Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/60 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 1/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 сәуірде № 8421 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/60 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8298 болып тіркелген, 2021 жылғы 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 094 297,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 234 449,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 918,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 384,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 844 545,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 101 542,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26 480,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 777,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 20 100,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 200,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 53 825,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 825,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Б.Досанбаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Рыспаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 1/2 шешіміне
1 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/60 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 1/60 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2021 года № 1/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 апреля 2021 года № 8421
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 1/60 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8298, опубликовано 14 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 094 297,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 234 449,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 918,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 384,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 844 545,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 101 542,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 480,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 777,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 53 825,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 825,4 тысяч тенге. ";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
Б.Досанбаев
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
Б.Рыспаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 30 марта
2021 года № 1/2
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 1/60
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

335,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
318,0
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
436 463,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
399 837,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 395,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
389 442,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 231,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 231,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
4 395,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 395,8
02
Қорғаныс
3 675,0
Әскери мұқтаждар
1 626,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 626,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 626,0
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2 049,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 049,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 891,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
158,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
225 110,6
Әлеуметтiк қамсыздандыру
50 175,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 175,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
50 175,0
Әлеуметтiк көмек
147 507,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
147 507,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
59 426,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20 477,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 771,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

335,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
318,0
Прочие государственные услуги общего характера
436 463,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
399 837,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10 395,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
389 442,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 231,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
32 231,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
4 395,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
4 395,8
02
Оборона
3 675,0
Военные нужды
1 626,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 626,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 626,0
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2 049,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 049,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 891,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
158,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
225 110,6
Социальное обеспечение
50 175,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 175,0
005
Государственная адресная социальная помощь
50 175,0
Социальная помощь
147 507,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
147 507,6
002
Программа занятости
59 426,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20 477,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 771,0
010
Материальное обеспечение детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

226,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
11 741,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
16 396,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 470,0
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27 428,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 428,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 092,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 352,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2 984,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
348 815,0
Тұрғын үй шаруашылығы
300 215,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
300 215,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
183 026,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
117 189,0
Коммуналдық шаруашылық
48 600,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32 868,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
32 868,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 732,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
15 732,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
171 133,0
Мәдениет саласындағы қызмет
89 392,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
89 392,0
003
Мәдени - демалыс жұмысын қолдау
89 392,0
Спорт
17 367,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
17 367,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 331,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 500,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 536,0
Ақпараттық кеңістік
37 688,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

226,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 741,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 396,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 470,0
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27 428,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 428,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 092,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 352,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2 984,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
348 815,0
Жилищное хозяйство
300 215,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
300 215,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
183 026,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
117 189,0
Коммунальное хозяйство
48 600,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32 868,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
32 868,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 732,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
15 732,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
171 133,0
Деятельность в области культуры
89 392,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
89 392,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
89 392,0
Спорт
17 367,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
17 367,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14 331,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 500,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 536,0
Информационное пространство
37 688,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

33 515,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
23 562,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
9 953,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4 173,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 173,0
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
26 686,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7 715,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 025,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
690,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18 971,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 974,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
7 997,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
112 995,0
Ауыл шаруашылығы
105 861,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
80 612,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
80 612,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25 249,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 249,0
Жер қатынастары
7 134,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 134,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 334,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
800,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 117,0
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 117,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 117,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 295,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

33 515,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
23 562,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
9 953,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4 173,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
4 173,0
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
26 686,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
7 715,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 025,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
690,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18 971,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 974,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7 997,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
112 995,0
Сельское хозяйство
105 861,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
80 612,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
80 612,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25 249,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25 249,0
Земельные отношения
7 134,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 134,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 334,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
800,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 117,0
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 117,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 117,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 295,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34 777,0
005
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
34 777,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
27 345,4
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
27 345,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
27 345,4
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 1/2 шешіміне
2 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/60 шешіміне
4 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
358 089,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
296 832,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100 637,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
50 939,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
6 220,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
614,0
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
14 585,0
Қоғамдық жұмыстар
29 520,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
41 500,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
845,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
439,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
2 881,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
4 033,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13 791,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
13 791,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
182 404,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
182 404,0
Қорғалжын ауылының Ерік Дүйсенбаев көшесін орташа жөндеу

