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3610
005
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
363,9
2
Коммуналдық шаруашылық
1058914,1
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
512786
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
512786
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
546128,1
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
544217,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1911
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
451271,3
1
Мәдениет саласындағы қызмет
117034
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

1722,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62134
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
11871
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35102
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
70216
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70216
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47869,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
806
021
Капитальные расходы государственного органа
250
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
13869
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7271,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1492482,7
1
Жилищное хозяйство
433568,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
429594,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
289603,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
139991,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3973,9
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3610
005
Снос аварийного и ветхого жилья
363,9
2
Коммунальное хозяйство
1058914,1
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
512786
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
512786
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
546128,1
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
544217,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1911
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
451271,3
1
Деятельность в области культуры
117034
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)

39038
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және мұрағаттық мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және мұрағаттық мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
20144
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
52982
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
572,5
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер:
975754
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы мекенжайы бойынша Ақсай ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
363886
Ақмола облысы Есіл ауданының Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайында орналасқан 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау желілері)
67214
Ақмола облысы Есіл ауданының Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайында орналасқан 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
60905
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
374849
Ақмола облысы Есіл ауданы Игілік ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
108900
Бюджеттік кредиттер
268840,5
оның iшiнде:
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
4594,5
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін
264246
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 34/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1414584,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1206647,2
оның iшiнде:
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2794
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
12151
Көпбалалы аналардың және көпбалалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
550
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
22991,4
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
9523
"Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
2205
"Ұрпақтар келісімшарты"жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
228
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге

39038
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20144
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
52982
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
572,5
Целевые трансферты на развитие:
975754
На реконструкцию систем водоснабжения села Аксай по адресу: Акмолинская область, Есильский район, село Аксай
363886
На строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирным жилым домам по адресу: мкр.Северный город Есиль Есильского района Акмолинской области (сети водоснабжения, канализации, теплоснабжения)
67214
На строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирным жилым домам по адресу: мкр.Северный город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроснабжения)
60905
На реконструкцию системы водоснабжения с. Заречное Есильского района Акмолинской области
374849
На реконструкцию системы водоснабжения села Иглик Есильского района Акмолинской области
108900
Бюджетные кредиты
268840,5
В том числе:
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
4594,5
Для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
264246
Приложение 5 к решению
Есильского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 17/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2022 № 34/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
1414584,9
Целевые текущие трансферты
1206647,2
в том числе:
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2794
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
12151
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
550
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
22991,4
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
9523
На мероприятия "Первое рабочее место"
2205
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
228
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана

1455
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
459,5
Бюджетті жоспарлау Модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750
Мүгедектігі бар адамдарға арналған спорттық инвентарь сатып алуға
5000
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
918
Коммуналдық мүлікті жөндеуге
12067
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3100
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде, ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
88327
Есіл ауданы Жаныспай ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
24524
Есіл ауданы Красивый ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
9049
Есіл ауданы Юбилейный ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
19400
Есіл ауданы Бұзылық ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
27849
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылында балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
7505
Есіл қаласында жасанды жабыны бар хоккей кортын орнатуға
22853,2
Есіл қаласының көше баскетбол алаңын жайластыруға және абаттандыруға
22400
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың жылу беру маусымын аяқтауға
76143,1
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың 2022-2023 жылдарға арналған жылу беру маусымына дайындығына
233534,7
Есіл қаласының орталық қазандығын ағымдағы жөндеуге
100000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға, оның iшiнде:
15872,4
Есіл ауданы, Есіл қаласындағы саны 2 бірлік балалар спорттық-сауықтыру алаңдарын жайластыруға және абаттандыруға
11519,7
Есіл ауданы, Есіл қаласының аумағында 25 дана қоқыс алаңдарын монтаждау және дайындауға
4352,7
Автомобиль жолдарын жөндеуге, оның iшiнде:
342591,9
Есіл қаласының көше-жол желісін орташа жөндеуге
92461,2
Есіл қаласы Өндіріс даңғылының асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
97600,2
Есіл қаласының автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге (шұңқырларды жөндеу)
18000
Есіл қаласының жаяу жүргіншілер жолдарын жайластыруға
15792
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
29850,4
Есіл ауданы Знаменка ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
31825
Есіл ауданы Курский ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
33985,3
Есіл ауданы Московский аулының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
23077,8
Хоккей кортын орнатуға, оның iшiнде:
10733
Есіл ауданы Свободный ауылында хоккей кортын орнатуға

