Шортанды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № С-21/4 "Сот шешімімен Шортанды ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 тамыздағы № 7С-11/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 тамызда № 24148 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Шортанды ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № С-21/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6248 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының хатшысы Г.Садвокасова

О признании утратившим силу решения Шортандинского районного маслихата от 6 декабря 2017 года № С-21/4 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Шортандинского района"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 20 августа 2021 года № 7С-11/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2021 года № 24148
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Шортандинского района" от 6 декабря 2017 года № С-21/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6248).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова