Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 67-408 "2021–2023 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылдық округтерінің, ауылының бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 4-24 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 8398 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-1-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 67-408 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8312 тіркелген, 2021 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18572,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5032,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13540,0 мың теңге;
2) шығындар – 18767,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16430,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4340,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12090,0 мың теңге;
2) шығындар – 17693,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 67-408 "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2021–2023 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 12 марта 2021 года № 4-24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 марта 2021 года № 8398
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2021–2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 67-408 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8312, опубликовано 18 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18572,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5032,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13540,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18767,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -195,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 195,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16430,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4340,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12090,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17693,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1263,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1263,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17738,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4463,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13275,0 мың теңге;
2) шығындар – 18210,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -472,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472,4 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Зеренді ауданының Зеренді ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 4-1, 4-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98047,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21189,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76858,0 мың теңге;
2) шығындар – 102028,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3981,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3981,0 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. Зеренді ауданының Қонысбай ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 5-1, 5-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16250,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11235,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5015,0 мың теңге;
2) шығындар – 16619,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1263,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1263,4 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17738,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4463,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13275,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18210,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -472,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472,4 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Зерендинского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 4, 4-1, 4-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 98047,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21189,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76858,0 тысяч тенге;
2) затраты – 102028,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3981,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3981,0 тысяча тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Конысбайского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 5, 5-1, 5-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16250,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11235,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5015,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16619,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -343,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 343,3 мың теңге.";
21-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"21. Зеренді ауданының Симферополь ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 21, 21-1, 21-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15530,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2050,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13480,0 мың теңге;
2) шығындар – 16072,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -542,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 542,1 мың теңге.";
22-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"22. Зеренді ауданының Троицк ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 22-1, 22-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12626,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2628,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9998,0 мың теңге;
2) шығындар – 14767,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2141,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2141,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С.Прокопьева
Зеренді аудандық
мәслихатының хатшысы
К.Аугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 наурыздағы
№ 4-24 шешіміне
1-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 67-408 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -343,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 343,3 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Симферопольского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 21, 21-1, 21-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15530,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2050,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13480,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16072,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -542,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 542,1 тысячи тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Утвердить бюджет Троицкого сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 22, 22-1, 22-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12626,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2628,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9998,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14767,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2141,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2141,5 тысяча тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С.Прокопьева
Секретарь Зерендинского
районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 12 марта
2021 года № 4-24
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 67-408
Бюджет Аккольского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы