Шортанды ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 7С-15/3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 қарашада № 25451 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Шортанды ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № С-26/6 "Шортанды ауданының Шортанды кенті мен ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4146 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Садвокасова
Шортанды аудандық мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 7С-15/3 шешіміне
1 қосымша
Шортанды кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шортанды аудандық мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 7С-15/3 шешіміне
2 қосымша
Шортанды ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шортанды аудандық мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 7С-15/3 шешіміне
3 қосымша
Шортанды ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
р/с
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенті
1
2
3
4
1
Шортанды кенті: 010 кадастрлық кварталы солтүстіктен Северная көшесімен, шығыстан Киевская көшесімен, оңтүстіктен Абылай хан көшесімен, батыстан Северная көшесімен шектелген
I
2,0
2
Шортанды кенті: 010 кадастрлық кварталы солтүстіктен Северная, Абылай хан көшелерімен, шығыстан Первомайская көшесімен, темір жолмен, "Ягодка" бау-бақша серіктестігімен, оңтүстіктен Феликс Дзержинский көшесімен, батыстан Новая көшесімен шектелген
II
2,0
3
Шортанды кенті: 010 кадастрлық кварталы солтүстіктен автомобиль жолымен, шығыстан Юрий Смирнов көшесімен, оңтүстіктен Казциковская көшесімен, батыстан темір жолмен шектелген
III
1,9
4
Шортанды кенті: 010 кадастрлық кварталы солтүстіктен өнеркәсіптік аймақпен, шығыстан Линейная көшесімен, оңтүстіктен өндірістік аймақпен, батыстан темір жолмен шектелген
IV
1,8
5
Шортанды кенті: 010 кадастрлық кварталы солтүстіктен "Астана - Петропавл" автомобиль жолымен, шығыстан өнеркәсіптік аймақпен, оңтүстіктен Молодежная көшесімен, батыстан Строителей көшесімен шектелген
V
1,8
6
Шортанды кенті: 010 кадастрлық кварталы солтүстіктен өнеркәсіптік аймақпен, шығыстан Абай көшесімен, оңтүстіктен Дамса өзенімен, батыстан ауылшаруашылық жерлерімен шектелген
VI
1,9
7
Шортанды кенті: 010 кадастрлық кварталы солтүстіктен темір жолмен, шығыстан Молодежная көшесімен, оңтүстіктен Дамса өзенімен, батыстан ауылшаруашылық жерлерімен шектелген
VII
1,3
8

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Шортандинского района
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2021 года № 7С-15/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2021 года № 25451
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель Шортандинского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Шортандинского района согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 4 апреля 2014 года № С-26/6 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Шортанды и сельских населенных пунктов Шортандинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4146).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Г.Садвокасова
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата
от 26 ноября 2021 года
№ 7С-15/3
Проект (схема) зонирования земель поселка Шортанды
Приложение 2
к решению Шортандинского
районного маслихата
от 26 ноября 2021 года
№ 7С-15/3
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Шортандинского района
Приложение 3
к решению Шортандинского
районного маслихата
от 26 ноября 2021 года
№ 7С-15/3
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Шортандинского района
п/н
Границы оценочных зон
Номер зоны
Поправочный коэффициент
1
2
3
4
1
поселок Шортанды: 010 кадастровый квартал ограничен с севера улицей Северная, с востока улицей Киевская, с юга улицей Абылай хана, с запада улицей Северная
I
2,0
2
поселок Шортанды: 010 кадастровый квартал ограничен с севера улицей Северная, Абылай хана, с востока улицей Первомайская, железной дорогой, садоводческим товариществом "Ягодка", с юга улицей Феликса Дзержинского, с запада улицей Новая
II
2,0
3
поселок Шортанды: 010 кадастровый квартал ограничен с севера автомобильной дорогой, с востока улицей Юрия Смирнова, с юга улицей Казциковская, с запада железной дорогой
