Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № С-27/2 "Шортанды ауданының аумағында жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 мамырдағы № 7С-5/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 мамырда № 8483 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "Шортанды ауданының аумағында жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 сәуірдегі № С-27/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6614 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
Г.Даитова
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Садвокасова
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі

О признании утратившим силу решения Шортандинского районного маслихата от 28 апреля 2018 года № С-27/2 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории Шортандинского района"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13 мая 2021 года № 7С-5/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 мая 2021 года № 8483
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории Шортандинского района" от 28 апреля 2018 года № С-27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6614).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Шортандинского районного
маслихата
Г.Даитова
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Г.Садвокасова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района