Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-67-1 "2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 7ВС-5-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 8414 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-67-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8322 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 281458 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13118 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 268340 мың теңге;
2) шығындар – 285340,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3882,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3882,3 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86015 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7881 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 753 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 77381 мың теңге;
2) шығындар – 89185,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3170,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3170,1 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6ВС-67-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2021-2023 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2021 года № 7ВС-5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 апреля 2021 года № 8414
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6ВС-67-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8322) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 281458 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13118 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 268340 тысяч тенге;
2) затраты – 285340,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3882,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3882,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86015 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7881 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 753 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77381 тысяч тенге;
2) затраты – 89185,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3170,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3170,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 30963,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29982,1 мың теңге;
2) шығындар – 31125,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-162,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
және Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
Д.Пшембаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 7ВС-5-1 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-67-1 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Жақсы ауылының бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

1) доходы – 30963,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 981 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29982,1 тысяч тенге;
2) затраты – 31125,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-162,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жаксынского
районного маслихата и
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Д. Пшембаева
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 18 марта
2021 года № 7BC-5-1
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6ВС-67-1
Бюджет села Жаксы на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

693
Жақсы ауылының көшелеріндегі көше шамдарын ішінара ауыстыру жұмыстарын жүргізу үшін
745
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
2500
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
2500
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
4289
Беловод ауылдық округі әкімі аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары, байланыс қызметтерін төлеу
896
көше жарығын төлеуге
680
қар шығару бойынша қызметтер
900
Беловод, Перекатное ауылдарында бейнебақылау орнату жөніндегі қызметтер
953
электр беру желілерін салу үшін жер учаскелерін ресімдеу
360
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
7384,9
Киров ауылында бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
847,4
Киров ауылында Киров көшесі және Строительная көшесі бойынша көше жарығына техникалық қызмет көрсету және ағымдағы жөндеу
1161,7
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
Киров ауылында Строительная көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
4875,8
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
52
Белағаш ауылының көшелері бойынша асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеуге сметалық құжаттама жасау жөніндегі қызметтер
52
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
1619,4
көше жарығын төлеуге
648
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
көше жарығын ағымдағы жөндеу
471,4
Жақсы ауданының Киевское ауылы әкімінің аппараты
1430
қар шығару бойынша қызметтер
750
көше жарығын төлеуге
180
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
7715,7
Новокиенка ауылындағы Победа көшесіндегі жолды орташа жөндеу
7215,7
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
27951,2
ұзындығы 1,5 км, асфальт жабындысы бар Ешім ауылының кіреберіс жолын орташа жөндеу
5718
Ешім ауылы Баубек батыр көшесіндегі жолды орташа жөндеу
21633,2
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
қаңғыбас иттерді аулау және жою
100
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
15804
қар шығару бойынша қызметтер
600
Ленин көшесі бойындағы және Калинин ауылының орталық алаңына іргелес кентішілік жолды ағымдағы жөндеу
14704
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
19228,1
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
электр беру желілерін салу үшін жер учаскелерін ресімдеу
460
балалар ойын алаңын орнату

693
для проведения работ по частичной замене уличных светильников по улицам в селе Жаксы
745
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
2500
услуги по вывозу неопасных отходов
2500
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
4289
на содержание аппарата акима Беловодского сельского округа: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу, оплата услуг связи
896
на оплату уличного освещения
680
услуги по вывозу снега
900
услуги по установке видеонаблюдения в селах Беловодское, Перекатное
953
оформление земельных участков под строительство линии электропередач
360
услуги по вывозу неопасных отходов
500
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
7384,9
услуги по установке видеонаблюдения в селе Кировское
847,4
техническое обслуживание и текущий ремонт уличного освещения по улице Кирова и улице Строительная в селе Кировское
1161,7
услуги по вывозу неопасных отходов
500
средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Строительная в селе Кировское
4875,8
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
52
услуги по составлению сметной документации на текущий ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улицам села Белагаш
52
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
1619,4
на оплату уличного освещения
648
услуги по вывозу неопасных отходов
500
текущий ремонт уличного освещения
471,4
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
1430
услуги по вывозу снега
750
на оплату уличного освещения
180
услуги по вывозу неопасных отходов
500
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
7715,7
средний ремонт дороги по улице Победы в селе Новокиенка
7215,7
услуги по вывозу неопасных отходов
500
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
27951,2
средний ремонт въездной дороги в селе Ишимское с асфальтовым покрытием, протяженностью 1,5 км
5718
средний ремонт дороги по улице Баубек батыра в селе Ишимское
21633,2
услуги по вывозу неопасных отходов
500
отлов и уничтожение бродячих собак
100
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
15804
услуги по вывозу снега
600
текущий ремонт внутрипоселковой дороги по улице Ленина и прилегающей центральной площади в селе Калининское
14704
услуги по вывозу неопасных отходов
500
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
19228,1
услуги по вывозу неопасных отходов
500
оформление земельных участков под строительство линии электропередач
460
установка детской игровой площадки