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34 777,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
34 777,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
27 345,4
01
Остатки бюджетных средств
27 345,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
27 345,4
Приложение 2 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 30 марта
2021 года № 1/2
Приложение 4 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 1/60
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
358 089,0
Целевые текущие трансферты
296 832,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100 637,0
На развитие рынка труда, в том числе:
50 939,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
6 220,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
614,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
14 585,0
Общественные работы
29 520,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
41 500,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
845,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
439,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
2 881,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитаци
4 033,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13 791,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
13 791,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
182 404,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
182 404,0
Средний ремонт улицы Ерика Дуйсенбаева села Коргалжын

40 686,0
Қорғалжын ауылының Кенжебек Күмісбеков көшесін орташа жөндеу
49 106,0
Қорғалжын ауылының Дәурен Рысбаев көшесін орташа жөндеу
36 418,0
Қорғалжын ауылының Максим Горький көшесін орташа жөндеу
56 194,0
Бюджеттік кредиттер
61 257,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61 257,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
61 257,0
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 наурыздағы
№ 1/2 шешіміне
3 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/60 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
588 054,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
251 960,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 734,3
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 700,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
6 910,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдауға (жалға алуға) шығындарды өтеу бойынша субсидияларға
1 577,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
5 616,3
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеу
20 477,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
9 454,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 188,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
2 188,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
204 038,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
20 267,0
Қорғалжын ауылының Ерік Дүйсенбаев көшесін орташа жөндеу
4 521,0
Қорғалжын ауылының Кенжебек Күмісбеков көшесін орташа жөндеу
5 456,0
Қорғалжын ауылының Дәурен Рысбаев көшесін орташа жөндеу
4 046,0
Қорғалжын ауылының Максим Горький көшесін орташа жөндеу
6 244,0
Қорғалжын ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
183 771,0
Нысаналы даму трансферттерi
336 094,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53 068,0
Қорғалжын ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығына "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту

40 686,0
Средний ремонт улицы Кенжебека Кумисбекова села Коргалжын
49 106,0
Средний ремонт улицы Даурена Рысбаева села Коргалжын
36 418,0
Средний ремонт улицы Максима Горького села Коргалжын
56 194,0
Бюджетные кредиты
61 257,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61 257,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
61 257,0
Приложение 3 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 30 марта
2021 года № 1/2
Приложение 5 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 1/60
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
588 054,3
Целевые текущие трансферты
251 960,3
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 734,3
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1 700,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
6 910,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 577,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 616,3
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
20 477,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
9 454,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 188,0
На увеличение размера подъемного пособия
2 188,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
204 038,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
20 267,0
Средний ремонт улицы Ерика Дуйсенбаева села Коргалжын
4 521,0
Средний ремонт улицы Кенжебека Кумисбекова села Коргалжын
5 456,0
Средний ремонт улицы Даурена Рысбаева села Коргалжын
4 046,0
Средний ремонт улицы Максима Горького села Коргалжын
6 244,0
Средний ремонт улично дорожной сети села Коргалжын
183 771,0
Целевые трансферты на развитие
336 094,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53 068,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Орлеу" акимата Коргалжынского района

20 200,0
Өркендеу ауылындағы су құбырының таратушы желілерін қайта жаңарту
32 868,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
283 026,0
Қорғалжын ауылында Максим Горький көшесі бойынша екі пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
33 026,0
Қорғалжын ауылында Әліби Жангелдин көшесі бойынша 2/2 және 2/3 тұрғын үйлер үшін екі қабатты жатақханаларды қайта жаңарту
150 000,0
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылында Әліби Жангелдин көшесі бойынша № 2/2, 2/3 мекен-жайындағы тұрғын үйлерге арналған қайта жаңартылатын екі қабатты жатақханалар үшін сыртқы инженерлік желілер, инфрақұрылымның құрылысы және абаттандыру
100 000,0

20 200,0
Реконструкция разводящих сетей водопровода села Оркендеу
32 868,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
283 026,0
Строительство двухквартирного жилого дома по улице Максима Горького в селе Коргалжын
33 026,0
Реконструкция двух двухэтажных общежитий под жилые дома по улице Алиби Жангельдина 2/2 и 2/3 в селе Коргалжын
150 000,0
Строительство наружных инженерных сетей, инфраструктуры и благоустройства реконструируемых для двух двухэтажных общежитий под жилые дома в селе Коргалжын по улице Алиби Жангельдина №2/2,2/3 Коргалжынского района Акмолинской области
100 000,0