III
1,9
4
поселок Шортанды: 010 кадастровый квартал ограничен с севера промышленной зоной, с востока улицей Линейная, с юга производственной зоной, с запада железной дорогой
IV
1,8
5
поселок Шортанды: 010 кадастровый квартал ограничен с севера автомобильной дорогой "Астана - Петропавловск", с востока промышленной зоной, с юга улицей Молодежная, с запада улицей Строителей
V
1,8
6
поселок Шортанды: 010 кадастровый квартал ограничен с севера промышленной зоной, с востока улицей Абая, с юга рекой Дамса, с запада сельскохозяйственными землями
VI
1,9
7
поселок Шортанды: 010 кадастровый квартал ограничен с севера железной дорогой, с востока улицей Молодежная, с юга рекой Дамса, с запада сельскохозяйственными землями
VII
1,3
8

Дамса ауылдық округінің Дамса ауылы: 013, 016 кадастрлық кварталдары солтүстіктен Дамса өзенімен, шығыстан, оңтүстіктен ауылшаруашылық жерлерімен, батыстан темір жолмен шектелген
I
2,0
9
Бозайғыр ауылдық округінің Бозайғыр ауылы: 038 кадастрлық кварталы солтүстіктен ауыл шаруашылығы жерлерімен, шығыстан "Астана - Петропавл" автомобиль жолымен, оңтүстіктен ауыл шаруашылығы жерлерімен, батыстан темір жолмен шектелген
2,0
10
Жолымбет кенті: 027, 033 кадастрлық кварталдары солтүстіктен ауылшаруашылық жерлерімен, шығыстан Новоселовка елді мекенінің жерлерімен, оңтүстіктен, батыстан ауылшаруашылық жерлерімен шектелген
2,0
11
Дамса ауылдық округінің Научный кенті: 017, 019 кадастрлық кварталдары солтүстіктен Дамса өзенімен, шығыстан темір жолмен, оңтүстіктен ауылшаруашылық жерлерімен, батыстан орман қорының жерлерімен шектелген
1,9
12
Раевка ауылдық округінің Раевка ауылы: 007 кадастрлық кварталы солтүстіктен, шығыстан ауылшаруашылық жерлерімен, оңтүстіктен Колутон өзенімен, батыстан ауылшаруашылық жерлерімен шектелген
1,9
13
Новокубанка ауылдық округінің Новокубанка ауылы: 005 кадастрлық кварталы солтүстіктен, шығыстан, оңтүстіктен ауылшаруашылық жерлерімен, батыстан Колутон өзенімен шектелген
1,8
14
Бектау ауылдық округінің Бектау ауылы: 026 кадастрлық кварталы солтүстіктен, шығыстан ауыл шаруашылық жерлерімен, оңтүстіктен Конкрынка елді мекенінің шекарасымен, батыстан ауыл шаруашылық жерлерімен шектелген
1,8
15
Бозайғыр ауылдық округінің Төңкеріс бекеті: 039 кадастрлық кварталы солтүстіктен ауылшаруашылық жерлерімен, шығыстан темір жолмен, оңтүстіктен, батыстан Целиноград ауданының шекараларымен шектелген
II
1,7
16
Петровка ауылдық округінің Петровка ауылы: 004 кадастрлық кварталы солтүстіктен, шығыстан ауылшаруашылық жерлерімен, оңтүстіктен Колутон өзенімен, батыстан Андреевка елді мекенінің шекараларымен шектелген
1,7
17
Андреевка ауылдық округінің Андреевка ауылы: 002 кадастрлық кварталы солтүстіктен Колутон өзенімен, шығыстан Петровка елді мекенінің шекараларымен, оңтүстіктен ауылшаруашылық жерлерімен, Октябрьское елді мекенінің шекараларымен шектелген
1,6
18
Дамса ауылдық округінің Степное ауылы: 020 кадастрлық кварталы солтүстіктен Дамса өзенімен, шығыстан орман питомнигі жерлерімен, оңтүстіктен, батыстан ауылшаруашылық жерлерімен шектелген
1,6
19
Бектау ауылдық округінің Мықтыкөл ауылы: 059 кадастрлық кварталы солтүстіктен Колутон өзенімен, шығыстан, оңтүстіктен ауыл шаруашылығы жерлерімен, батыстан "Астана - Петропавл" автомобиль жолымен шектелген
1,6
20
Новоселовка ауылдық округінің Новоселовка ауылы: 035 кадастрлық кварталы солтүстіктен "Жолымбет - Шортанды" автомобиль жолымен, шығыстан Жолымбет елді мекенінің шекарасымен, оңтүстіктен, батыстан ауыл шаруашылығы жерлерімен шектелген
1,5
21
Пригородный ауылдық округінің Пригородное ауылы: 001 кадастрлық кварталы солтүстіктен, батыстан Колутон өзенімен, шығыстан ауылшаруашылық жерлерімен, оңтүстіктен "Камышенка - Пригородное" автомобиль жолымен шектелген
1,4
22
Андреевка ауылдық округінің Октябрьское ауылы: 050 кадастрлық кварталы солтүстіктен Колутон өзенімен, шығыстан Андреевка елді мекенінің шекарасымен, оңтүстіктен, батыстан ауылшаруашылық жерлерімен шектелген
III
1,3
23
Новокубанка ауылдық округі Алтайское ауылы: 055 кадастрлық кварталы солтүстіктен, шығыстан, оңтүстіктен ауылшаруашылық жерлерімен, батыстан Дальный су қоймасымен шектелген
1,3
24
Петровка ауылдық округінің Қара-Адыр бекеті: 054 кадастрлық кварталы солтүстіктен, шығыстан ауылшаруашылық жерлерімен, оңтүстіктен темір жолмен, батыстан Астрахан ауданының шекараларымен шектелген
1,3
25
Бектау ауылдық округінің Конкрынка ауылы: 061 кадастрлық кварталы солтүстіктен Бектау елді мекенінің шекараларымен, шығыстан, оңтүстіктен, батыстан ауылшаруашылық жерлерімен шектелген
1,3
26
Бозайғыр ауылдық округінің Ключи ауылы: 066 кадастрлық кварталы солтүстіктен, шығыстан ауылшаруашылық жерлерімен, оңтүстіктен Селита өзенімен, батыстан ауылшаруашылық жерлерімен шектелген
1,2
27
Бектау ауылдық округінің Қаражар ауылы: 060 кадастрлық кварталы солтүстіктен ауыл шаруашылық жерлерімен, шығыстан "Шортанды - Жолымбет" автомобиль жолымен, оңтүстіктен, батыстан ауыл шаруашылық жерлерімен шектелген
1,2
28
Петровка ауылдық округінің Белое Озеро ауылы: 053 кадастрлық кварталы солтүстіктен, шығыстан, оңтүстіктен ауылшаруашылық жерлерімен, батыстан Колутон өзенімен шектелген
1,2
29
Раевка ауылдық округінің Гуляй Поле ауылы: 058 кадастрлық кварталы солтүстіктен Ботантай көлімен, шығыстан, оңтүстіктен ауылшаруашылық жерлерімен, батыстан орман қоры жерлерімен шектелген
1,2
30
Раевка ауылдық округінің Егемен ауылы: 057 кадастрлық кварталы солтүстіктен, шығыстан, оңтүстіктен ауылшаруашылық жерлерімен, батыстан "Гуляй Поле - Егемен" автомобиль жолымен шектелген
1,2
31
Новоселовка ауылдық округінің Ошақ ауылы: 034 кадастрлық кварталы солтүстіктен ауыл шаруашылық жерлерімен, шығыстан Жолымбет елді мекенінің шекараларымен, оңтүстіктен "Шортанды - Жолымбет" автомобиль жолымен, батыстан ауыл шаруашылық жерлерімен шектелген
1,1
32
Раевка ауылдық округінің Новографское ауылы: 056 кадастрлық кварталы солтүстігінде Колутон өзенімен, шығыстан, оңтүстіктен, батыстан ауылшаруашылық жерлерімен шектелген
1,1
33
Новоселовка ауылдық округінің Қаратөбе ауылы: 065 кадастрлық кварталы солтүстіктен, шығыстан Ақкөл ауданының шекараларымен, оңтүстіктен ауыл шаруашылығы жерлерімен, батыстан Жолымбет елді мекенінің шекараларымен шектелген
IV
1,0
34
Новоселовка ауылдық округінің Новопервомайское ауылы: 035 кадастрлық кварталы солтүстіктен Сарықамыс өзенімен, шығыстан, оңтүстіктен, батыстан ауылшаруашылық жерлерімен шектелген
1,0
35
Пригородный ауылдық округінің Камышенка ауылы: 049 кадастрлық кварталы солтүстіктен ауыл шаруашылық жерлерімен, шығыстан Балықтыкөл көлімен оңтүстіктен ауыл шаруашылық жерлерімен, батыстан Астрахан ауданының шекараларымен шектелген
1,0

село Дамса, Дамсинского сельского округа: 013, 016 кадастровые кварталы ограничены с севера рекой Дамса, с востока, с юга сельскохозяйственными землями, с запада железной дорогой
I
2,0
9
село Бозайгыр, сельского округа Бозайгыр: 038 кадастровый квартал ограничен с севера сельскохозяйственными землями, с востока автомобильной дорогой "Астана - Петропавловск", с юга сельскохозяйственными землями, с запада железной дорогой
2,0
10
поселок Жолымбет: 027, 033 кадастровые кварталы ограничены с севера сельскохозяйственными землями, с востока землями населенного пункта Новоселовка, с юга, с запада сельскохозяйственными землями
2,0
11
поселок Научный, Дамсинского сельского округа: 017, 019 кадастровые кварталы ограничены с севера рекой Дамса, с востока железной дорогой, с юга сельскохозяйственными землями, с запада землями лесного фонда
1,9
12
село Раевка, Раевского сельского округа: 007 кадастровый квартал ограничен с севера, с востока сельскохозяйственными землями, с юга рекой Колутон, с запада сельскохозяйственными землями
1,9
13
село Новокубанка, Новокубанского сельского округа: 005 кадастровый квартал ограничен с севера, с востока, с юга сельскохозяйственными землями, с запада рекой Колутон
1,8
14
село Бектау, сельского округа Бектау: 026 кадастровый квартал ограничен с севера, с востока сельскохозяйственными землями, с юга границами населенного пункта Конкрынка, с запада сельскохозяйственными земли
1,8
15
станция Тонкерис, сельского округа Бозайгыр: 039 кадастровый квартал ограничен с севера сельскохозяйственными землями, с востока железной дорогой, с юга, с запада границами Целиноградского района
II
1,7
16
