Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-70/9 "Бурабай ауданының Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 наурыздағы № 7С-4/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 наурызда № 8387 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай ауданының Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-70/9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8315 болып тіркелген, 2021 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Щучинск қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 547926,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 534519,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 176,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13231,4 мың теңге;
2) шығындар – 581474,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33548,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33548,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Бурабай кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50844,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47187,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3657,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 0,0 мың теңге;
2) шығындар – 57551,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6707,2 теңге;

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С-70/9 "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2021-2023 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 4 марта 2021 года № 7С-4/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 марта 2021 года № 8387
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С-70/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8315, опубликовано 19 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинска на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 547926,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 534519,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 176,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13231,4 тысяч тенге;
2) затраты – 581474,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33548,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33548,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50844,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47187,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3657,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57551,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6707,2 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2736,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2736,4 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. Ұрымқай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 28, 29 және 30 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36155,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7890,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27945,5 мың теңге;
2) шығындар – 39473,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3318,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3318,2 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. Успеноюрьев ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 31, 32 және 33 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16874,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4050,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 208,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12616,0 мың теңге;
2) шығындар – 18277,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1403,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1403,0 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық
мәслихаттың ІV
сессиясының төрағасы
К.Мажиков
Бурабай аудандық
мәслихаттың хатшысы
М.Нурпанова
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімдігі
Бурабай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 4 наурыздағы
№ 7С-4/2 шешіміне
1 қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-70/9 шешіміне
1 қосымша
Щучинск қаласының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – -2736,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2736,4 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Урумкайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36155,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7890,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 320,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27945,5 тысяч тенге;
2) затраты – 39473,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3318,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3318,2 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Успеноюрьевского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16874,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4050,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 208,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12616,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18277,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1403,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1403,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель ІV сессии
Бурабайского районного
маслихата
К.Мажиков
Секретарь Бурабайского
районного маслихата
М.Нурпанова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Бурабайского района
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 4 марта
2021 года № 7С-4/2
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С-70/9
Бюджет города Щучинска на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы