Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 53/1 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 26016 болып тіркелді
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 53/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8295 тіркелген) болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 765 570,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 462 700,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 061,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 393,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 272 415,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 672 496,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 346,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 43 755,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 408,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 158 631,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 158 631,2 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 94 904,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 904,2 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 53/1 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2021 года № 12/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 26016
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 53/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8295), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 765 570,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 462 700,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 061,9 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 393,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 272 415,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 672 496,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 346,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 755,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 408,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 158 631,2 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 158 631,2 тысяча тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 94 904,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 904,2 тысячи тенге.";

24 275,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
135 877,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
135 877,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
103 945,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 279,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
756,8
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 494,2
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 390,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
63 024,5
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
147 057,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 321,1
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
125 736,5
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
11 872,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 872,2
02
Қорғаныс
10 099,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 099,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 664,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 114,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
321,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару
3 790,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 790,2
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 790,2
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
259 712,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
259 712,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

24 275,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
135 877,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
135 877,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
103 945,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33 279,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
756,8
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 494,2
015
Капитальные расходы государственного органа
4 390,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
63 024,5
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
147 057,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
21 321,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
125 736,5
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
11 872,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
11 872,2
02
Оборона
10 099,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 099,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 664,7
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 114,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
321,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 790,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 790,2
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 790,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
259 712,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
259 712,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

28 295,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
64 025,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26 516,0
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
34 854,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 736,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
443,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
167,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
27 994,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
10 461,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39 389,0
050
Қазақстан Республиқасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 828,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 219 601,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 113 553,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
861 833,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
202 170,8
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
49 549,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
106 047,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9 936,0
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
595,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
94 708,7
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
808,2
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
385 700,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
308 692,8
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 759,7
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
198 480,4
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
37 096,2
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
5 136,5
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету

28 295,6
002
Программа занятости
64 025,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26 516,0
005
Государственная адресная социальная помощь
34 854,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 736,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
443,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
167,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 994,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 461,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39 389,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 828,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 219 601,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 113 553,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
861 833,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
202 170,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
49 549,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
106 047,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9 936,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
595,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
94 708,7
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
808,2
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
385 700,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
308 692,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10 759,7
003
Поддержка культурно-досуговой работы
198 480,4
006
Функционирование районных (городских) библиотек
37 096,2
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
5 136,5
009
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним

7 963,1
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
49 256,9
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
25 272,7
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 629,6
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 849,6
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
1 793,5
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
51 734,5
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 116,1
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
29 318,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
153,4
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 047,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 099,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер
42 094,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 577,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 577,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18 444,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 444,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 072,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 072,7
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32 236,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
32 236,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 166,2
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8 070,1
12
Көлік және коммуникация
156 890,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
156 890,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
75 893,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

7 963,1
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49 256,9
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
25 272,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16 629,6
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 849,6
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1 793,5
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
51 734,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8 116,1
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
29 318,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
153,4
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 047,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9 099,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
42 094,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 577,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 577,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18 444,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18 444,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 072,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 072,7
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32 236,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
32 236,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
24 166,2
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного значения), поселков и иных сельских населенных пунктов
8 070,1
12
Транспорт и коммуникации
156 890,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
156 890,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
75 893,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

1 168 669,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
125 434,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97 915,7
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, оның iшiнде:
28 554,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
24 200,0
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
4 354,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
2 340,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
1 232,9
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
256,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
673,5
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
46 161,1
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
8 425,1
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруга мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасы мүшелеріне, аз енбекке қабілетті мүгедектерге
23 336,0
қоғамдық жұмыстарға
14 400,0
ерікті түрде қоныс аударатын азаматтарға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
1 225,2
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
17 473,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
26 648,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
26 648,0
Ауданның дене шынықтыру және спорт-бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
871,0
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік мекемелердің медициналық кызметкерлерінің еңбекақысын ұлғайтуға
871,0
Нысаналы даму трансферттер
999 480,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
999 480,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға, оның ішінде әлеуметтік-осал топтар үшін тұрғын үй салуға
788 931,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
27 597,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

1 168 669,7
Целевые текущие трансферты
125 434,7
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97 915,7
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
28 554,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
24 200,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
4 354,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2 340,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 232,9
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
256,0
На обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санитарно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
673,5
На развитие рынка труда, в том числе:
46 161,1
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
8 425,1
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
23 336,0
на общественные работы
14 400,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам
1 225,2
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
17 473,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
26 648,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
26 648,0
Отдел физической культуры и спорта
871,0
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
871,0
Целевые трансферты на развитие
999 480,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
999 480,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе на строительство жилья социально уязвимых слоев населения
788 931,0
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
27 597,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

182 952,0
Бюджеттік несиелер
43 755,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43 755,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
43 755,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12/1 шешіміне
3 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 53/1 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансфертер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы

182 952,0
Бюджетные кредиты
43 755,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43 755,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
43 755,0
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 22 декабря
2021 года № 12/1
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 53/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

949 516,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
457 745,1
оның iшiнде:
Мемлекеттік қызметкерлердің еңбекақысын төлеуге
45 690,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 488,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 488,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 382,7
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
3 440,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
61,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
15 007,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
26 516,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
3 507,3
Аутизммен және мінез-құлық бұзылуларды бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласының мамандарын оқытуға
29,0
"Алғашқы жұмыс орны" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" іс-шарасын дамытуға
645,5
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" алқаларымен марапатталған көп балалы аналарға және 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы аналарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
2 093,1
Чернобыль атом электр станциясындағы аварияны жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
87,5
Жаңа бизнесөидеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге "Еңбек" Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға
2 917,0
Тәуелсіздік күнінің 30 жылдығын мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1 079,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
45 056,9
Мәдениет объектілерін жөндеуге
45 056,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
301 028,1
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
69 440,0
Мәдениет ауылының кентішілік жолдарын асфальтобетонды жабынмен орташа жөндеуге
80 993,4
Максимовка ауылының су өткізу құрылғыларын күрделі жөндеуге
48 913,3
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
23 042,1
Веселое-Кронштадка автожолында су өткізу құрылғысын күрделі жөндеуге

949 516,8
Целевые текущие трансферты
457 745,1
в том числе:
На оплату труда государственным служащим
45 690,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 488,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 488,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 382,7
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3 440,0
На обеспечение льготного проезда
61,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
15 007,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
26 516,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санитарно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 507,3
На обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
29,0
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательствана 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
645,5
На выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа" и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
2 093,1
На выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
87,5
На развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства "Енбек" на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
2 917,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию 30-летия Дня Независимости
1 079,3
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
45 056,9
На ремонт объектов культуры
45 056,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
301 028,1
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
69 440,0
На средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутри-поселковых дорог в селе Мадениет
80 993,4
На капитальный ремонт водопропускных устройств в селе Максимовка
48 913,3
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
23 042,1
На капитальный ремонт водопропускных устройств на автодороге "Веселое-Кронштадка"

31 690,8
Веселое-Кронштадка автожолында су өткізу құрылғысын орташа жөндеуге
23 225,8
Мәдениет ауылына кіреберіс автомобиль жолындағы көпірді орташа жөндеуге
23 722,7
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
9 099,4
Широков ауылдық округінің Богородка ауылында воркаут алаңын орналастыруға
9 099,4
Нысаналы даму трансферттер
491 771,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
158 631,2
"Сандықтау-Су" ШЖҚ ҚМК жарғылық капиталын үлкейтуге
158 631,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
333 140,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
37 832,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
49 549,8
Балкашино селосында блокты-модульді қазандыққа қосу үшін инженерлік желілер, оның ішінде жылу трассасы, сумен жабдықтау және электрмен жабдықтау құрылысына
80 161,7
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) реконструкциялауға, оның ішінде халықтың әлеуметтік осал топтарының тұрғын үйлерін салуға
71 488,2
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) абаттандыруға
94 108,8

31 690,8
На средний ремонт водопропускных устройств на автодороге "Веселое-Кронштадка"
23 225,8
На средний ремонт моста на автомобильной дороге "Подъезд к селу Мадениет"
23 722,7
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 099,4
На установку воркаут-площадки в селе Богородка Широковского с/о
9 099,4
Целевые трансферты на развитие
491 771,7
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
158 631,2
На увеличение уставного капитала КГП на ПХВ "Сандыктау-Су"
158 631,2
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
333 140,5
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
37 832,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
49 549,8
На строительство инженерных сетей, в том числе теплотрассы, водоснабжения и электроснабжения для подключения к блочно-модульной котельной в селе Балкашино
80 161,7
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе на строительство жилья социально уязвимых слоев населения
71 488,2
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
94 108,8