село Петровка, Петровского сельского округа: 004 кадастровый квартал ограничен с севера, с востока сельскохозяйственными землями, с юга рекой Колутон, с запада границами населенного пункта Андреевка
1,7
17
село Андреевка, Андреевского сельского округа: 002 кадастровый квартал ограничен с севера рекой Колутон, с востока границами населенного пункта Петровка, с юга сельскохозяйственными землями, границами населенного пункта Октябрьское
1,6
18
село Степное, Дамсинского сельского округа: 020 кадастровый квартал ограничен с севера рекой Дамса, с востока землями лесного питомника, с юга, с запада сельскохозяйственными землями
1,6
19
село Мыктыколь, сельского округа Бектау: 059 кадастровый квартал ограничен с севера рекой Колутон, с востока, с юга сельскохозяйственными землями, с запада автомобильной дорогой "Астана - Петропавловск"
1,6
20
село Новоселовка, Новоселовского сельского округа: 035 кадастровый квартал ограничен с севера автомобильной дорогой "Жолымбет - Шортанды", с востока границами населенного пункта Жолымбет, с юга, с запада сельскохозяйственными землями
1,5
21
село Пригородное, Пригородного сельского округа: 001 кадастровый квартал ограничен с севера, с запада рекой Колутон, с востока сельскохозяйственными землями, с юга автомобильной дорогой "Камышенка - Пригородное"
1,4
22
село Октябрьское, Андреевского сельского округа: 050 кадастровый квартал ограничен с севера рекой Колутон, с востока границами населенного пункта Андреевка, с юга, с запада сельскохозяйственными землями
III
1,3
23
село Алтайское, Новокубанского сельского округа: 055 кадастровый квартал ограничен с севера, с востока, с юга сельскохозяйственными землями, с запада Дальним водохранилищем
1,3
24
станция Кара-Адыр, Петровского сельского округа: 054 кадастровый квартал ограничен с севера, с востока сельскохозяйственными землями, с юга железной дорогой, с запада границами Астраханского района
1,3
25
село Конкрынка, сельского округа Бектау: 061 кадастровый квартал ограничен с севера границами населенного пункта Бектау, с востока, с юга, с запада сельскохозяйственными землями
1,3
26
село Ключи, сельского округа Бозайгыр: 066 кадастровый квартал ограничен с севера, с востока сельскохозяйственными землями, с юга рекой Селита, с запада сельскохозяйственными землями
1,2
27
село Каражар, сельского округа Бектау: 060 кадастровый квартал ограничен с севера сельскохозяйственными землями, с востока автомобильной дорогой "Шортанды - Жолымбет", с юга, с запада сельскохозяйственными землями
1,2
28
село Белое Озеро, Петровского сельского округа: 053 кадастровый квартал ограничен с севера, с востока, с юга сельскохозяйственными землями, с запада рекой Колутон
1,2
29
село Гуляй Поле, Раевского сельского округа: 058 кадастровый квартал ограничен с севера озером Ботантай, с востока, с юга сельскохозяйственными землями, с запада землями лесного фонда
1,2
30
село Егемен, Раевского сельского округа: 057 кадастровый квартал ограничен с севера, с востока, с юга сельскохозяйственными землями, с запада автомобильной дорогой "Гуляй Поле - Егемен"
1,2
31
село Ошак, Новоселовского сельского округа: 034 кадастровый квартал ограничен с севера сельскохозяйственными землями, с востока границами населенного пункта Жолымбет, с юга автомобильной дорогой "Шортанды - Жолымбет", с запада сельскохозяйственными землями
1,1
32
село Новографское, Раевского сельского округа: 056 кадастровый квартал ограничен с севера рекой Колутон, с востока, с юга, с запада сельскохозяйственными землями
1,1
33
село Каратюбе, Новоселовского сельского округа: 065 кадастровый квартал ограничен с севера, с востока границами Аккольского района, с юга сельскохозяйственными землями, с запада границами населенного пункта Жолымбет
IV
1,0
34
село Новопервомайское, Новоселовского сельского округа: 035 кадастровый квартал ограничен с севера рекой Сарыкамыс, с востока, с юга, с запада сельскохозяйственными землями
1,0
35
село Камышенка, Пригородного сельского округа: 049 кадастровый квартал ограничен с севера сельскохозяйственными землями, с востока ограничен озером Балыхтыколь, с юга сельскохозяйственными землями, с запада границами Астраханского района
1,0