Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 66-400 "Зеренді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 10-66 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қыркүйекте № 24446 болып тіркелді
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 66-400 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8294 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Зеренді ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 303 654,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 666 766,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 59 590,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 953,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 543 344,1 мың теңге;
2) шығындар – 9 570 302,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 737,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 148 767,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 64 030,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 62 384,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 62 384,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 413 768,4 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 66-400 "О бюджете Зерендинского района на 2021-2023 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 13 сентября 2021 года № 10-66. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2021 года № 24446
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 66-400 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8294) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 303 654,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 666 766,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 59 590,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 953,8 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6 543 344,1 тысячи тенге;
2) затраты – 9 570 302,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 737,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 148 767,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 64 030,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 62 384,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 62 384,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 413 768,4 тысяч тенге;

63905,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62601,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1274,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
30,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15015,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15015,0
02
Қорғаныс
13704,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13704,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6363,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6801,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
540,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1521,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1521,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1521,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
483181,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
483181,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30453,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
70007,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
47387,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
66125,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57976,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1182,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
938,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
88613,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

63905,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
62601,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1274,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
30,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
15015,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15015,0
02
Оборона
13704,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13704,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6363,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6801,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
540,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1521,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1521,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1521,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
483181,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
483181,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30453,5
002
Программа занятости
70007,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
47387,0
005
Государственная адресная социальная помощь
66125,0
006
Оказание жилищной помощи
4200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57976,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1182,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
938,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
88613,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

82769,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
54208,4
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
54208,4
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14442,5
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14442,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14118,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12679,5
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1439,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41503,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11547,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11547,5
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
29956,3
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9943,3
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
20013,0
12
Көлiк және коммуникация
312869,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
312869,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
132663,8
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
14439,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
165766,4
13
Басқалар
1162847,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
749688,0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
749688,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
51610,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
51610,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
361049,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
361049,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі

82769,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
54208,4
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
54208,4
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14442,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14442,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14118,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12679,5
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1439,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41503,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11547,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
11547,5
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29956,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
9943,3
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
20013,0
12
Транспорт и коммуникации
312869,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
312869,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
132663,8
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
14439,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
165766,4
13
Прочие
1162847,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
749688,0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
749688,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51610,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
51610,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
361049,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
361049,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)

1318801,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
309022,7
Зеренді ауданының Молодежный ауылында су құбырын ағымдағы жөндеу
75488,8
Зеренді ауданының Ақкөл ауылында су құбырын ағымдағы жөндеу
79651,7
Зеренді ауданының Қарлыкөл ауылында су құбырларын ағымдағы жөндеу
62288,1
Зеренді ауданының Игілік ауылында су құбырын ағымдағы жөндеу
48726,1
Зеренді ауданының Қазақстан ауылында су құбырларын ағымдағы жөндеу
42868,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
297428,2
Зеренді ауданы Заречное ауылының Тәуелсіздік көшесі бойындағы және "Көкшетау-Атбасар" трассасына дейінгі көше-жол желісін орташа жөндеу
50410,2
Зеренді ауданының Викторовка ауылдық округі шекарасынан Исаковка ауылына дейінгі қиыршық тас төсемі бар аудандық маңызы бар автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
52158,4
Зеренді ауданының "Көкшетау-Атбасар" автотрассасынан Ақадыр ауылына дейін және Ақадыр ауылынан Еңбекбірлік ауылына дейін автомобиль жолының авариялық учаскелерін ағымдағы жөндеу
14638,4
Зеренді ауданының жалпы ұзындығы 6 шақырым "Ортағаш-Мәлік Ғабдуллин" ауыларалық автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
5835,0
Зеренді ауданы Васильковка ауылындағы Целинная көшесіндегі көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
5488,0
Қанай би атындағы ауылдық округінің жергілікті маңызы бар "Мәлік Ғабдуллин-Қанай би" автомобиль жолын асфальт жабынымен, "Қанай би-Игілік" қиыршық тас төсемімен ағымдағы жөндеу
48160,0
Зеренді ауданы Жаманащы станциясының жол төсемін ағымдағы жөндеу
6384,0
Зеренді ауданы Гранитный кентінің көше-жол желісін орташа жөндеу
17136,0
Ұзындығы 5,3 шақырым, Зеренді ауданы Алексеевка кентінің Ленин көшесі және Горький көшесі бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
50000,0
Зеренді ауданы Зеренді ауылындағы көше-жол желісінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу
47218,2
"Зеренді-Қуат" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
62384,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
649967,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
649967,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

