Ақтөбе облысының әкімдігінің "Ақтөбе облысының тірек ауылдық елді мекендердің тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 11 мамырдағы № 137 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 17 тамыздағы № 270 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 тамызда № 24087 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысының әкімдігінің "Ақтөбе облысының тірек ауылдық елді мекендердің тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 11 мамырдағы № 137 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5510 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Ақтөбе облысының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Актюбинской области" от 11 мая 2017 года № 137
Постановление акимата Актюбинской области от 17 августа 2021 года № 270. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 августа 2021 года № 24087
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Актюбинской области "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Актюбинской области" от 11 мая 2017 года № 137 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5510).
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Контроль по исполнению настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан