Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 наурыздағы № С-25/2 ""Шортанды ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 мамырдағы № 7С-5/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 мамырда № 8484 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының ""Шортанды ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 6 наурыздағы № С-25/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6498 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия төрайымы
Г.Даитова
Шортанды аудандық мәслихатының хатшысы Г.Садвокасова

О признании утратившим силу решения Шортандинского районного маслихата от 6 марта 2018 года № С-25/2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Шортандинского района""
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13 мая 2021 года № 7С-5/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 мая 2021 года № 8484
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Шортандинского района"" от 6 марта 2018 года № С-25/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6498).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Шортандинского районного маслихата
Г.Даитова
Секретарь Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова