Cайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімінің 2021 жылғы 16 маусымдағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 маусымда № 23039 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қорғалжын ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қорғалжын ауданы әкімі аппаратының басшысы Ж.М. Мурзагельдиевке жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Қорғалжын ауданы әкімі Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Қ.А.Тюлеубаев
2021 жылғы "16" маусымдағы
Қорғалжын ауданы әкімінің
2021 жылғы 16 маусымдағы
№ 6 шешіміне
қосымша
Қорғалжын ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімінің 29.12.2022 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.
№ 576 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Өркендеу ауылы, Абай көшесі 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Амангелді ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Өркендеу ауылы.
2.
№ 577 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Жұмай ауылы, Жұмай батыр көшесі 22, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Жұмай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жұмай ауылы.
3.
№ 578 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Арықты ауылы, Тәуелсіздік көшесі 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Арықты ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Арықты ауылы.
4.
№ 579 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Садырбай ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 15/3, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Садырбай ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Садырбай ауылы.
5.
№ 580 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Жантеке ауылы, Жәкен Шаяхметов көшесі 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Жантеке ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жантеке ауылы, Қарғалы ауылы.
6.
№ 582 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Ұялы ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Ұялы ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ұялы ауылы.
7.
№ 583 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Кеңбидайық ауылы, Талғат Бигельдинов көшесі 22, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Кеңбидайық ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кеңбидайық ауылы, Екпінді ауылы.
8.
№ 584 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Майшұқыр ауылы, Абай көшесі 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Майшұқыр ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Майшұқыр ауылы, Құмкөл ауылы.
9.
№ 585 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Хайретдин Болғанбаев көшесі 3, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Қорғалжын ауылының мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы, көшелер:

Об образовании избирательных участков
Решение акима Коргалжынского района Акмолинской области от 16 июня 2021 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2021 года № 23039.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Коргалжынского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Коргалжынского района Мурзагельдиева Ж.М.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Коргалжынской
районной избирательной комиссии
Тюлеубаев К.А.
"16" июня 2021 года
Приложение
к решению акима
Коргалжынского района
от 16 июня 2021 года
№ 6
Избирательные участки на территории Коргалжынского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Коргалжынского района Акмолинской области от 29.12.2022 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1.
Избирательный участок № 576
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Оркендеу, улица Абая 19, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Амангельды отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Оркендеу.
2.
Избирательный участок № 577
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Жумай, улица Жумай батыра 22, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Жумай отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Жумай.
3.
Избирательный участок № 578
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Арыкты, улица Тауелсиздик 24, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Арыкты отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Арыкты.
4.
Избирательный участок № 579
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Садырбай, улица Абая Кунанбаева 15/3, коммунальное государственное учреждение "Начальная школа села Садырбай отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Садырбай.
5.
Избирательный участок № 580
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Жантеке, улица Жакена Шаяхметова 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Жантеке отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Жантеке, село Каргалы.
6.
Избирательный участок № 582
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Уялы, улица Абая Кунанбаева 1, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Уялы отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Уялы.
7.
Избирательный участок № 583
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Кенбидаик, улица Талгата Бигельдинова 22, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Кенбидаик отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Кенбидаик, село Екпенды.
8.
Избирательный участок № 584
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Майшукур, улица Абая 15, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Майшукур отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Майшукур, село Кумколь.
9.
Избирательный участок № 585
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Хайретдина Болганбаева 3, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия" села Коргалжын отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Коргалжын, улицы:

