Сандықтау ауданы әкімінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 2 "Сандықтау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 желтоқсанда № 26251 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Сандықтау ауданы әкімінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 2 "Сандықтау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6012 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Е.Жусупбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Сандықтау ауданының әкімінің
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9 шешіміне
қосымша
Сандықтау ауданы әкімінің
2017 жылғы 6 маусымдағы
№ 2 шешіміне
қосымша
Сандықтау ауданының аумағында сайлау учаскелері
1. № 596 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Богородка ауылы, Саябақ көшесі, 1а, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Широков ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Богородка ауылы.
2. № 597 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Дорогинка ауылы, Пушкин көшесі, 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Дорогинка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Дорогинка ауылы.
3. № 598 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Әлихан Бөкейханов көшесі, 1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралар: Балкашино ауылы, Әлихан Бөкейханов көшесі, 1 үйі.
4. № 600 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Хуторок ауылы, Талғат Бигелдинов көшесі, 10А, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Сандықтау оқу-өндірістік орман шаруашылығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Хуторок ауылы.

О внесении изменения в решение акима Сандыктауского района от 6 июня 2017 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Сандыктауского района"
Решение акима Сандыктауского района Акмолинской области от 23 декабря 2021 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2021 года № 26251
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сандыктауского района от 6 июня 2017 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Сандыктауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6012) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Сандыктауского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района Е.Жусупбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Сандыктауская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Сандыктауского
района от 23 декабря
2021 года № 9
Приложение к решению
акима Сандыктауского
района от 6 июня
2017 года № 2
Избирательные участки на территории Сандыктауского района
1. Избирательный участок № 596
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Богородка, улица Саябак, 1а, здание Широковского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Богородка.
2. Избирательный участок № 597
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Дорогинка, улица Пушкина, 17, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Дорогинка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Дорогинка.
3. Избирательный участок № 598
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Балкашино, улица Алихана Бокейханова, 1, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: село Балкашино, улица Алихана Бокейханова, дом 1.
4. Избирательный участок № 600
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Хуторок, улица Талгат Бигелдинов, 10А, здание республиканского государственного учреждения "Сандыктауское учебно-производственное лесное хозяйство" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Границы: село Хуторок.

5. № 601 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай-Хан көшесі, 128, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралар: Балкашино ауылы:
Әлихан Бөкейханов көшесі, үйлер: 12, 14, 15А, 17;
Еркеш Ибрагим көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
Шұбартау көшесі, үйлер: 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104;
Тәуелсіздік көшесі, үйлер: 67, 69, 70Б, 70В, 71, 73, 75, 75а, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 84А, 86, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 105Б, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137;
Ағайынды Айсиндер көшесі, үйлер: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 86, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
Раиса Боронина көшесі, үйлер: 80, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 91А, 93, 95, 96, 96А, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 118А, 120, 122, 124, 126;
Абылай-Хан көшесі, үйлер: 95, 97, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 105А, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154;
Жамбыл көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20;
Абай көшесі, үйлер: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 105Б, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;

5. Избирательный участок № 601
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Балкашино, улица имени Абылай-хана, 128, здание государственного коммунального казенного предприятия "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Балкашино:
улица Алихана Бокейханова, дома: 12, 14, 15А, 17;
улица Еркеш Ибрагим, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
улица Шубартау, дома: 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104;
улица Тауелсиздик, дома: 67, 69, 70Б, 70В, 71, 73, 75, 75а, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 84А, 86, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 105Б, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137;
улица Агайынды Айсиндер, дома: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 86, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
улица Раиса Боронина, дома: 80, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 91А, 93, 95, 96, 96А, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 118А, 120, 122, 124, 126;
улица имени Абылай-хана, дома: 95, 97, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 105А, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154;
улица Жамбыла, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Абая, дома: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 105Б, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
улица Ракымжан Кошкарбаев, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;

