Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 476/71-6 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 17/3-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 наурызда № 8392 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 476/71-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8320 болып тіркелген, 2021 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 000,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 53 601,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -27 601,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 601,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 601,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 690,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 682,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 008,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 030,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 340,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 340,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 340,2 мың теңге.

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 476/71-6 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10 марта 2021 года № 17/3-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 марта 2021 года № 8392
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 476/71-6 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8320, опубликовано 15 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 000,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 53 601,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -27 601,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 601,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 601,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 000,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Арайлынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 690,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 682,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 008,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 030,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 340,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 340,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 340,2 тысяч тенге.

2021 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 13 008,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 531,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 631,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 900,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 264,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 733,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 733,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 733,8 мың теңге.
2021 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 13 900,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 402,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 560,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 842,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 402,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 11 042,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 800,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 680,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 680,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 659,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 008,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 000,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жанаесильского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 531,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 631,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 900,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 264,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 733,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 733,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 733,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 900,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жарлыкольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 402,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 560,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 842,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 402,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 11 042,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 800,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 680,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 680,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 659,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 979,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 979,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 979,2 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 683,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 600,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 083,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 599,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 916,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 916,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 916,9 мың теңге.
2021 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi, 10 083,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 691,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 49 691,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 000,0 мың теңге;
2) шығындар – 72 582,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 891,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 891,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 891,2 мың теңге.
2021 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 919,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 956,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 963,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 919,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 2 963,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

4) дефицит (профицит) бюджета – -4 979,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 979,2 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 4 979,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 683,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 083,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 599,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 916,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 916,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 916,9 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 10 083,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Косшынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 691,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49 691,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 72 582,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -21 891,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 891,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 891,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Коянды на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 919,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 956,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 963,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 919,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 2 963,0 тысяч тенге.

2021 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 4 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 142,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 155,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 987,5 мың теңге;
2) шығындар – 17 142,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 10 529,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 458,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2021-2023 жылдарға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 164,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 034,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 130,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 600,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 436,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 436,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 436,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 11 030,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 100,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Приречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 482,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 068,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 414,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 782,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 4 000,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Нуресильского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 142,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 155,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 987,5 тысяч тенге;
2) затраты – 17 142,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 10 529,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 458,5 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Оразакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 164,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 034,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 130,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 600,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 436,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 436,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 436,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 11 030,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 3 100,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 482,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 068,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 414,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 782,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 300,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 300,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 300,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 9 914,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. 2021-2023 жылдарға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 350,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 707,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 643,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 350,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 8 993,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 650,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2021-2023 жылдарға арналған Родина ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 354,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 848,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 506,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 227,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -873,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 873,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 873,3 мың теңге.
2021 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 8 106,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 400,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
16 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

4) дефицит (профицит) бюджета – -2 300,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 300,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 300,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 914,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 500,0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет сельского округа Рахымжана Кошкарбаева на 2021-2023 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 350,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 707,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 643,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 350,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 993,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 650,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Родина на 2021-2023 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 354,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 848,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 506,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 227,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -873,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 873,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 873,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 106,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 400,0 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:

"16. 2021-2023 жылдарға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 437,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 870,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 567,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 842,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 405,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 405,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 405,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 12 967,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 600,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. 2021-2023 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 681,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 650,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 031,0 мың теңге;
2) шығындар – 49 481,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 800,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 800,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 800,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 8 019,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 17 012,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
9, 10, 18, 19 тармақтарында "субвенция көлемі" деген сөздер "субвенциялардың көлемдері" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының төрайымы
Л.Конарбаева
Целиноград аудандық мәслихатының хатшысы Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 10 наурыздағы
№ 17/3-7 шешіміне
1-ші қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 476/71-6 шешіміне
1-ші қосымша
Ақмол ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

"16. Утвердить бюджет Софиевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 437,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 870,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 567,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 842,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4 405,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 405,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 405,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 12 967,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 600,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 681,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 650,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 031,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49 481,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 800,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 800,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 800,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 019,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 17 012,0 тысяч тенге.";
в пунктах 9, 10, 18, 19 слова "бюджетные субвенции, передаваемые" заменить словами "объемы субвенций, передаваемых";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводитсяв действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного маслихата
Л.Конарбаева
Секретарь Целиноградского районного маслихата Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 10 марта
2021 года № 17/3-7
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 28 декабря
2020 года № 476/71-6
Бюджет на 2021 год сельского округа Акмол
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы