Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 33 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 8087 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7855 санымен тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "64 859 635,0" сандары "68 511 749,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер: "40 201 872" сандары "41 312 842,2" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі: "18 415 737,0" сандары "20 956 881,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "58 619 370,1" сандары "62 981 484,3" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
таза бюджеттік кредиттеу: "0" саны "10 000,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер: "0" саны "10 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi): "5 728 254,9" сандары "5 008 254,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану): "- 5 728 254,9" сандары "- 5 008 254,9" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары: "100 402,1" сандары "820 402,1" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 9 марта 2021 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 марта 2021 года № 8087. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7855, опубликованное 30 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "64 859 635,0" заменить цифрами "68 511 749,2", в том числе:
налоговые поступления: цифры "40 201 872" заменить цифрами "41 312 842,2";
поступления трансфертов: цифры "18 415 737,0" заменить цифрами "20 956 881,0";
в подпункте 2):
затраты: цифры "58 619 370,1" заменить цифрами "62 981 484,3";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование: цифру "0" заменить цифрами "10 000,0", в том числе:
бюджетные кредиты: цифру "0" заменить цифрами "10 000,0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "5 728 254,9" заменить цифрами "5 008 254,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "-5 728 254,9" заменить цифрами "-5 008 254,9", в том числе:
используемые остатки бюджетных средств: цифры "100 402,1" заменить цифрами "820 402,1".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.

12 219,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 069,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
733 797,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
733 797,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
656 678,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
656 678,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
77 119,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 119,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
8 252 374,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 279 705,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 279 705,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 279 705,0
2
Әлеуметтік көмек
4 296 214,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 296 214,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 162 582,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 243,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 291 730,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
113 308,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
221 369,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
41 000,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл
маманының қызметтерін ұсыну
1 375 518,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
86 464,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
676 455,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
676 455,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 446,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
19 238,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
83 034,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

12 219,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 069,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
733 797,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
733 797,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
656 678,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
656 678,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
77 119,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
77 119,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 252 374,7
1
Социальное обеспечение
3 279 705,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 279 705,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3 279 705,0
2
Социальная помощь
4 296 214,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 296 214,0
002
Программа занятости
1 162 582,0
006
Оказание жилищной помощи
4 243,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 291 730,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
113 308,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
221 369,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
41 000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 375 518,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
86 464,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
676 455,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
676 455,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
93 446,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
19 238,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
83 034,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

5 828 657,0
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
820 402,1
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
820 402,1
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
820 402,1
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
820 402,1
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 33 шешіміне 2 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 шешіміне 4 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
13 747 039,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 198 529,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
63 114,0
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
47 768,0
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
15 346,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 684 515,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 483 313,0
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
41 427,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
79 861,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
557 985,0
Жұмыспен қамту бағдарламасы
512 434,0
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
9 495,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
450 900,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
450 900,0
Нысаналы даму трансферттері
9 548 510,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 280 214,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 280 214,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 268 296,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 437 591,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3 284 200,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 135 585,0
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
410 920,0
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 33 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы

5 828 657,0
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
820 402,1
01
Остатки бюджетных средств
820 402,1
1
Свободные остатки бюджетных средств
820 402,1
01
Свободные остатки бюджетных средств
820 402,1
Приложение 2 к решению маслихата города Актобе от 9 марта 2021 года № 33
Приложение 4 к решению маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
13 747 039,0
Целевые текущие трансферты
4 198 529,0
в том числе:
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
63 114,0
Поддержка культурно-досуговой работы
47 768,0
Функционирование районных (городских) библиотек
15 346,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 684 515,0
Государственная адресная социальная помощь
2 483 313,0
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41 427,0
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
79 861,0
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
557 985,0
Программа занятости
512 434,0
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
9 495,0
Отдел строительства района (города областного значения)
450 900,0
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
450 900,0
Целевые трансферты на развитие
9 548 510,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 280 214,0
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 280 214,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 268 296,0
Развитие транспортной инфраструктуры
1 437 591,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 284 200,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 135 585,0
Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
410 920,0
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 9 марта 2021 года № 33
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего