Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С-71/2 "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 7С-4/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 8439 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С-71/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8327 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шортанды кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 273 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 465 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 808 мың теңге;
2) шығындар – 65 278,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-5,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Жолымбет кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 653 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 953 мың теңге;
2) шығындар – 23 153 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-500) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 500 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Дамса ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 856,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 356,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № С-71/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 14 апреля 2021 года № 7С-4/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 апреля 2021 года № 8439
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № С-71/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8327) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шортанды на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 273 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 465 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 808 тысяч тенге;
2) затраты – 65 278,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-5,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Жолымбет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 653 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 953 тысяч тенге;
2) затраты – 23 153 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-500) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Дамсинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 856,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 356,7 тысяч тенге;

2) шығындар – 42 128,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-6 271,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 271,6 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Новокубанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 005 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 005 мың теңге;
2) шығындар – 23 305 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3 300) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 300 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Бозайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 059 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 059 мың теңге;
2) шығындар – 27 059 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Бектау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 324 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 124 мың теңге;
2) шығындар – 17 324,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,6 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Петровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты – 42 128,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-6 271,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 271,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Новокубанского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 005 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 005 тысяч тенге;
2) затраты – 23 305 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3 300) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 300 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Бозайгыр на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 059 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 059 тысяч тенге;
2) затраты – 27 059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Бектау на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 324 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 124 тысяч тенге;
2) затраты – 17 324,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-0,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Петровского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

"11. 2021-2023 жылдарға арналған Новоселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 016 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 516 мың теңге;
2) шығындар – 11 516 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-500) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 500 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия төрайымы
Г.Даитова
Шортанды аудандық мәслихатының хатшысы Г.Садвокасова
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 14 сәуірдегі

"11. Утвердить бюджет Новоселовского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 016 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 516 тысяч тенге;
2) затраты – 11 516 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-500) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Шортандинского районного маслихата
Г.Даитова
Секретарь Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного