Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қазандағы № 328 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 415 "Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 87 шешімі және Ақтөбе облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 400 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 26439 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қазандағы № 328 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 415 "Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3378 болып тіркелген) бірлескен қаулысына және шешіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
әкімдік пен мәслихаттың бірлескен қаулысы мен шешімінің қосымшасында:
Байғанин ауданы бойынша:
Қарауылкелді ауылдық округі мынадай мазмұндағы 86-1 жолмен толықтырылсын:
"
86-1
Кенжалы ауылы
75
" ;
Темір ауданы бойынша – 288 жолы "Кенжалы стансасы" алынып тасталсын.
2. "Ақтөбе облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен әкімдіктің қаулысын және мәслихаттың шешімін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен әкімдіктің қаулысын және мәслихаттың шешімін оны ресми жарияланғаннан кейін Ақтөбе облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихаттың шешімінің орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі О. Уразалин
Облыстық мәслихаттың хатшысы А. Нугманов

О внесении изменения и дополнения в совместное постановление акимата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328 и решение маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области"
Решение маслихата Актюбинской области от 9 декабря 2021 года № 87 и постановление акимата Актюбинской области от 9 декабря 2021 года № 400. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 января 2022 года № 26439
ПОСТАНОВЛЯЕТ и РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328 и решение маслихата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3378) следующие изменение и дополнение:
в приложении к совместному постановлению акимата и решению маслихата:
по Байганинскому району:
Карауылкелдинский сельский округ дополнить строкой 86-1 следующего содержания:
"
86-1
село Кенжалы
75
" ;
по Темирскому району – строку 288 "Кенжалы станция" исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат Актюбинского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата на интернет-ресурсе Актюбинского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области О. Уразалин
Секретарь областного маслихата А. Нугманов