Абай Құнанбаев 1, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8 блок 1, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 11, 13, 15, 16, 16/1, 17, 19, 19 блок 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 29/2, 31/1, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 36, 37, 37 корпус 3, 38, 39, 39/1, 39/2, 39/21, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 43, 44, 44 корпус 1, 44/1, 44/2, 45, 45А, 46, 47, 47/6, 48, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 51/5, 51/6, 52, 52/3, 53, 54, 54/1, 56, 56/1, 57, 58, 58/1, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 64, 64/1, 65, 65/1, 65/2, 66/1, 67, 67/1, 68/1, 69, 69/1, 71, 71/1, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 75, 75/1, 77, 77/1, 79, 81, 85, 87, 89, 91;
Хайретдин Болғанбаев 1, 2, 2 блок 1, 2/1, 3А, 6, 7, 8, 8/1, 9/2, 9/3, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12 корпус 6, 12/1, 12/1 корпус 1, 12/2, 12/6, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/2, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 28/3, 29, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 36, 36/3, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 42, 42/1, 43, 43/1, 45, 45А, 46, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 50, 50/2, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2;
Кенжебек Күмісбеков 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20А, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42/1, 43, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 48, 48А, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/1, 59, 60, 60/1, 61, 61/1, 62, 63, 63/1, 65, 65/1, 66, 67, 67/1, 67/2, 67/3, 68, 69, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/1, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 75, 76, 77, 78.
10.
№ 586 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Мадин Рахымжан көшесі 20/2, Қазақстан Республикасы Экология, геология және тибиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қорғалжын мемлекеттік табиғи қорығы" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы, көшелер:
Әділхан Шабатов 1, 3, 4, 5, 7, 9, 9/1, 11, 11 блок 1, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 18, 19, 19/2, 21, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 29, 30, 31, 31/1;
Мадин Рахымжан 1, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 8/8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 12А, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 20/1, 20/3, 20/4, 20/5, 20/8, 20/10, 20А, 21, 21/1, 21/2, 21/7, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 28/1, 28/2, 30, 33, 34, 34/1, 37, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 46/1, 48/1, 50, 50/1, 54, 56, 56/1, 56/2, 57/1, 58, 60, 60/1, 81;

Абая Кунанбаева 1, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8 блок 1, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 11, 13, 15, 16, 16/1, 17, 19, 19 блок 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 29/2, 31/1, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 36, 37, 37 корпус 3, 38, 39, 39/1, 39/2, 39/21, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 43, 44, 44 корпус 1, 44/1, 44/2, 45, 45А, 46, 47, 47/6, 48, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 51, 51/1. 51/2, 51/3, 51/5, 51/6, 52, 52/3, 53, 54, 54/1, 56, 56/1, 57, 58, 58/1, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 64, 64/1, 65, 65/1, 65/2, 66/1, 67, 67/1, 68/1, 69, 69/1, 71, 71/1, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 75, 75/1, 77, 77/1, 79, 81, 85, 87, 89, 91;
Хайретдина Болганбаева 1, 2, 2 блок 1, 2/1, 3А, 6, 7, 8, 8/1, 9/2, 9/3, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 12 корпус 6, 12/1, 12/1 корпус 1, 12/2, 12/6, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/2, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 28/3, 29, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 36, 36/3, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 42, 42/1, 43, 43/1, 45, 45А, 46, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 50, 50/2, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2;
Кенжебека Кумисбекова 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20А, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42/1, 43, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 48, 48А, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/1, 59, 60, 60/1, 61, 61/1, 62, 63, 63/1, 65, 65/1, 66, 67, 67/1, 67/2, 67/3, 68, 69, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/1, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 75, 76, 77, 78.
10.
Избирательный участок № 586
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Мадина Рахымжана 20/2, республиканское государственное учреждение "Коргалжынский государственный природный заповедник" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Границы: село Коргалжын, улицы:
Адильхана Шабатова 1, 3, 4, 5, 7, 9, 9/1, 11, 11 блок 1, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 18, 19, 19/2, 21, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 29, 30, 31, 31/1;
Мадина Рахымжана 1, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/1, 8/2, 8/8, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 12А, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 20/1, 20/3, 20/4, 20/5, 20/8, 20/10, 20А, 21, 21/1, 21/2, 21/7, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 28/1, 28/2, 30, 33, 34, 34/1, 37, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 46/1, 48/1, 50, 50/1, 54, 56, 56/1, 56/2, 57/1, 58, 60, 60/1, 81;

Дәурен Рысбаев 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12, 12 блок 1, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14б, 15/1, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2, 30/1, 30/2;
Баубек Бұлқышев 1, 2, 3, 3/2;
Мәлік Ғабдуллин 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 10,12/2;
Тұрар Рысқұлов 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 15;
Мұхтар Әуезов 1, 3, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20;
Шоқан Уәлиханов 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3 корпус 1, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 6, 7, 8, 9, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 20, 23;
Әділхан Шабатов тұйық көшесі 3, 9, 25/1;
11.
№ 587 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Әліби Жангелдин көшесі 8, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Қорғалжын ауылының Ақтан Төлеубаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы, көшелер:
Талғат Бигельдинов 1, 1/1, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14 корпус 1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Әлихан Бөкейханов 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 17, 19, 19/1, 20, 29, 31, 33, 34;
Қайым Мұхамедханов 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7/1, 8;
Тоқтар Әубәкіров 3, 4, 5Б, 9, 9/11, 9/11 корпус 1, 9/11 корпус 2, 11, 13, 13 блок 1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 21А, 22, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 28, 28/1, 29, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 33, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 39, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 48, 48/5, 50, 50/1, 50/4, 51, 54;
Кирпичная 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2;
Ерік Дүйсенбаев 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5 блок 1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 16, 18, 19, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 29, 29/1, 30, 31, 33, 33 блок 1, 33/2, 34, 35, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 39, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 43, 43/2, 47, 49, 51, 52, 55, 55/1, 57, 57/1, 57/2;
Шохмет Әубәкіров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16/1, 16/2, 17, 19, 20, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 38, 40, 42/1, 42/2, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;

Даурена Рысбаева 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12, 12 блок 1, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14б, 15/1, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2, 30/1, 30/2;
Баубека Булкышева 1, 2, 3, 3/2;
Малика Габдуллина 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 10,12/2;
Турара Рыскулова 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 15; Мухтара Ауэзова 1, 3, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20;
Шокана Уалиханова 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3 корпус 1, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 6, 7, 8, 9, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 20, 23;
Переулок Адильхана Шабатова 3, 9, 25/1.
11.
Избирательный участок № 587
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Алиби Жангельдина 8, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Актана Толеубаева села Коргалжын отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Коргалжын, улицы:
Талгата Бигельдинова 1, 1/1, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14 корпус 1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Алихана Бокейханова 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 17, 19, 19/1, 20, 29, 31, 33, 34;
Кайыма Мухамедханова 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7/1, 8;
Токтара Аубакирова 3, 4, 5Б, 9, 9/11, 9/11 корпус 1, 9/11 корпус 2, 11, 13, 13 блок 1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 21А, 22, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 28, 28/1, 29, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 33, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 37/5, 39, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 48, 48/5, 50, 50/1, 50/4, 51, 54;
Кирпичная 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2;
Ерика Дуйсенбаева 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5 блок 1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 16, 18, 19, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/2, 25, 26, 27, 29, 29/1, 30, 31, 33, 33 блок 1, 33/2, 34, 35, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 39, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 43, 43/2, 47, 49, 51, 52, 55, 55/1, 57, 57/1, 57/2;
Шохмета Аубакирова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16/1, 16/2, 17, 19, 20, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 38, 40, 42/1, 42/2, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;

Әліби Жангелдин 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 3/1, 3А, 4, 5, 6, 6/1, 7, 9, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2;
Ерік Дүйсенбаев тұйық көшесі 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11/1, 41/3.
12.
№ 591 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Шалқар ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 34, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Шалқар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шалқар ауылы.
13.
№ 592 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Үшсарт ауылы, Көбетей көшесі 28, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Үшсарт ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үшсарт ауылы.
14.
№ 593 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Сабынды ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Сабынды ауылының Үсенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сабынды ауылы, Алғабас ауылы.
15.
№ 595 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қараегін ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі 11, "Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Қараегін ауылының Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қараегін ауылы.
16.
№ 761 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Кенжебек Күмісбеков көшесі 38, "Кенжебек Күмісбеков атындағы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы, көшелер:
Досымсеит Отарбеков 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 5, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 22, 24;
Құлтума 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 8, 8/1, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 18;
Жамбыл Жабаев 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 9, 7, 10/1, 11, 15, 16, 19, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 29;
Сәкен Сейфуллин 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 7/1, 8/1, 8, 9, 9/1, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 15/1, 17, 25;
Нұра 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 8/2;
Бірлік 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Мағжан Жұмабаев 1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3А, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 блок 1, 21, 21 блок 3, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 35, 35/1, 35/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 49;

