Шортанды ауданының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № А-11/238 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 6 желтоқсанда № 25558 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Ақмола облысының Шортанды ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Шортанды ауданының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Ақмола облысының Шортанды ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № А-11/289 "Шортанды ауданының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8185 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысының Шортанды ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қантарынаң бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі Б.Малгаждаров
Шортанды ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ А-11/238 қаулыға
қосымша
Шортанды ауданының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Шортанды кенті
1,95
Бейбітшілік көшесі, 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 үйлері;
30 лет Победы көшесі, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113 үйлері;
Киевская көшесі, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95 үйлері;

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах Шортандинского района
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 30 ноября 2021 года № А-11/238. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25558
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат Шортандинского района Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в административных границах Шортандинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах Шортандинского района" от 30 ноября 2020 года № А-11/289 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №8185).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шортандинского района Акмолинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким Шортандинского района Б.Малгаждаров
Приложение
к постановлению акимата
Шортандинского района
от 30 ноября 2021 года
№ А-11/238
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в административных границах Шортандинского района
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
1
поселок Шортанды
1,95
улица Бейбитшилик, дома 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
улица 30 лет Победы, дома 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113;
улица Киевская, дома 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;

Новая көшесі, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45,47, 47А, 49, 49А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 60, 85 үйлері;
Михаил Лермонтов көшесі, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлері;
Амангелді Иманов көшесі, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері;
Ынтымақ тұйық көшесі;
Атақоныс тұйық көшесі,
Акмолинская көшесі;
Автомобилистов көшесі;
Кокпар тұйық көшесі;
Азаттық тұйық көшесі;
Северная көшесі;
Комсомольская көшесі;
Достық тұйық көшесі;
Мамыр тұйық көшесі;
Зеленый тұйық көшесі;
Луговая көшесі;
Западный тұйық көшесі;
Гаражный көшесі;
Абай Кұнанбаев көшесі;
Константин Кайдалов көшесі;
2-ші Кооперативная көшесі;
Абылай хан көшесі, 2/1, 2/2, 8, 10, 12, 14, 28, 30, 32 үйлері
Советская көшесі, 16, 17, 18, 19, 19А, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89 үйлері
1,85
Михаил Лермонтов көшесі, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері;
Амангелді Иманов көшесі, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері;
Александр Пушкин көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 16 үйлері
2,0
Михаил Лермонтов көшесі, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 13/1, 13/2 үйлері;
Амангелді Иманов көшесі, 4А, 6А, 8/1, 8/2 үйлері;
Бейбітшілік көшесі, 5 үй;
Абылай хан көшесі, 18/1 үй
2,05
Амангелді Иманов көшесі, 3, 5 үйлері;
Михаил Лермонтов көшесі, 12, 16 үйлері;
Комсомольска көшесі, 24 үй
2,1
2
Абылай хан көшесі, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51 үйлері;
30 лет Победы көшесі, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39 үйлері;
Киевская көшесі, 1, 2, 3, 4, 5 үйлері;
Советская көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 15, үйлері,
Пионерская көшесі, 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60 үйлері;
Александр Пушкин көшесі, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлері;
Южная көшесі;
Степная көшесі;
Пролетарская көшесі;
50 лет Октября көшесі;
Первомайская көшесі;
Новая көшесі, 3, 3А, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16 үйлері;
Феликс Дзержинский көшесі, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері
1,95
30 лет Победы көшесі, 2, 3 үйлері;
Александр Пушкин көшесі, 17, 19, 21, 23 үйлері;
Феликс Дзержинский көшесі, 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлері;

улица Новая, дома 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47 А, 49, 49А, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 60, 85;
улица Михаила Лермонтова, дома 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Амангельды Иманова, дома 28, 30, 32, 34, 36;
переулок Ынтымак;
переулок Атаконыс;
улица Акмолинская;
улица Автомобилистов;
переулок Кокпар;
переулок Азаттык;
улица Северная;
улица Комсомольская;
переулок Достык;
переулок Мамыр;
переулок Зеленый;
улица Луговая;
переулок Западный;
улица Гаражная;
улица Абая Кунанбаева;
улица Константина Кайдалова;
улица 2-я Кооперативная;
улица Абылай хана, дома 2/1, 2/2, 8, 10, 12, 14, 28, 30, 32
улица Советская, дома 16, 17, 18, 19, 19 А, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89
1,85
улица Михаила Лермонтова, дома 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Амангельды Иманова, дома 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Александра Пушкина, дома 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 16
2,0
улица Михаила Лермонтова, дома 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 13/1, 13/2;
улица Амангельды Иманова, дома 4 А, 6 А, 8/1, 8/2;
улица Бейбитшилик, дом 5,
улица Абылай хана, дом 18/1
2,05
улица Амангельды Иманова, дома 3, 5;
улица Михаила Лермонтова, дома 12, 16;
улица Комсомольская, дом 24
2,1
2
улица Абылай хана, дома 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица 30 лет Победы, дома 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39;
улица Киевская, дома 1, 2, 3, 4, 5;
улица Советская, дома 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 15;
улица Пионерская, дома 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Александра Пушкина, дома 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Южная;
улица Степная;
улица Пролетарская;
улица 50 лет Октября;
улица Первомайская;
улица Новая, дома 3, 3А, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16;
улица Феликса Дзержинского, дома 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15
1,95
улица 30 лет Победы, дома 2, 3;
улица Александра Пушкина, дома 17, 19, 21, 23;
улица Феликса Дзержинского, дома 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;