Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 маусымдағы № А-3/213 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23295 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Целиноград ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № А-3/153 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7882 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімі аппаратының басшысы С. Б. Оспановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы
Целиноград ауданының әкімі
2021 жылғы 29 маусымдағы
№ А-3/213 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 29 июня 2021 года № А-3/213. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23295.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Целиноградского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 8 июня 2020 года № А-3/153 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7882).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Целиноградского района Оспанова С.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Целиноградская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Аким Целиноградского района
от 29 июня 2021 года
№ А-3/213
Места для размещения агитационных печатных материалов

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 24.12.2021 № А-3/455 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 16.02.2023 № А-2/52 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Елді мекеннің атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Ақмол ауылы
Гагарин көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Ақмол ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
2.
Ақмол ауылы
Гагарин көшесі, 12, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
3.
Өтеміс ауылы
Борташ көшесі, 5, Ақмол ауылдық округі әкімі аппараты мемлекеттік мекемесінің ауылдық клубының ғимараты.
4.
Нұресіл ауылы
Қажымұқан көшесі, 2 А, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Нұресіл ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимараты.
5.
Раздольное ауылы
Алтынсарин көшесі, 27, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Раздольное ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
6.
Жаңа Жайнақ ауылы
Теректі көшесі, 20, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Жаңа Жайнақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
7.
Қабанбай батыр ауылы
Бірлік көшесі, 1 А, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Қабанбай батыр ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимараты.
8.
Қызылжар ауылы
Бейбітшілік көшесі, 21, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қызылжар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
9.
Сарыадыр ауылы
Орталық көшесі, 10, "Нұра" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі.
10.
Нұра ауылы
Орталық көшесі, 14, "Нұра" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
11.
Қараөткел ауылы
Кенесары хан 2 Д, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қараөткел ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
12.
Қараөткел ауылы
Пятилетка көшесі, 9 Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қараөткел ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
13.
Қаражар ауылы

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 24.12.2021 № А-3/455 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 16.02.2023 № А-2/52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
село Акмол
улица Гагарина, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акмол отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
2.
село Акмол
улица Гагарина, 12, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
3.
село Отемис
улица Борташ, 5, здание сельского клуба государственного учреждения аппарата акима сельского округа Акмол.
4.
село Нуресиль
улица Кажымукана, 2 А, здание "Сельский дом культуры села Нуресиль" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
5.
село Раздольное
улица Алтынсарина, 27, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Раздольное отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
6.
село Жана Жайнак
улица Теректи, 20, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жана Жайнак отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
7.
село Кабанбай батыра
улица Бирлик, 1 А, здание "Сельский дом культуры села Кабанбай батыра" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
8.
село Кызылжар
улица Бейбитшилик, 21, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кызылжар отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
9.
село Сарыадыр
улица Орталык, 10, офис товарищества с ограниченной ответственностью "Нура".
10.
село Нура
улица Орталык, 14, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Нура".
11.
село Караоткель
улица Кенесары хан, 2 Д, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Караоткель отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
12.
село Караоткель
улица Пятилетки, 9 Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Караоткель отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
13.
село Каражар

Есептік квартал 070, құрылыс 1, Целиноград ауданы білім бөлімінің "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қаражар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
14.
Жаңажол ауылы
Қуанышбаев көшесі, 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Жаңажол ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
15.
Қоянды ауылы
Әл-Фараби көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қоянды ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
16.
Шұбар ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Шұбар ауылының негізгі орта мектебі мектебі" коммуналдық мекемесінің ғимараты.
17.
Аққайың ауылы
Мира көшесі, 26, "Шапағат" арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
18.
Алынып тасталды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 24.12.2021 № А-3/455 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
19.
Алынып тасталды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 24.12.2021 № А-3/455 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
20.
Алынып тасталды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 16.02.2023 № А-2/52 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
21.
Жалғызқұдық ауылы
Бейбітшілік көшесі, 64 В, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жалғызқұдық ауылының ауылдық мәдениет үйі" ғимараты.
22.
Жарлыкөл ауылы
Жеңіс көшесі, 26/А, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Жарлыкөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
23.
Тасты ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі, 18/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Тасты ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
24.
Ақмешіт ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, құрылыс 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Ақмешіт ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
25.
Тастақ станциясы
Астық көшесі, 11, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Тастақ станциясының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
26.
Арайлы ауылы
Жастар көшесі, 5 Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Арайлы ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
27.
Төңкеріс ауылы
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Төңкеріс ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
28.
Ынтымақ ауылы
Парасат көшесі, 12, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Ынтымақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
29.
Қосшоқы станциясы
Алтынсарин көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қосшоқы станциясының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
30.
Жайнақ станциясы
Жастар көшесі, 20, "Қазақстан темір жолы" акционерлік қоғамы филиалының ғимараты.
31.
Мәншүк ауылы
Атамекен көшесі, 5, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Мәншүк ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
32.
Жаңаесіл ауылы
Болашақ көшесі, 8, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Жаңаесіл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
33.
Қараменді батыр ауылы
Достық көшесі, 13, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қарамеңді батыр ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
34.
Мортық ауылы
Абай көшесі, 7, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ауылдық клубының ғимараты.
35.
Оразақ ауылы
Әубәкіров көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Оразақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
36.
Бірлік ауылы
Орталық көшесі, 3, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Бірлік ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
37.
Родина ауылы
Школьная көшесі, 1, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Родина ауылының ауылдық клубы" ғимараты.
38.
Садовое ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 19, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Садовое ауылының ауылдық клубы" ғимараты.
39.
Зеленый Гай ауылы
Самал көшесі, 1, Целиноград ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Зеленый Гай ауылының ауылдық клубы" ғимараты.
40.
Приречный ауылы
Ыбырай Алтынсарин көшесі, 40, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Приречное ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
41.
Опан ауылы
Дінмұхаммед Қонаев көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Опан ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
42.
Рахымжан Қошқарбаев ауылы
Бейбітшілік көшесі, 53, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Рақымжан Қошқарбаев ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
43.
Сарыкөл ауылы
Мира көшесі, 22, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Сарыкөл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
44.
Преображенка ауылы
Нұра көшесі, 32, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Преображенка ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
45.
Софиевка ауылы
Қабанбай батыр көшесі, 35, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Софиевка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
46.
Талапкер ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі, 23, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Талапкер ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
47.
Қажымұқан ауылы
Мұңайтпасов көшесі, 35, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қажымұқан ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
48.
Ыбырай Алтынсарин ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 33, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Ыбырай Алтынсарин ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
49.
Қызыл суат ауылы

учетный квартал 070, строение 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Каражар отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
14.
село Жанажол
улица Куанышбаева, 15, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жанажол отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
15.
село Коянды
улица Аль-Фараби, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Коянды отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
16.
село Шубар
улица Тауелсиздик, 19, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Шубар отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
17.
село Аккайын
улица Мира, 26, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг "Шапагат".
18.
Исключена постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 24.12.2021 № А-3 /455 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
19.
Исключена постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 24.12.2021 № А-3 /455 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
20.
Исключена постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 16.02.2023 № А-2 /52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
21.
село Жалгызкудук
улица Бейбитшилик, 64 В, здание "Сельский дом культуры села Жалгызкудук" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
22.
село Жарлыколь
улица Женис, 26/А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жарлыколь отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
23.
село Тасты
улица Мухтара Ауезова, 18/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тасты отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
24.
село Акмечеть
улица Ыбырая Алтынсарина, строение 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акмечеть отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
25.
станция Тастак
улица Астык, 11, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа станции Тастак отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
26.
село Арайлы
улица Жастар, 5 Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Арайлы отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
27.
село Тонкерис
улица Ахмет Байтурсынулы, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Тонкерис отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
28.
село Ынтымак
улица Парасат, 12, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ынтымак отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
29.
станция Косчеку
улица Алтынсарина, 6, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа станции Косчеку отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
30.
станция Жайнак
улица Жастар, 20, здание филиала акционерного общества "Қазақстан темір жолы".
31.
село Маншук
улица Атамекен, 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Маншук отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
32.
село Жанесиль
улица Болашак, 8, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жанаесиль отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
33.
село Караменды батыра
улица Достык, 13, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Караменды батыра отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
34.
село Мортык
улица Абая, 7, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
35.
село Оразак
улица Аубакирова, 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Оразак отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
36.
село Бирлик
улица Орталык, 3, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Бирлик отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
37.
село Родина
улица Школьная, 1, здание "Сельский клуб села Родина" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
38.
село Садовое
улица Тауелсиздик, 19, здание "Сельский клуб села Садовое" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
39.
село Зеленый Гай
улица Самал, 1, здание "Сельский клуб села Зеленый Гай" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Целиноградского района.
40.
село Приречное
улица Ыбырая Алтынсарина, 40, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Приречное отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
41.
село Опан
улица Динмухаммеда Кунаева, 24, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Опан отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
42.
село Рахымжан Кошкарбаева
улица Бейбитшилик, 53, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Рахымжана Кошкарбаева отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
43.
село Сарыколь
улица Мира, 22, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Сарыколь отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
44.
село Преображенка
улица Нура, 32, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Преображенка отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
45.
село Софиевка
улица Кабанбай батыра, 35, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Софиевка отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
46.
Село Талапкер
улица Мухтара Ауезова, 23, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Талапкер отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
47.
Село Кажымукан
улица Мунайтпасова, 35, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кажымукан отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
48.
Село Ыбырай Алтынсарина
улица Абая Кунанбаева, 33, здание коммунального государственного учреждение "Общеобразовательная школа села Ыбырая Алтынсарина отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
49.
Село Кызыл суат

Талғат Бегелдинов көшесі, 40/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қызыл суат ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
50.
Шалқар ауылы
Иманбаев көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Шалқар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
51.
Қаратомар ауылы
Нұрпейісов көшесі, 17, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Қаратомар ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
52.
Отаутүскен ауылы

улица Талгата Бегильдинова, 40/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кызылсуат отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
50.
Село Шалкар
улица Иманбаева, 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Шалкар отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
51.
Село Каратомар
улица Нурпеисова, 17, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Каратомар отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".
52.
Село Отаутускен

Қалдаяқов көшесі, 13/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Отаутүскен ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

улица Калдаякова, 13/1, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Отаутускен отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области".