Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 тамыздағы № 77 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 қыркүйекте № 24309 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7855 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 69 066 099,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 055 718 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 414 688,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 724 655,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 871 038 мың теңге;
2) шығындар – 75 162 521,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 793 190 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 793 190 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 805 939,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 805 939,2 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 31 августа 2021 года № 77. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 сентября 2021 года № 24309. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2021 – 2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7855) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Актобе на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 066 099,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 055 718 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 414 688,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 724 655,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 871 038 тысяч тенге;
2) затраты – 75 162 521,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 793 190 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 793 190 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 805 939,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 805 939,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 7 695 550,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 7 695 550,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 5 264 794 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 828 657 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 259 413,6 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 695 550,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 695 550,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 5 264 794 тысяч тенге;
погашение займов – 5 828 657 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 259 413,6 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

9 898 028
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 705 276
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 705 276
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 192 752
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 437 591
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 728 938
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 615 303
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту
410 920
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 тамыздағы № 77 шешіміне 3 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 617 шешіміне 5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
14 098 185
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 605 738
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 235 008
Жұмыспен қамту бағдарламасы
121 762
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
378 305
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
434 941
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
300 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 238 430
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 948 087
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
818 405
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
1 471 938
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
132 300
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
132 300
Нысаналы даму трансферттері
8 492 447
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 915 366
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
99 641
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
65 274
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5 584 857
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
165 594
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 577 081
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 476 939
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
768 459
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

9 898 028
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 705 276
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 705 276
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 192 752
Развитие транспортной инфраструктуры
1 437 591
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 728 938
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 615 303
Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
410 920
Приложение 3 к решению маслихата города Актобе от 31 августа 2021 года № 77
Приложение 5 к решению маслихата города Актобе от 22 декабря 2020 года № 617
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
14 098 185
Целевые текущие трансферты
5 605 738
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 235 008
Программа занятости
121 762
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
378 305
Государственная адресная социальная помощь
434 941
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
300 000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 238 430
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 948 087
Освещение улиц в населенных пунктах
818 405
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 471 938
Отдел строительства района (города областного значения)
132 300
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
132 300
Целевые трансферты на развитие
8 492 447
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
5 915 366
Развитие коммунального хозяйства
99 641
Развитие теплоэнергетической системы
65 274
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5 584 857
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
165 594
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 577 081
Развитие транспортной инфраструктуры
1 476 939
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
768 459
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры