"Сот шешімімен Целиноград ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 қаңтардағы № 176/24-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 кыркүйектегі № 73/14-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қазанда № 24656 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Целиноград ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 17 қаңтардағы № 176/24-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6380 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғанна кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының хатшысы Л.Конарбаева

О признании утратившим силу решения Целиноградского районного маслихата от 17 января 2018 года № 176/24-6 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Целиноградского района"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 сентября 2021 года № 73/14-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 октября 2021 года № 24656
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Целиноградского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Целиноградского района" от 17 января 2018 года под № 176/24-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6380).
2. Настоящее решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева