Зеренді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-149 "Сот шешімімен Зеренді ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 шілдедегі № 9-62 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 тамызда № 23825 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Зеренді ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-149 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6328 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зеренді аудандық
мәслихатының хатшысы
К.Аугалиев

О признании утратившим силу решения Зерендинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 18-149 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившим в коммунальную собственность Зерендинского района"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 28 июля 2021 года № 9-62. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2021 года № 23825
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зерендинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившим в коммунальную собственность Зерендинского района" от 25 декабря 2017 года № 18-149 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6328).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Зерендинского
районного маслихата
К.Аугалиев