Ақтөбе қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 35 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 8094 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8-бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 444 "Ақтөбе қаласының Бас жоспарында анықталған шекте жерге жер салығына базалық ставкаларды дифференциациялау мен бағалау аймақтары шекараларын белгілеу үшін Ақтөбе қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6274 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Н. Махамбетов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
А. Даржанова
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 35 шешіміне қосымша
Ақтөбе қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 9 марта 2021 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 марта 2021 года № 8094
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Актобе, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата города Актобе от 27 июня 2019 года № 444 "Об утверждении схемы зонирования земель города Актобе для установления границ ценовых зон и дифференциации базовых ставок земельного налога в пределах границ, определенных Генеральным планом города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6274, опубликованное 13 июля 2019 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе, после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Н. Махамбетов
Секретарь маслихата
города Актобе
А. Даржанова
Приложение к решению маслихата города Актобе от 9 марта 2021 года № 35
Проект (схема) зонирования земель города Актобе