1455
На выплату единовременной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой Отечественной войне
459,5
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750
На приобретение спортивного инвентаря для лиц с инвалидностью
5000
На увеличение размера подъемного пособия
918
На ремонт коммунальной собственности
12067
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3100
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
88327
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Жаныспай Есильского района
24524
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Красивое Есильского района
9049
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Юбилейное Есильского района
19400
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Бузулук Есильского района
27849
На обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района
7505
На установку хоккейного корта с искусственным покрытием в г.Есиль
22853,2
На обустройство и благоустройство уличной баскетбольной площадки в г.Есиль
22400
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
76143,1
На подготовку к отопительному сезону на 2022-2023 годы теплоснабжающим предприятиям
233534,7
На текущий ремонт центральной котельной г.Есиль
100000
На развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
15872,4
На обустройство и благоустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в количестве 2 единиц в г.Есиль, Есильский район
11519,7
На изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль в количестве 25 штук, Есильский район
4352,7
На ремонт автомобильных дорог, в том числе:
342591,9
На средний ремонт улично-дорожной сети города Есиль
92461,2
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия проспект Ондирис г.Есиль
97600,2
На текущий ремонт автомобильных дорог города Есиль (ямочный ремонт)
18000
На обустройство пешеходных дорожек города Есиль
15792
На средний ремонт автомобильной дороги по ул.Тауелсиздик города Есиль
29850,4
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Знаменка Есильского района
31825
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Курское Есильского района
33985,3
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Московское Есильского района
23077,8
На установку хоккейного корта, в том числе:
10733
На установку хоккейного корта в селе Свободное Есильского района

1789
Есіл ауданы Московский ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Двуречный ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Курский ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Қаракөл ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Бұзылық ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
220000
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
207937,7
оның iшiнде:
"Есіл қалалық коммуналдық шаруашылығы" ШЖҚ МКК заңды тұлғаларының жарғылық капиталын ұлғайтуға
28500
Кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, АӨП байланыстыру, Есіл ауданы Ақсай ауылында мал қорымын салу
1620,1
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы мекенжайы бойынша Ақсай ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
0
Есіл ауданы Свободный ауылының сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы
0
Есіл ауданы Игілік ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
40000
Есіл қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу
25357,5
Есіл қаласында 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыру
11872,2
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
100587,9
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
6 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен Есіл қаласының Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетіне нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 34/4 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
366723,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
366723,6
оның iшiнде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның iшiнде:
88327
Есіл ауданы Жаныспай ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
24524
Есіл ауданы Красивый ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
9049
Есіл ауданы Юбилейный ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
19400
Есіл ауданы Бұзылық ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
27849
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылында балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
7505
Есіл қаласының жаяу жүргіншілер жолдарын жайластыруға
15792
Есіл ауданы, Есіл қаласының аумағында 25 дана қоқыс алаңдарын дайындау және монтаждауға
4352,7
Есіл қаласының автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге (шұңқырларды жөндеу)
18000
Есіл ауданы, Есіл қаласындағы саны 2 бірлік балалар спорттық-сауықтыру алаңдарын жайластыру және абаттандыруға

