Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/61 "2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 маусымдағы № 1/8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23315 болып тіркелді
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8313 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 444 865,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 541,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 433 324,7 мың теңге;
2) шығындар – 446 332,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 466,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 466,5 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 411,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 938,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 12 473,6 мың теңге;
2) шығындар – 14 462,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-50,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50,7 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 353,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 071,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14 282,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 502,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 1/61 "О бюджетах сельских округов Коргалжынского района на 2021-2023 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 18 июня 2021 года № 1/8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23315
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Коргалжынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 1/61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8313) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 444 865,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 541,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 433 324,7 тысяч тенге;
2) затраты – 446 332,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (1 466,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 466,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 411,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 938,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 473,6 тысяч тенге;
2) затраты – 14 462,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-50,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 353,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 071,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 282,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 502,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

56 194,0
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
204 038,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
20 267,0
Қорғалжын ауылының Ерік Дүйсенбаев көшесін орташа жөндеу
4 521,0
Қорғалжын ауылының Кенжебек Күмісбеков көшесін орташа жөндеу
5 456,0
Қорғалжын ауылының Дәурен Рысбаев көшесін орташа жөндеу
4 046,0
Қорғалжын ауылының Максим Горький көшесін орташа жөндеу
6 244,0
Қорғалжын ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
183 771,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер
10,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
10,0
Қорғалжын ауылы Қазыбек Би көшесінің жолдарын орташа жөндеу
5,0
Коргалжын ауылы Мағжан Жұмабаев көшесінің жолдарын орташа жөндеу
5,0
Сабынды ауылдық округі әкімінің аппараты
Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер
35,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
35,0
Сабынды ауылы Абай Құнанбаев көшесінің жолдарын орташа жөндеу
5,0
Сабынды ауылы Баубек Бұлқышев көшесінің жолдарын орташа жөндеу
5,0
Сабынды ауылы Тұяқ Камелұлы көшесінің жолдарын орташа жөндеу
5,0
Сабынды ауылы Керімжан Кошмағанбет көшесінің жолдарын орташа жөндеу
5,0
Сабынды ауылы Әнуарбек Үсенұлы көшесінің жолдарын орташа жөндеу
5,0
Сабынды ауылы Ыбырай Алтынсарин көшесінің жолдарын орташа жөндеу
5,0
Сабынды ауылы Қалкабек Шымырұлы көшесінің жолдарын орташа жөндеу
5,0

56 194,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
204 038,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
20 267,0
Средний ремонт улицы Ерика Дуйсенбаева села Коргалжын
4 521,0
Средний ремонт улицы Кенжебека Кумисбекова села Коргалжын
5 456,0
Средний ремонт улицы Даурена Рысбаева села Коргалжын
4 046,0
Средний ремонт улицы Максима Горького села Коргалжын
6 244,0
Средний ремонт улично дорожной сети села Коргалжын
183 771,0
Трансферты из районного (города областного значения) бюджета
10,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
10,0
Средний ремонт дорог улицы Казыбек Би села Коргалжын
5,0
Средний ремонт дорог улицы Магжана Жумабаева села Коргалжын
5,0
Трансферты из районного (города областного значения) бюджета
35,0
Аппарат акима Сабындинского сельского округа
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
35,0
Средний ремонт дорог улицы Абая Кунанбаева села Сабынды
5,0
Средний ремонт дорог улицы Баубека Булкышева села Сабынды
5,0
Средний ремонт дорог села улицы Туяка Камелулы села Сабынды
5,0
Средний ремонт дорог улицы Керимжана Кошмаганбет села Сабынды
5,0
Средний ремонт дорог улицы Ануарбека Усенова села Сабынды
5,0
Средний ремонт дорог улицы Ыбрая Алтынсарина села Сабынды
5,0
Средний ремонт дорог улицы Калкабека Шымырулы села Сабынды
5,0