Шортанды ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № А-11/244 "Шортанды ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № А-12/257 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26119 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № А-11/244 "Шортанды ауданында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6192 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі Б.Малгаждаров

О признании утратившим силу постановления акимата Шортандинского района от 20 ноября 2017 года № А-11/244 "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Шортандинском районе"
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 21 декабря 2021 года № А-12/257. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26119
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шортандинского района от 20 ноября 2017 года № А-11/244 "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Шортандинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6192).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шортандинского района Б.Малгаждаров