Жабай көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
Чернов көшесі, үйлер: 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82.
6. № 602 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Ағайынды Айсиндер көшесі, 50, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Балкашин ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Балкашино ауылы:
Әлихан Бөкейханов көшесі, үйлер: 1А, 2, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12А, 13, 13А;
Шұбартау көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 3А, 3Д, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 41, 41А, 42, 42А, 42Б, 42В, 42/2, 43, 44, 44А, 44Б, 44В, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 56, 58;
Тәуелсіздік көшесі, үйлер: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 68, 70, 70А, 72, 74;
Ағайынды Айсиндер көшесі, үйлер: 1, 1/3, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 9А, 10, 11, 11/1, 11А, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;
Раиса Боронина көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 84, 86, 88, 92, 94;
Абылай-Хан көшесі, үйлер: 1, 1/3, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/7, 2/8, 2/71, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 98;

улица Жабай, дома: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Чернова, дома: 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82.
6. Избирательный участок № 602
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Балкашино, улица Агайынды Айсиндер, 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Балкашино отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Балкашино:
улица Алихана Бокейханова, дома: 1А, 2, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12А, 13, 13А;
улица Шубартау, дома: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 3А, 3Д, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 41, 41А, 42, 42А, 42Б, 42В, 42/2, 43, 44, 44А, 44Б, 44В, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 56, 58;
улица Тауелсиздик, дома: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 68, 70, 70А, 72, 74;
улица Агайынды Айсиндер, дома: 1, 1/3, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 9А, 10, 11, 11/1, 11А, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;
улица Раиса Боронина, дома: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 84, 86, 88, 92, 94;
улица имени Абылай-хана, дома: 1, 1/3, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/7, 2/8, 2/71, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 98;

Абай көшесі, үйлер: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2В, 2Г, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89.
7. № 603 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 150/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Балкашин ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Балкашино ауылы:
Раиса Боронина көшесі, үйлер: 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
Абылай-Хан көшесі, үйлер: 145, 147, 149, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194А, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А, 212, 214, 216, 218, 220, 220А, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232;
Жастар көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Жамбыл көшесі, үйлер: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 78А, 78Б, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105;
Абай көшесі, үйлер: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 166А, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174А, 175, 176, 177, 177А, 178, 179, 179Б, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189Б, 190, 191А, 192, 194, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 213/1, 213А, 214, 215, 216, 217, 219, 221, 222, 223, 225, 227;
Болашақ көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі, үйлер: 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143А, 144, 144/1, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162;

улица Абая, дома: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2В, 2Г, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89.
7. Избирательный участок № 603
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ракымжан Кошкарбаев, 150/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Балкашино отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Балкашино:
улица Раиса Боронина, дома: 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
улица имени Абылай-хана, дома: 145, 147, 149, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194А, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А, 212, 214, 216, 218, 220, 220А, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232;
улица Жастар, дома: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Жамбыла, дома: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 78А, 78Б, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105;
улица Абая, дома: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 166А, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174А, 175, 176, 177, 177А, 178, 179, 179Б, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189Б, 190, 191А, 192, 194, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 213/1, 213А, 214, 215, 216, 217, 219, 221, 222, 223, 225, 227;
улица Болашак, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Ракымжан Кошкарбаев, дома: 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143А, 144, 144/1, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162;

Жабай көшесі, үйлер: 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36, 36А, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Дінмұхамед Қонаев көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Ақан сері көшесі, үйлер: 1, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3В, 4, 4/1, 4А, 4В, 4А/1, 4Б/1, 5, 6, 6/1, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11/1, 11/3, 13, 13Б, 14, 15, 16, 22, 24, 26, 26/1, 26Б.
8. № 604 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Барақпай ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 31, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Барақпай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Барақпай ауылы, Чашке ауылы, Хлебное ауылы.
9. № 606 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Белгородское ауылы, Целинная көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Белгород ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Белгородcкое ауылы.
10. № 608 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Преображенка ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы, 18, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Преображенка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Преображенка ауылы.
11. № 609 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Раздольное ауылы, Орталық көшесі, 18а, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Үлкен-Түкті орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі кеңсесінің ғимараты.
Шекаралар: Раздольное ауылы.
12. № 610 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Мәдениет ауылы, Амангелді Иманов көшесі, 17, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Мәдениет ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Мәдениет ауылы.
13. № 611 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Васильевка ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі, 21, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Васильев ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Васильевка ауылы, Тучное ауылы.

улица Жабай, дома: 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36, 36А, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Динмухамед Конаев, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Акан сери, дома: 1, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3В, 4, 4/1, 4А, 4В, 4А/1, 4Б/1, 5, 6, 6/1, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11/1, 11/3, 13, 13Б, 14, 15, 16, 22, 24, 26, 26/1, 26Б.
8. Избирательный участок № 604
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Баракпай, улица Ыбырая Алтынсарина, 31, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Баракпай отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Баракпай, село Чашке, село Хлебное.
9. Избирательный участок № 606
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Белгородское, улица Целинная, 24, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Белгородское отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Белгородское.
10. Избирательный участок № 608
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Преображенка, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 18, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Преображенка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Преображенка.
11. Избирательный участок № 609
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Раздольное, улица Орталык, 18а, здание конторы коммунального государственного учреждения "Больше-Тюктинское учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области".
Границы: село Раздольное.
12. Избирательный участок № 610
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Мадениет, улица Амангельды Иманова, 17, здание Культурнинского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Мадениет.
13. Избирательный участок № 611
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Васильевка, улица Магжан Жумабаев, 21, здание Васильевского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Васильевка, село Тучное.

14. № 613 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Веселое ауылы, Балуан Шолақ көшесі, 4, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Веселое ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Веселое ауылы.
15. № 614 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Жыланды ауылы, Орталық көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Жыланды ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Жыланды ауылы.
16. № 615 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Новоселовка ауылы, Қараөткел көшесі, 20/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Сандықтау аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы Новоселовск медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралар: Новоселовка ауылы.
17. № 616 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Ұлан ауылы, Кенесары көшесі, 18, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Ұлан ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Ұлан ауылы.
18. № 617 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Приозерное ауылы, Әлихан Бөкейханов көшесі, 2, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Приозерное ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Приозерное ауылы.
19. № 618 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Новый городок ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новый городок ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралар: Новый городок ауылы.
20. № 619 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Қызыл-Қазақстан ауылы, Мектеп көшесі, 9, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Кызыл-Қазақстан ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралар: Қызыл-Қазақстан ауылы.
21. № 620 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Каменка ауылы,
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 89, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Каменка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Каменка ауылы, Богословка ауылы.

14. Избирательный участок № 613
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Веселое, улица Балуан Шолак, 4, здание Веселовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Веселое.
15. Избирательный участок № 614
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Жыланды, улица Орталык, 19, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жыланды отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Жыланды.
16. Избирательный участок № 615
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Новоселовка, улица Караоткел, 20/1, здание Новоселовского медицинского пункта при государственном коммунальном предприятии на праве хозяйственного ведения "Сандыктауская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: село Новоселовка.
17. Избирательный участок № 616
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Улан, улица Кенесары, 18, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Улан отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Улан.
18. Избирательный участок № 617
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Приозерное, улица Алихана Бокейханова, 2, здание Приозерного сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Приозерное.
19. Избирательный участок № 618
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Новый городок, Бейбитшилик, 16, здание Новогородского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Новый городок.
20. Избирательный участок № 619
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Кызыл-Казахстан, улица Мектеп, 9, здание Кызыл-Казахстанского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Кызыл-Казахстан.
21. Избирательный участок № 620
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Каменка, улица Ыбырай Алтынсарин, 89, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Каменка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Каменка, село Богословка.