1789
На установку хоккейного корта в селе Московское Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Двуречное Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Курское Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Караколь Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Бузулук Есильского района
1788,8
На оплату государственных служащих
220000
Целевые трансферты на развитие
207937,7
в том числе:
На увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Есильский Горкомхоз"
28500
Привязка ППП с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильника в с.Аксай Есильского района
1620,1
Реконструкция систем водоснабжения села Аксай по адресу: Акмолинская область, Есильский район, село Аксай
0
Строительство системы водоснабжения села Свободное, Есильского района
0
Реконструкция системы водоснабжения села Иглик Есильского района
40000
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в г.Есиль
25357,5
Строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирным жилым домам в г.Есиль
11872,2
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Есиль Есильского района Акмолинской области
100587,9
Приложение 6 к решению
Есильского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 17/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2022 № 34/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
366723,6
Целевые текущие трансферты
366723,6
в том числе:
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
88327
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Жаныспай Есильского района
24524
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Красивое Есильского района
9049
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Юбилейное Есильского района
19400
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Бузулук Есильского района
27849
На обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района
7505
На обустройство пешеходных дорожек в городе Есиль
15792
На изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль в количестве 25 штук, Есильский район
4352,7
На текущий ремонт автомобильных дорог города Есиль (ямочный ремонт)
18000
На обустройство и благоустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в количестве 2 единиц в г.Есиль, Есильский район

11519,7
Есіл ауданы Знаменка ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
31825
Есіл ауданы Курский ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
33985,3
Есіл ауданы Московский ауылының кентiшiлiк жолдарын орташа жөндеуге
23077,8
Есіл қаласының көше баскетбол алаңын жайластыру және абаттандыруға
22400
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеу
29850,4
Хоккей кортын орнатуға, оның iшiнде:
10733
Есіл ауданы Свободный ауылында хоккей кортын орнатуға
1789
Есіл ауданы Московский ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Двуречный ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Курский ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Қаракөл ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Есіл ауданы Бұзылық ауылында хоккей кортын орнатуға
1788,8
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге, оның iшiнде:
76860,7
Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты
4511,1
Есіл ауданы Ақсай ауылы әкімінің аппараты
4693,5
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округі әкімінің аппараты
6576,3
Есіл ауданы Двуречный ауылдық округі әкімінің аппараты
3612,1
Есіл ауданы Жаныспай ауылдық округі әкімінің аппараты
7314,6
Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты
5896
Есіл ауданы Знаменка ауылы әкімінің аппараты
3291
Есіл ауданы Интернациональный ауылдық округі әкімінің аппараты
4566
Есіл ауданы Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты
4832,8
Есіл ауданы Красивинский ауылдық округі әкімінің аппараты
7245,7
Есіл ауданы Красногорский кенті әкімінің аппараты
4222,4
Есіл ауданы Московский ауылы әкімінің аппараты
6660,7
Есіл ауданы Орловка ауылы әкімінің аппараты
2100
Есіл ауданы Свободный ауылдық округі әкімінің аппараты
7008
Есіл ауданы Юбилейный ауылдық округі әкімінің аппараты
4330,5
Есіл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 17/2 шешіміне
7 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен Есіл қаласының Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетіне нысаналы трансферттер
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 17.08.2022 № 29/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
8298
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8298
оның iшiнде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
8298
Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің аппараты

11519,7
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Знаменка Есильского района
31825
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Курское Есильского района
33985,3
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Московское Есильского района
23077,8
На обустройство и благоустройство уличной баскетбольной площадки г.Есиль
22400
На средний ремонт автомобильной дороги по ул.Тауелсиздик города Есиль
29850,4
На установку хоккейного корта, в том числе:
10733
На установку хоккейного корта в селе Свободное Есильского района
1789
На установку хоккейного корта в селе Московское Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Двуречное Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Курское Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Караколь Есильского района
1788,8
На установку хоккейного корта в селе Бузулук Есильского района
1788,8
На оплату труда государственных служащих, в том числе:
76860,7
Аппарат акима города Есиль Есильского района
4511,1
Аппарат акима села Аксай Есильского района
4693,5
Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района
6576,3
Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района
3612,1
Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района
7314,6
Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района
5896
Аппарат акима села Знаменка Есильского района
3291
Аппарат акима Интернационального сельского округа Есильского района
4566
Аппарат акима Каракольского сельского округа Есильского района
4832,8
Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района
7245,7
Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района
4222,4
Аппарат акима села Московское Есильского района
6660,7
Аппарат акима села Орловка Есильского района
2100
Аппарат акима Свободненского сельского округа Есильского района
7008
Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района
4330,5
Приложение 7 к решению
Есильского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 17/2
Целевые трансферты из республиканского бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.08.2022 № 29/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
8298
Целевые текущие трансферты
8298
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8298
Аппарат акима города Есиль Есильского района