Алиби Жангельдина 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3, 3/1, 3А, 4, 5, 6, 6/1, 7, 9, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2;
Переулок Ерика Дуйсенбаева 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11/1, 41/3.
12.
Избирательный участок № 591
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Шалкар, улица Абая Кунанбаева 34, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Шалкар отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Шалкар.
13.
Избирательный участок № 592
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Ушсарт, улица Кобетей 28, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Ушсарт отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Ушсарт.
14.
Избирательный участок № 593
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Сабынды, улица Абая Кунанбаева 24, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Усенова села Сабынды отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Сабынды, село Алгабас.
15.
Избирательный участок № 595
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Караегин, улица Шокана Уалиханова 11, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Ш.Уалиханова села Караегин отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Караегин.
16.
Избирательный участок № 761
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Кенжебека Кумисбекова 38, государственное коммунальное казенное предприятия "Коргалжынский районный дом культуры им. Кенжебека Кумисбекова"
Границы: село Коргалжын, улицы:
Досымсеита Отарбекова 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 5, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 22, 24;
Култума 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 8, 8/1, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 18;
Жамбыла Жабаева 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 9, 7, 10/1, 11, 15, 16, 19, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 29;
Сакена Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 7/1, 8/1, 8, 9, 9/1, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 15/1, 17, 25;
Нуринская 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 8/2;
Бирлик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Магжана Жумабаева 1, 1А, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3А, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 блок 1, 21, 21 блок 3, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 35, 35/1, 35/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 49;

Максим Горький 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 9, 13, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/2, 42/1, 42/2, 44/2, 46, 46/1, 48/1, 48/2, 50, 51, 53, 53/1, 54;
Абай ауылы.
17.
№ 762 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Әліби Жангельдин 4, "Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Қорғалжын ауылы, агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Қорғалжын ауылы, көшелер:
Қоржынкөл 1, 2;
Әлия Молдағұлова 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6/1, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20/1, 21, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/4, 32/1, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/4, 35/1, 35/2, 35/3, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 40/3, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 43/1, 43/3, 43/4, 44, 46/1, 46/2, 46/3, 47/1, 47/2, 47/3, 48/1, 48/2, 50/2, 51/1, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58, 59, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 63/3, 64/1, 64/2, 65/1, 65/2, 66/1, 66/2, 67, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71;
Байдалы би 1, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 17, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2;
Ыбырай Алтынсарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20,
21, 22;
Хамит Ерғалиев 1, 2, 3;
Қазыбек би 1, 1/1, 2/1, 3/3, 3/4, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1,
16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 корпус 1, 35, 36, 38,
40, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52;
Біртабан 1, 2, 3, 4, 5/1, 9, 10, 12, 13;

Максима Горького 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 9, 13, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/2, 42/1, 42/2, 44/2, 46, 46/1, 48/1, 48/2, 50, 51, 53, 53/1, 54.
село Абай.
17.
Избирательный участок № 762
Местонахождение: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Алиби Жангельдина 4, государственное коммунальное казенное предприятие "Агротехнический колледж, села Коргалжын" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: село Коргалжын, улицы:
Коржинколь 1, 2;
Алии Молдагуловой 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6/1, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20/1, 21, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30/4, 32/1, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/4, 35/1, 35/2, 35/3, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 40/3, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 43/1, 43/3, 43/4, 44, 46/1, 46/2, 46/3, 47/1, 47/2, 47/3, 48/1, 48/2, 50/2, 51/1, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58, 59, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 63/3, 64/1, 64/2, 65/1, 65/2, 66/1, 66/2, 67, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71;
Байдалы би 1, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 17, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2;
Ыбрай Алтынсарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22;
Хамита Ергалиева 1, 2, 3;
Казыбек би 1, 1/1, 2/1, 3/3, 3/4, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 корпус 1, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52;
Биртабан 1, 2, 3, 4, 5/1, 9, 10, 12, 13;

Әлия Молдағұлова тұйық көшесі 1, 4, 5;
Тәуелсіздік 1/1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 76.

Переулок Алии Молдагуловой 1, 4, 5;
Тауелсиздик 1/1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 76.