1318801,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт системы водоснабжения и водоотведения
309022,7
Капитальный ремонт водопроводной сети села Молодежное, Зерендинского района
75488,8
Капитальный ремонт водопроводной сети села Акколь, Зерендинского района
79651,7
Капитальный ремонт водопроводных сетей в селе Карлыколь, Зерендинского района
62288,1
Капитальный ремонт водопроводной сети села Игилик, Зерендинского района
48726,1
Капитальный ремонт водопроводных сетей села Казахстан, Зерендинского района
42868,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
297428,2
Средний ремонт улично-дорожной сети по улице Тауелсиздик и до трассы "Кокшетау-Атбасар" села Заречное, Зерендинского района
50410,2
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения со щебеночным покрытием от границы Викторовского сельского округа до села Исаковка, Зерендинского района
52158,4
Текущий ремонт аварийных участков автомобильной дороги от автотрассы "Кокшетау-Атбасар" до села Акадыр и от села Акадыр до села Енбекбирлик, Зерендинского района
14638,4
Текущий ремонт автомобильной межпоселковой дороги Зерендинского района "Ортаагаш-Малика Габдуллина" общей протяженностью 6 километров
5835,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети по улице Целинная в селе Васильковка, Зерендинского района
5488,0
Текущий ремонт автомобильной дороги местного значения "Малика Габдуллина-Канай би" с асфальтовым покрытием, "Канай би-Игилик" с щебеночным покрытием сельского округа имени Канай би
48160,0
Текущий ремонт дорожного полотна станции Жаманащи, Зерендинского района
6384,0
Средний ремонт улично-дорожной сети поселка Гранитный, Зерендинского района
17136,0
Средний ремонт улично-дорожной сети по улице Ленина и улице Горького поселка Алексеевка, Зерендинского района, протяженностью 5,3 километров
50000,0
Средний ремонт автомобильных дорог улично-дорожной сети в селе Зеренда, Зерендинского района
47218,2
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Зеренда-Куат"
62384,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
649967,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
649967,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

91646,9
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
6910,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1685,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
27414,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеу берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
47387,0
Облыстық бюджеттен мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7142,7
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1050,2
Аутизммен және мінез-құлық бұзылыстары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласындағы мамандарды оқытуға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
58,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
41861,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мәдениет объектілерінің жөндеуіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
41861,8
Зеренді ауданы Еленовка ауылындағы Еленовка ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
5800,0
Зеренді ауданы Қызылегіс ауылындағы Қызылегіс ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
7212,8
Зеренді ауданы Қызылсая ауылындағы Қызылсая ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
7212,8
Зеренді ауданы Ортақ ауылындағы Ортақ ауылдық клуб ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
6450,0
Зеренді ауданы Симферополь ауылындағы Симферополь ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеу
7276,7
Зеренді ауданы Ақадыр ауылындағы Ақадыр ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеу
7909,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
144931,7
Зеренді ауданы Алексеевка кентінде су құбырын қайта құру

91646,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
6910,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1685,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
27414,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
47387,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7142,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета в рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
1050,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
58,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
41861,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт объектов культуры
41861,8
Текущий ремонт Еленовского сельского клуба в селе Еленовка, Зерендинского района
5800,0
Текущий ремонт Кызылегиского сельского клуба в селе Кызылегис, Зерендинского района
7212,8
Текущий ремонт Кызылсаянского сельского клуба в селе Кызылсая, Зерендинского района
7212,8
Текущий ремонт помещений здания Ортакского сельского клуба в селе Ортак, Зерендинского района
6450,0
Текущий ремонт здания Симферопольского сельского клуба в селе Симферопольское, Зерендинского района
7276,7
Текущий ремонт здания Акадырского сельского клуба в селе Акадыр, Зерендинского района
7909,5
Отдел строительства района (города областного значения)
144931,7
Реконструкция водопроводных сетей в поселке Алексеевка Зерендинского района

63078,0
Зеренді ауылында 36 пәтерлі үйдің құрылысы
10200,0
Зеренді ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 134 А бойынша көппәтерлі тұрғын үй құрылысы
50000,0
"Зеренді ауданы Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округі, Сейфуллин ауылында сутартқыш және тарату желілерінің құрылысы" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
11653,7
"Зеренді ауданы Алексеевка кентінің (солтүстік бөлігі) су құбыры желісінің құрылысы" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
10000,0

63078,0
Строительство 36 квартирного дома в селе Зеренда
10200,0
Строительство многоквартирного жилого дома в селе Зеренда по улице Тауелсиздик, 134 А
50000,0
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водовода и разводящих сетей в селе Сейфуллино, сельского округа имени Сакена Сейфуллина, Зерендинского района"
11653,7
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопроводной сети в поселке Алексеевка (северная часть), Зерендинского района"
10000,0