Салық салу объектісінің Зеренді ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 мамырдағы № А-5/258 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 мамырда № 8482 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529 - бабының 6-тармағына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес салық салу объектісінің Зеренді ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Қ. Ғабдуллинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Жаксылыков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Зеренді ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ташенов Ж.А.
Зеренді ауданы әкімдігінің
20 жылғы "11" мамырдағы

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Зерендинского района
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 11 мая 2021 года № А-5/258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 мая 2021 года № 8482
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Зерендинского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Габдуллину Р.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким района А.Жаксылыков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Зерендинскому району Департамента
государственных доходов по
Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ташенов Ж.А.
Приложение 1
к постановлению акимата
Зерендинского района
от "11" мая 2021 года

№ А-5/258 қаулысына
1 қосымша
Салық салу объектісінің Зеренді ауданының Зеренді ауылында орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Аймақтың №
Салық салу объектісінің Зеренді ауданының Зеренді ауылында орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Горького көшесі – 72-100 (жұп жағы);
1,68
Буденного көшесі - 24 – 112 (жұп жағы), 27-111а (тақ жағы);
1,69
Куйбышева көшесі - 2-74 (жұп жағы), 95-99 (тақ жағы);
1,77
Чапаева көшесі - 15-89 (тақ жағы);

№ А-5/258
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в селе Зеренда Зерендинского района
№ зоны
Месторасположение объекта налогообложения в селе Зеренда Зерендинского района
Коэффициенты зонирования
1
улица Горького – 72-100 (четная сторона);
1,68
улица Буденного – 24-112 (четная сторона), 27-111а (нечетная сторона);
1,69
улица Куйбышева - 2-74 (четная сторона), 95-99 (нечетная сторона);
1,77
улица Чапаева – 15-89 (нечетная сторона);