Облыстық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 16 "Ақтөбе облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 89 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қаңтарда № 26469 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 16 "Ақтөбе облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8075 тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Ақтөбе облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың Қағидаларында:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Жануарларды жаю және айдап өту учаскелерін айқындау кезінде жануарлар дүниесі объектілерінің мекендеу ортасын және көбею жағдайларын, жануарлардың қоныс аудару жолдары мен шоғырлану орындарын сақтау жөніндегі іс-шаралар көзделеді және жүзеге асырылады, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 245-бабына сәйкес, жабайы жануарлардың мекендеу ортасы ретінде ерекше құнды учаскелерге қол сұғылмаушылық қамтамасыз етіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың хатшысы А. Нугманов

О внесении изменения в решение областного маслихата от 24 февраля 2021 года № 16 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных по Актюбинской области"
Решение маслихата Актюбинской области от 9 декабря 2021 года № 89. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2022 года № 26469
РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных по Актюбинской области" от 24 февраля 2021 года №16 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8075) следующее изменение:
в Правилах выпаса сельскохозяйственных животных по Актюбинской области, утвержденных указанным решением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. При определении участков выпаса и прогона сельскохозяйственных животных предусматриваются и осуществляются мероприятия по сохранению среды обитания и условий размножения объектов животного мира, путей миграции и мест концентрации животных, а также обеспечивается неприкосновенность участков, представляющих особую ценность в качестве среды обитания диких животных в соответствии со статьей 245 Экологического кодекса Республики Казахстан.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата А. Нугманов