"Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Целиноград ауданы әкімінің 2021 жылғы 18 маусымдағы № 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 желтоқсанда № 25621 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Целиноград ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2021 жылғы 18 маусымдағы № 5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23297 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 18, 19, 20, 55, 56, 59 – жолдар алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімі аппаратының басшысы С.Б. Оспановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Целиноградского района от 18 июня 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району"
Решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 2 декабря 2021 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25621
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Целиноградского района Акмолинской области "Об образовании избирательных участков по Целиноградскому району" от 18 июня 2021 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23297) следующие изменения:
строки 18, 19, 20, 55, 56, 59 в приложении указанного постановления исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Целиноградского района Акмолинской области Оспанова С.Б.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Целиноградская районная
территориальная
избирательная комиссия