22. № 622 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Красная поляна ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 33А, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Красная поляна ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Красная поляна, Арбузинка, Петриковка ауылдары.
23. № 623 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Лесное ауылы, Мектеп көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Лесное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Лесное ауылы.
24. № 624 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Речное ауылы, Орталық көшесі, 9, "ПЗ Балкашинский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты.
Шекаралар: Речное ауылы, Граниковка ауылы.
25. № 625 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Михайловка ауылы, Мектеп көшесі, 15А, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Михайловка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Михайловка ауылы.
26. № 627 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Бастрымовка ауылы, Бейбітшілік көшесі, 19, "Сандықтау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимараты.
Шекаралар: Бастрымовка ауылы.
27. № 628 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Максимовка ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі, 33, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Максимов ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Максимовка ауылы.
28. № 629 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Владимировка ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы, 20, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Владимировка ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Владимировка ауылы.
29. № 630 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Новоникольское ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 25, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новоникольск ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Новоникольское ауылы.

22. Избирательный участок № 622
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Красная поляна, улица Абая Кунанбаева, 33А здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Красная поляна отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: села Красная поляна, Арбузинка, Петриковка.
23. Избирательный участок № 623
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Лесное, улица Мектеп, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Лесное отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Лесное.
24. Избирательный участок № 624
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Речное, улица Орталык, 9, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "ПЗ Балкашинский".
Границы: село Речное, село Граниковка.
25. Избирательный участок № 625
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Михайловка, улица Мектеп, 15А, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Михайловка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Михайловка.
26. Избирательный участок № 627
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Бастрымовка, Бейбитшилик, 19, здание конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Сандыктау".
Границы: село Бастрымовка.
27. Избирательный участок № 628
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Максимовка, улица Мустафа Шокай, 33, здание Максимовского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Максимовка.
28. Избирательный участок № 629
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Владимировка, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 20, здание Владимировского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Владимировка.
29. Избирательный участок № 630
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Новоникольское, улица Ыбырая Алтынсарина, 25, здание Новоникольского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Новоникольское.

30. № 631 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Меньшиковка ауылы, Бірлік көшесі, 15, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Меньшиковка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралар: Меньшиковка ауылы, Смольное ауылы.
31. № 632 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Құмдыкөл ауылы, Достық көшесі, 7, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы білім бөлімі Новоникольск ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын орталықтың ғимараты.
Шекаралар: Құмдыкөл ауылы.
32. № 633 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Мысок ауылы, Қаскен Баймышев көшесі, 1, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Маралды орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі кеңсесінің ғимараты.
Шекаралар: Мысок ауылы.
33. № 635 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Сандықтау ауылы, Орталық көшесі, 40, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Сандықтау ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Сандықтау ауылы.
34. № 636 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Петровка ауылы, Абай атындағы көшесі, 36, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Петровка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралар: Петровка ауылы.
35. № 637 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Новоромановка ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 20а, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Новоромановка ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралар: Новоромановка ауылы.
36. № 638 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Спасское ауылы, Жекебатыр көшесі, 15, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Спасское ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Спасское ауылы.

30. Избирательный участок № 631
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Меньшиковка, улица Бирлик, 15, здание Меньшиковского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Меньшиковка, село Смольное.
31. Избирательный участок № 632
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Кумдыколь, улица Достык, 7, здание мини центра при коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа села Новоникольское отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Кумдыколь.
32. Избирательный участок № 633
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Мысок, улица Каскена Баймышева, 1, здание конторы коммунального государственного учреждения "Маралдинское учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области".
Границы: село Мысок.
33. Избирательный участок № 635
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Сандыктау, улица Орталык, 40, здание Сандыктауского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Сандыктау.
34. Избирательный участок № 636
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Петровка, улица имени Абая, 36, здание Петровского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Петровка.
35. Избирательный участок № 637
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Новоромановка, улица Шокан Уалиханов, 20а, здание Новоромановского сельского клуба при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Новоромановка.
36. Избирательный участок № 638
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Спасское, улица Жекебатыр, 15, здание Спасского сельского Дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района.
Границы: село Спасское.